New Posts New Posts RSS Feed - teretane u Rijeci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

teretane u Rijeci

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: teretane u Rijeci
    Posted: 11 Veljaca 2007 at 23:36
ima li ovdje itko iz rijeke pa da malo konkretno popricamo o teretanama ovdje u Rijeci ? Takodjer bih pitao nesto u vezi drugih sportova ako ima ovdje netko iz ri! Ja idem vec godinu dana na kantridu u teretanu i cini mi se super ima trenere ozbiljne i sve, prije sam bio u jednoj teretani u centru di je sve bilo vise onako neozbiljnije, pa ako ima koga mozemo popricat  

Edited by Ive_ri
Back to Top
deana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2007 at 12:46

 A di si bio, u Championu?

Ja idem samo na crobik i to u š54bpm...prije sam isla u blue gym i u champion, i nesto malo u cosmo, ali sada kako radim, a idem 4 puta na crobik, ne stignem u teretanu...a i bilo bi mi previse financijski... Od bratica sam cula da je na Trsatu najbolja teretana..i da su super treneri...za na Kantridi ne znam kako je...moze biti da je isto ok...

 

Edited by deana
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2007 at 18:04
Da, bio sam u championu, ali ova na Kantridi je puno bolja mislim da je medju najboljima u Rijeci ima puno prostora, odlicno je opremljena, ima dobro osoblje i sve je jednostavno super 
Back to Top
krki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Svibanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 19:14

pozdrav!

ja sam inace bio zadnji put pred jedno 3 god u teretani, u gradu ako se ne varam ime je bilo skorpion, onako, mala teretana, nisam bas bio zadovoljan. A cini se da bi opet trebao ic, nakupilo se kila jel  , pa ako znas za preporucit neku teretanu u blizini d. vezice?

Isto tako, jel ima di tu u Ri (po mogucnosti takodjer u blizini d. vezice) da se moze ic trcat ?

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 21:49
A sad , ja ti neznam bas taj dio, ja sam s Bivia inace, a tu mogu lijepo uz plazu trcat pa je fora, a tamo na Vezici mozes jedino kraj ceste jer jednostavno nemas di drugdje, jedino sta ima onih par malo manje prometnih mjesta tamo di su oni parkovi i to pa mozes tamo

A sta se tice teretane, isto ti ne bih znao, cuo sam da ima neka na trsatu, a  bas na donjoj vezici mislim da i nema, ali  tko zna

Ali Trsat ti je relativno blizu, a mozes ic i u grad, nije ti toliko daleko
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2007 at 17:34

 cula sam i ja da je na trsatu odlicna teretana! u sklopu dvorane mladosti!
meni je malo daleko..
a navodno ima i neka nova na mlaci... jeste culi sto o tome?

Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2007 at 14:18

Pozdrav svima!

Ja sam novi tu, pa eto i da se predstavim..  Inace sam iz Crikvenice, a radim u Ri, pa i tako organiziram zivot.. Imam 24 godine, š90/95. A sto se tice teretana, ja osobno idem u Champion, i bas to sto nemaju trenere me privuklo..Ne znam, dugo vec radim i ne volim da mi neko kljuca u to vrijeme, pogotovo sto to smatram "svetim vremenom" a vjerujem i da je drugima tako.. Inace na Trsatu je dobar studio S jedan od boljih tamo je Bodo, pa ako neko treba savjet..car. Scipion je sto se tice kadra najbolji, (po meni) a Princess mi je cisti sminkeraj uz ispriku svima koji idu tamo... Lovorka sasvim ok, a Blue Gym je bio maltene prvi u gradu, pa ima status visok. Inace sam trenirao u Crikvenici, kod Kukija (starija ekipa ga mozda zna) i moram rec da je jedan od rijetkih koji doista sve znaju o ovom sportu. Pozdrav svima i radujem se porukama dalje. P.S. Nadam se da cu i ja ubrzo sa slikama... 




EDIT: smanjen font



Edited by Zoki
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2007 at 15:06
x_sport dobrodosao

Radujemo se tvojim postovima i slikama. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2007 at 01:23
Pozdrav i dobrodosao

Ja sam prije trenirao u Championu , a sada sam u Scipionu (dosta mi je blize, pa mi je pogodnije)  i stvarno u Scipionu imaju najbolje osoblje kao sta si i ti primijetio i sve je super, vidi se da se ulaze, stalno se prosiruju, kupuju se nove sprave itd.
Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2007 at 13:23

 

Slazem se sto se tice prosirenja i kupovanja.. Mislim da bi tako trebali svi zbog povecanja konkurencije i opcenito ponude. Jos samo kad bi ljudi vjezbali malo vise a ne samo kad stize ljeto, bilo bi super... Mislim to mi ide na zivce ful, jer nahrupe i kvare atmosferu..al eto. Jos da ima vise zena koje aktivno dizu......eh..Pozdrav!

Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2007 at 09:26

imate li iskustva sa onom relativno novom teretanom na Mlaci? cula sam da je odlicna, nema guzvi, cista, odlicno opremljena...

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2007 at 17:59
Ja sam isto tako cuo ko i ti, ali osobno nisam bio tamo, tako da ti ne bih znao konkretno rec 
Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2007 at 18:35
 Takodjer i ja cuo, ali nisam bio pa ne znam.
Back to Top
aligatory View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aligatory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2007 at 12:35

Na osnovi vlastitog iskustva mogu svima preporuciti SCIPION na Kantridi. šta se osoblja (trenera) tice  vrlo su strucni i profesionalni.

što se tice higijene u svalacionicama (mislim na zenske) i u samoj dvorani na zavidnoj su razini.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2007 at 13:45
Originally posted by aligatory aligatory wrote:

Na osnovi vlastitog iskustva mogu svima preporuciti SCIPION na Kantridi. šta se osoblja (trenera) tice  vrlo su strucni i profesionalni.

što se tice higijene u svalacionicama (mislim na zenske) i u samoj dvorani na zavidnoj su razini.



Opa znaci dijelimo istu teretanu , mozda se i znamo
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
mala buca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala buca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 12:11
Hi ekipo! Sada sam malo prosvrljala po netu i pogledala taj Scipio koji mi je blizu. Imam par pitanja? Ovakva je situacija,  - udebljala sam se desetak kg, pola skinula, pola preostaje. Vjezbam kod kuce, ali mi treba veca disciplina pa sam se mislila tamo upisati na fitness. Vidim da nude basic i standardni program - u jednom trener nadzire, u drugom ne. Kako sam ja studentica ne mogu si priustiti ovaj s nadziranjem, pa vas pitam ima li smisla ici ako necu biti pod nadzorom. Nekako mi je interesantan jedino bicikl, traka za trcanje i to.... ( kod kuce vjezbam trbusnjake i sl.) Molim odgovore!  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.