New Posts New Posts RSS Feed - Tuna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 23:06
ja jedem sada otkada sam se poceo zdravo hraniti tunu ali u biljnom ulju zato što mi ona u salamuri nije ukusna, ne cijedim ulje ni ništa ali cisto iz razloga što radim puno crobnog i puno energije trošim, dali me to opravdava?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 23:18
Originally posted by ivan7os ivan7os wrote:

ja jedem sada otkada sam se poceo zdravo hraniti tunu ali u biljnom ulju zato što mi ona u salamuri nije ukusna, ne cijedim ulje ni ništa ali cisto iz razloga što radim puno crobnog i puno energije trošim, dali me to opravdava?


Za šta ti treba opravdanje?
što ti salamura nije ukusna?

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 23:48
  Pa nema veze ako je u maslinovom.. to je zdravo ulje
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 15:14
ma lega nije mi ukusna salamura, nekako kao da mi isuši usta.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 17:24
  Samo ti jedi tunu, bila u maslinovom, u vodi..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 17:35
covjek je rekao u biljnom, ne nužno u maslinovom
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 19:27
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

covjek je rekao u biljnom, ne nužno u maslinovom


Tocno, tocno..ispravka..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 18:06
  ja sam ju tamanila svaki drugi dan, onu iz konzuma u salamuri i  iz lidla nixe... i nedavno sam vadila krv pa mi je bakar (cu) bio povišen... inace vrijednost u mikrogramima koja nesmije prelazit 4.00 a meni bilo 6.00, toalna frka, na kraju mi je specijalist doktor rekao da je to od tune i da ne preporuca konzumiranje vise od jednom tjedno ako je iz konzere  jer da je puna teških metala... ja sam totalno izbedirana :(((((((((((((( sad moram ponovo vadit krv...
Back to Top
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 19:07
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
ja sam ju tamanila svaki drugi dan, onu iz konzuma u salamuri i  iz lidla nixe... i nedavno sam vadila krv pa mi je bakar (cu) bio povišen... inace vrijednost u mikrogramima koja nesmije prelazit 4.00 a meni bilo 6.00, toalna frka, na kraju mi je specijalist doktor rekao da je to od tune i da ne preporuca konzumiranje vise od jednom tjedno ako je iz konzere  jer da je<span style="font-weight: bold;"> puna teških metala.</span>.. ja sam totalno izbedirana :(((((((((((((( sad moram ponovo vadit krv...

sada si me totalno zbunila
znaci li to da ne smijem pojesti više od š konzerve tune tjedno? ako znaci onda sam malo pretjerao s tunom
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 19:44
  I ja sam cuo za to.. da je tuna puna zive..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 21:43
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  I ja sam cuo za to.. da je tuna puna zive..


Mislim da ona tuna - rio mare - s pravom ima onoliku cijenu..
Jeste vi malo usporedili tunu iz konzerve rio mare i tunu iz ove konzumove konzerve od 7-8kn. Rio mare tuna je gotovo boje kao piletina, jako svijetla, dok je konzumova tamna i cudnog izgleda, rekao bih prepuna žive jer je s Istoka - Shanghai i okolica...

Poznato je to s tunama i živom - treba testirati sve proizvođace i vidjeti koja najbolja odgovara.

Rio mare:




Ne mogu pronaci sliku konzumove tune, no tko je jede zna da ne izgleda ovako svijetlo vec je puno tamnija.

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 21:47
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  I ja sam cuo za to.. da je tuna puna zive..


Mislim da ona tuna - rio mare - s pravom ima onoliku cijenu..
Jeste vi malo usporedili tunu iz konzerve rio mare i tunu iz ove konzumove konzerve od 7-8kn. Rio mare tuna je gotovo boje kao piletina, jako svijetla, dok je konzumova tamna i cudnog izgleda, rekao bih prepuna žive jer je s Istoka - Shanghai i okolica...

Poznato je to s tunama i živom - treba testirati sve proizvođace i vidjeti koja najbolja odgovara.

Dodam slike tuna kasnije...


Tako je.. vec kod pakovanja se vidi.. konzerva tune Konzum je iznutra tamno sive boje.. a rio mare ipak svijetla..

Rekao mi je lik u teretani jucer da u Italiji kupuje tune u paketu, 3 komada po nesto manje od 2 EURA..hmm
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 22:02

 Slažem se, i ja sam se skroz prebacila na rio mare, pa kolika god razlika u cijeni bila...par kuna više manje al bar sam sigurna (valjda )

al ne jedem ju precesto...možda 2 puta tjedno...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 23:41
Ovo sve je udaranje po praznoj slami, treba jesti sad rio mare neko vrijeme pa otici vaditi krv
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 15:04
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa nema veze ako je u maslinovom.. to je zdravo ulje

Ne baš jer to maslinu nije ni vidjelo.

@all
šizite oko tune a svinjska gripa vas ceka na svakom uglu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 15:07
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa nema veze ako je u maslinovom.. to je zdravo ulje

Ne baš jer to maslinu nije ni vidjelo.

@all
šizite oko tune a svinjska gripa vas ceka na svakom uglu


Ja sebi iscijedim to ulje, i stavim maslinovo..

Sad kad u Osijeku vas uhvati.. pa nema treniranja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.