New Posts New Posts RSS Feed - Zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324 25>
Author
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 01:17
ima sto nacina da jedes zobene recimo sa medom i cimetom. ali prvo prokuhaj i ostavi da se napunpaju
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 01:20
Originally posted by adatar adatar wrote:

a kako se to dozira? 5g ujutro ili?
ne zelim zeznut

Otprilike toliko, ali molim te, pazi da se ne predoziraš i nemoj nikako sa weyem, postat ceš ogroman! Smile
Prica se da Coleman tako jede ali on miješa  i do 4 razlicite vrste zobenih!
Pa ti sad vidi dal ti to treba... Smile
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 01:30
Kakvo kuhanje, kakav med, kakav prah??? Zobene i voda + cimet! Nema namakanja, nema vremena! Ili ipak najdraže - zobene i toplo mlijeko! Ak se vec želite mazit...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 11:35
Ekipa, postovi iz slicne teme su preseljeni u ovu glavnu temu o zobenim pahuljicama.

Adatar uozbilji se malo, konkretno sudjeluj u temama, bez zajebavanja.

Moja kombinacija za zobene: lanene sjemenke, zobene pahuljice, 3 dl mlijeka i to je to!

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:00
Moja kombinacija : zobene + sjemenke konoplje + groždjice + voda
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:51
Originally posted by XQ XQ wrote:

Hahah daj nemoj zahebavat :D Kaj kad kupiš zobene dobiješ u komadicima a ne u prahu? To se i meni zna desit LOL



ma imaju krupne i one sitne,plava i zuta kutiju (u lidlu) izmiksam s mlijekom i popijem,al ono progutam doslovno da mi ne dodirne jezik heheh..

zoki oke,malo sam se salio,ovo mi je prva sala ovdje da se malo bolje svi upoznamo al imas pravo,inace volim pomagat drugima
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:54
zobene i toplo mlijeko = savršena kombinacija Heart bez kojekakvih dodataka... 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:22
ja sam si sada smiksao novu kombinaciju, proprzio ih malo, zatim istresao u zdjelicu stavio 2 zlicice meda, iscjedio pola limuna i metio malo vode, i fino ispalo Big smile
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 19:33
zobene u 19 i pol? s medom ? zasto?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:02
jel moguce da sam zbog kombinacije zob+mlijeko+med+cimet,oko sat i pol,prije vježbanja ,pa poslije, vježbanja whey, dobila 2kg?
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:04
Originally posted by adatar adatar wrote:

zobene u 19 i pol? s medom ? zasto?

et tako dosla mi zelja da ih malo jedem haha, znam da nisam bas trebao slatko ali eto dogodilo se. brijem da nije big deal.

Edited by Ivica23 - 16 Veljaca 2013 at 20:05
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:09
ivica ma nije big dil ako nije precesto,nego me zanimalo zasto,ja osobno poslije 19 ne uzimam ugljiko,osim mozda neki put u manjim kolicinama uz neko povrce kao brokula i sl.mislio sam da ima neki dobar razlog hehe

baba naravno da je moguce,visak ugljiko ide u kile,sad ne mogu tvrdit da je od toga,ti znas svoju prehranu i potrosnju,tj. koliko si aktivna
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:17
haha, mislim da mi je ovo prvi puta da sam ih jeo navecer jednostavno me uvatila mala zeljica za njima i malo miksanjem Big smile 
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:29
vježbam 4 puta tjedno, otprilike 1 sat, i to full speed,dok ne crknem,doslovno!
ma,meni je problem još uvijek kaj ne znam kaj da jedem,prije treninga?!
jedem rucak oko 11, i niš dok ne dojdem s posla oko 17h,a vježbam obicno od 18-19,ili to eventualno pomakne pol sata,kasnije
nema mi druge nego se nauciti jesti zobene ujutro


Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:38
pa obicno si mozes nabrzinu skuhat brokule,ili mix povrce,skuhat jos par jaja i malo pilecih prsa ili ribu,uz dva tosta integralnog (100g)i eto ga dobar pre work obrok,barem ja tako radim,poslije vjezbanja ne jedem nego popijem whey,onda sat ili sat i pol kasnije pojedem jos jedan obrok
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:42
Ja ove zobene jedem tek tolko da se ne bace sad kad sam ih kupila.
Posni volim, al zobene malo teže probavljam.

Moram probat na još neke nacine :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.