New Posts New Posts RSS Feed - Zelim ojacati misice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zelim ojacati misice

 Post Reply Post Reply
Author
roro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote roro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zelim ojacati misice
    Posted: 07 Veljaca 2007 at 21:16

 Pozdrav

Iman pitanje:kako ojacati prirodnim puten misice jednog š6godisnjaka a da se ne narusi njegov razvoj u tim godinama?

Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2007 at 22:07
 kreni sa sklekovima, trbusnjacima i cucnjevima. prilicno prirodno zar ne?
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 18:21

Originally posted by Stribi Stribi wrote:

 kreni sa sklekovima, trbusnjacima i cucnjevima. prilicno prirodno zar ne?
 

A mozes kupiti bucice ili sipku. A mozes i kreniti u teretanu sto bi bilo pozeljno. Sam odlucujes...

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 18:48
Teretana nije stetna - to su samo predrasude. Svaki sport je stetan ako se pretjeruje, ako se normalno radi niti jedan nije stetan! Naravno da je stetno profesionalno se baviti sportom jer kad zavrsis karijeru tijelo ti je koda imas 60 god!
Ali rekreativno bavljenje sportom moze ti samo pomoci za zdravlje i naravno izgled i tvoje zadovoljstvo, teretana ti je isto sport koji je zdrav samo nemoj pretjerivat!
Puno srece!
Back to Top
roro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote roro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 19:44

hvala

 



Edited by roro
Back to Top
roro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote roro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 19:46
 A u kolikoj bi ih mjeri moga potaknuti na rast tim puten,ako npr. sklekove i trbusnjake radin 3-4 puta tjedno?

Edited by roro
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 21:25
cuj , najprije nemoj mislit da ces u teretani nesto napraviti na brzinu! Isto kao i u svakom drugom sportu treba puno rada , volje i strpljenja i rezultati ce polako dolaziti, ali ako mislis da ces sad ti za par tjedana napravit cuda varas se! To ti je u jednom pogledu isto kao i svaki drugi sportovi koji se treniraju godinama al za godinu dana ces vec vidjet velike velike pomake i to ti onda daje volju da nastavis.... i tako to ide dalje.... 

A sta se tice sklekova i trbusnjaka samo ti njih radi oni ce ti svakako dati na snazi i izdrzljivosti, to su najbolje vjezbe bez utega , ujedno i najstarije vjezbe a nisu se uzalud radile i prije toliko godina!

Samo naprijed i uzivaj u treningu!


Edited by Ive_ri
Back to Top
roro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote roro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 14:41

 hvala ive.a jeli postoji neki nacin za ojacati podlakticu?kupia san neku gumu tzv. "grip za ruku" .u kolikoj bi to mjeri moglo pomoci jacanju podlaktice?a za ledja kakve bi vjezbe mogle najvise pomoci jacanju ledja i njihovom sirenju bez posljedica

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 15:31
Originally posted by roro roro wrote:

a za ledja kakve bi vjezbe mogle najvise pomoci jacanju ledja i njihovom sirenju bez posljedica



https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/Ledja.aspx
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 18:30
ovako za ledja su po meni najbolji siroki zgibovi to ti je bez utega a vidjet ces da nije  nimalo lako, super su za prosirit i ojacat ledja!  Takodjer imas jednorucno povlacenje u pretklonu (jednorucno veslanje u pretklonu ) koje je takodjer vrlo dobro, zatim lat masina povlacenje sprijeda i odostraga i jos puno tih vjezbi trenutno su mi samo ove pale na pamet ali ove su i najjednostavnije!
šta se tice podlaktice ja sam radio sa sipkom kontrakcije sa podlakticom neznam kako bi ti to objasnio uglavnom uzmes sipku naslonis je na neku glupicu  stavis ruke na klupicu i dizes sipku sa podlakticom! Takodjer sam radio rotaciju podlaktice spagom za koji je privezan uteg!
šta se tice gripa za ruke nemam iskustva s tim tako da ti ne mogu odgovorit, je to ono za stiskanje ili?
Back to Top
roro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote roro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 20:30

da ive,i veoma san zadovoljan jer nakon nekoliko serija podlaktica se dobro umori.hvala na odgovorima

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 22:00

 Za podlakticu mozes ovako a mozes i sa sipkom

 

     



Edited by caba
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 22:04
 
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.