New Posts New Posts RSS Feed - što koristite od dodataka prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što koristite od dodataka prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 41>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 17:09
Originally posted by Freak™ Freak™ wrote:

Uzeo bi ovo http://www.nutrix.hr/Dymatize/proizvodi/proteini/megamilk.ht mda li je netko upoznat s time...


nešto mi link ne radi

u biti, najbolje je uzimati sporo resorbirajuci protein samo je on nešto skuplji od wheya - tako da ovisi od financija!

mega milk je ako se ne varam kombinacija wheya i kazeina što je super, ali kažem, ovisi jeli isplativo
Back to Top
Freak™ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freak™ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 20:06
Sada bi trebao raditi :
Dymatize Mega Shake...

http://www.nutrix.hr/Dymatize/proizvodi/proteini/megamilk.ht m

Tu kod nas je 500kn, dosta je skupo! Ali cemo vidjeti ako radi...
Uzimao bi to poslje treninga...ili imas neki prijedlog? prije ili prije,tokom i poslje (naravno ta jedna doza raspoređena na 3)

Ide dvije mjerice sto je 75g...


MEGA MILK
Serviranje: 2. mjerice (~75g)
Serviranja: š5+/30+

Kolicina u serviranju
Kalorija 348
Kalorija iz masti: š62

Ukupno masti: š8g
Ukupno ugljikohidrata: š2g
Zasicene masti: 8g†   Dijetna vlakna: 2g
Kolesterol: 3mg   šecer: 6g
Soli: 200mg   Proteini: 32g

Vitamini A, C, D, E, Tiamin, Riboflavin, Niacin, B6, Folna kiselina, Bš2, Biotin i Pantotenska kis. - sve po 33%RDA
Željezo, Fosfor, Jod, Magnezij, Cink, Bakar - po 33% RDA

Ostali sastojci:

Micelltein™ - (micelarni kasein i kaseinati, koncentrat sirutke bogat alfalaktalbuminom, izolat sirutke, sirutkini peptidi, kolostrum ekstrakt, peptidi glutamina, L-taurin, laktoferin) LipidFuel™ (Tonalin&#š74; CLA, ulje suncokreta, polunezasicena biljna ulja dugog lanca, MCT, L-karnitin), DYMAVIT™ (multi minerali i vitamini), Creatine AMP™ (betain anhidrus, glikocijamin)


† 80% iz MCT-a koji se tipicno troši kao energija





 

Edited by Zoki
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 20:14
u slucaju ove cjene kupi whey i dekstrozu i rokaj
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 20:45
bas tako.. tako ja.. whey i dekstrozu.. i to je to.. ostalo kroz hranu..
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 23:59
pa evo ja nikako da odlucim koji whey da uzmem...bas nestko gleda isobolic...i vidim serviranje jedno je 55g...a cijena je š20 km za 2.2 kg...pa sta mi onda ovo moze biti mjesec dana...
awesome :))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 11:30
pa to je 480kn.. to je previse.. bolje ti je anabolic whey uzet..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 12:50
  Ultimate DWM
dextro+malto+whey+glutamin+cimet

Shaker prosto svrshava od zadovoljstva
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 18:24
  krono protein 95  proizvodac:ultimate-ima ista svojstva kao whey+ dekstoza naravno
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 22:22
onaj thornov pro nutrition, kako to narucit i kupit uopce ?

daj treba mi nesto jeftino da izguram, pa barem jednu dozu dnevno.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 22:41
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

onaj thornov pro nutrition, kako to narucit i kupit uopce ?

daj treba mi nesto jeftino da izguram, pa barem jednu dozu dnevno.

Imaš br na njihovoj stranici, raspitaš se sve, naruciš, platiš pouzecem.
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 22:52
koliko traje ono sto si ti spomenuo š70 kuna ?
Back to Top
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 22:42
whey

l carnitine

colostrum

glutamin

omega3
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 23:00
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

koliko traje ono sto si ti spomenuo š70 kuna ?


Ako pijes svaki dan, onda imas za mjesec dana..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 01:43
Odnedavno sam se bacila na te suplemente tj. dodatke prehrani.

Pijem KAL Iron Complex+ (vitamini) - popijem svako jutro, tri vrste šumecih tableta od VitaFit-a (magnezij, kalcij i multi vitamin) - magnezij prije treninga, multivitamin poslije treninga i kalcij predvecer, zatim pijem proteine (ne znam koje) - poslije treninga sa 200ml mlijeka. Eto, to su svi ti dodaci koje popijem u jednom danu

Isto tako - pijem Zelenu kavu. Dijetetski proizvod baziran na Hoodii, pomaže pri osjecaju gladi. Imam ogromnih problema sa kontroliranjem oko jela, pa mi ova zelena kava izrazito pomaže da se suzdržim od prežderavanja (i STVARNO djeluje). I pomaže mi da pijem što više tekucine, jer su mi usta konstantno suha, te mi daje dovoljno energije koje prije nisam imala (naravno, i vitamini mi daju energiju). Popijem ju svako jutro i mogu reci da je to stvar koja mi je spasila život. Ne pijem ju dugo (tek sam na drugoj kutiji), ali više nemam onu životinjsku potrebu za hranom i znam se suzdržati kada sam sita, a to prije nisam znala (još jednom zahvaljujem samoj sebi što sam si godinama to radila, ali ok). I da, predvecer popijem dvije kapsule ZipFizz-a. Isto dijetetski proizvod baziran na Hoodii. Dosta je slican kavi, samo što djeluje jace na izlucivanje inzulina (ili cega vec) i ne dopušta tijelu da spremi sve masti koje pojedem (a to moje tijelo definitivno radi, jer sam ga gladovanjem dovela do stanja da sve što pojedem sprema u "zalihe"). I ove kapsulice djeluju, naravno .

Eto, to bi bilo to
Back to Top
spirit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:10

 gdje nabavljaš zelenu kavu ikoliko košta?

ako zamijenim veceru sa way proteinima dali ima uspjeha u dijeti???

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:13
Originally posted by spirit spirit wrote:

ako zamijenim veceru sa way proteinima dali ima uspjeha u dijeti???


Ne. Whey ima smisla jedino oko fizicke aktivnosti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 41>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.