New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2009 at 15:29
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Preporuka dokumentarca: Food Inc.

Intrigantno i nadasve zanimljivo, nekima možda ništa novo ali prikazuje ono što jedemo (doduše ameri al nismo ni mi daleko) iz nekog drugog svjetla, iz pozadine.


Imaš kakav link?

skinio na warezu al evo i link


Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 10:53
Prekjucer kasno navecer i jucer u reprizi sam guštala do besvijesti u BACK TO THE FUTURE(i to po stoti put )

Ma taj film pršti forama, a zaista morate nastojati uociti i one najsitnije detalje jer su i ti minijaturni previše bitni za pricu.

Film je pravo remek-djelo ekipe genijalaca(od scenarista, preko redatelja, sve do glumaca)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 12:15
  Pogledao Law Abiding Citizen

Film je odlican, jedan od rijetkih trilera koji me uspio držati zainteresiranim i budnim cijelo vrijeme a uz to je i radnja totalno nabrijana

Jedino me kraj malo zbunio, al ok
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 12:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Pogledao Law Abiding Citizen Film je odlican, jedan od rijetkih trilera koji me uspio držati zainteresiranim i budnim cijelo vrijeme a uz to je i radnja totalno nabrijanaJedino me kraj malo zbunio, al ok


To si gledao nekakvu cam snimku?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 12:50
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Pogledao Law Abiding Citizen Film je odlican, jedan od rijetkih trilera koji me uspio držati zainteresiranim i budnim cijelo vrijeme a uz to je i radnja totalno nabrijanaJedino me kraj malo zbunio, al ok


To si gledao nekakvu cam snimku?

R5 line

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 23:43
Pogledao komediju - Stari frajeri (ovo je HR prijevod)
Komedija je fora, svi smo vrištali od smijeha,   Robin Williams je brutalno ostario i jedino mi on nije za tu ulogu. Fakat prestaro izgleda...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:01
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Pogledao Law Abiding Citizen Film je odlican, jedan od rijetkih trilera koji me uspio držati zainteresiranim i budnim cijelo vrijeme a uz to je i radnja totalno nabrijanaJedino me kraj malo zbunio, al ok


To si gledao nekakvu cam snimku?

R5 line



A sto te zbunilo na kraju?? gledao sam ga pred mjesec dana, odlican je..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:08
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Pogledao Law Abiding Citizen Film je odlican, jedan od rijetkih trilera koji me uspio držati zainteresiranim i budnim cijelo vrijeme a uz to je i radnja totalno nabrijanaJedino me kraj malo zbunio, al ok


To si gledao nekakvu cam snimku?

R5 line



A sto te zbunilo na kraju?? gledao sam ga pred mjesec dana, odlican je..

Kraj je došao prebrzo, nekako mi je nelogican i tipicno holivudski al ko voli..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:11
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Kraj je došao prebrzo, nekako mi je nelogican i tipicno holivudski al ko voli..


I ja sam pogledao film..(Link) Bilo bi veca fora da je imao neke ultra mocnike koji su mu pomagali..koji su bili na njegovoj strani..

Nikad ne bi pomislio da je sve one tunele sam izgradio i toliko se pripremio.
Kraj je tipican, ubija se svojom napravom, nije ispunjen cilj.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 12:35
Jucer odradila "ZAMEO IH VJETAR", hahaha...3 sata i više filma. Ali dobar je.

Neki dan po tko zna koji put ponovila gradivo iz SAM U KUcI š i 2 ...Ah dobre stare 90-e...vratilo me u djetinjstvo . I još jedanput sam si potvrdila da vec znam napamet kad ce bit koja fora, a sve su odlicne.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 12:58
evo sinoc san gleda film petak,i super su mi ti filmovi sa crncima di se napusavaju i rade svakakve gluposti.prije par dana san gleda crunk i moran priznat ocekiva san bolje
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 13:35
  Ma to je glup film.. nema bas kvalitetnih, napetih trilera..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 15:27
Jeste pogledali Avatara?

Film je osvojio sada nagradu za najbolji film i najbolju režiju.
LINk


  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mala83 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 15:33

 Avatar, odlican film. Odlican

A među boljima koje sam pogledala je i Sherlock Holmes. Robert Downey Jr. je u ovom filmu definitivno pokazao da je odlican glumac. Radnja, likovi... naprosto odlicno

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 17:03
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Kraj je došao prebrzo, nekako mi je nelogican i tipicno holivudski al ko voli..
I ja sam pogledao film..(Link) Bilo bi veca fora da je imao neke ultra mocnike koji su mu pomagali..koji su bili na njegovoj strani..Nikad ne bi pomislio da je sve one tunele sam izgradio i toliko se pripremio. Kraj je tipican, ubija se svojom napravom, nije ispunjen cilj.  


Hvala zoki što sami mi ispricao kraj filma, ubuduce se napiše SPILER ALERT

p.s imaš upozorenje pred ban

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 17:22
Jucer iz Videoteke-


SPALITI NAKON cITANJA

Frances McDormand, Tilda Swinton, George Clooney, Brad Pitt i onaj tip šta je glumia Sledge Hammera u glavnim ulogama.

Pregenijalna tragikomedija Pogledajte si ako možete nabavit, vrlo inteligentan i duhovit film o tome kako ljudi ni od cega mogu napraviti nešto i mistificirat i komplicirat najbanalnije.



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.