New Posts New Posts RSS Feed - što koristite od dodataka prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što koristite od dodataka prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <1 3637383940 41>
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:21
bio je clanak na jednom portalu di su uzeli proteine s njuskala,naslov je bio proteini za budale (ne mislim uvrijedit nikog,takav je bio naslov) i istestirali su 12g proteina,znaci pola od onog sto je bilo na deklaraciji,neznam di sutestirali,ali mislim da sam negdje cuo da je taj test oko 1000kn,nemojte me drzat za rijec,ne kazem da svi varaju na njuskalu,samo zelim rec da ima i budala koji mijesaju u garazi gluposti,na kraju to unosis u svoje tijelo

ne govorim o poddoziranju od proizvodjaca nego direktnom mijesanju
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:19
ja sam bio jednom narucio Myprotein whey od jednog lika i zg i bilo je ok... mislim, obzirom da su proteini uglavnom u vreci, tesko te netko moze prevariti, dok ovako kupujuci u rifuzi je rizik..uglavnom Myprotein ima pakovanja po 2.5kg al kolko vidim za ovaj kozji, tog ima samo po 1kg
Back to Top
Pilou View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pilou Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:30
Ispricavam se na možda glupom pitanju (možda ga i postavljam na krivom mjestu Confused), ali što bi bilo najvažnije koristiti od vitaminskih suplemenata - vitamin C, magnezij, omega 3, neki multivitamin? Ili sve? Embarrassed Na moju žalost i sramotu, tek sam nedavno otkrila da to nije tako bespotrebno kao što sam mislila. Ili mi stvarno ništa ne treba? Embarrassed

Vježbam pet puta tjedno po 45-60 minuta (Jillian Michaels, Insanity, Les Mills Combat, što vec uleti) i trenutno mi nije u interesu ni gubiti ni dobivati na težini. Hvala. Smile


Edited by Pilou - 14 Veljaca 2013 at 13:30
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:34
svi vitamini su potrebni,onda bi bilo najbolje multivitamine uzet plus c vitamin ako mozes,ili c unosi putem hrane,omega nije vitamin,omegu bi trebala isto koristit,ako ne jedes dovoljno ribe ili plodova bogatih omegom,ja jedem primjerice 5 puta na tjedan ribu ali opet uzimam omegu 3
Back to Top
Pilou View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pilou Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:41
Originally posted by adatar adatar wrote:

svi vitamini su potrebni,onda bi bilo najbolje multivitamine uzet plus c vitamin ako mozes,ili c unosi putem hrane,omega nije vitamin,omegu bi trebala isto koristit,ako ne jedes dovoljno ribe ili plodova bogatih omegom,ja jedem primjerice 5 puta na tjedan ribu ali opet uzimam omegu 3

Hvala na odgovoru, da, malo sam se zeznula oko omege. LOL
Idem sad malo proucavati koji se proizvodjaci najviše preporucuju da ne brljavim previše. Big smile
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:56
ja osobno uzimam od natrol energizer multivitamine jer su food based,tj.organski vitamini,neorganske poput onih sumecih organizam ne prepoznaje u potpunosti i dosta tih vitamina tijelo samo izbaci,plus rijec je o jako slaboj zastupljenosti i kolicini tih vitamina,zato je vazno uzeti jedan kvalitetan multivitamin.

omegu3 kupujem od diatpharma,u kutiji dobijes dvije bocice,cijenom je jako povoljno spram drugih proizvoda a zastupljenost epa i dha je standardna,ista kao kod vecine drugih
Back to Top
Pilou View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pilou Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 14:01
Hvala na preporuci, ali kako sam studentica, trenutno si to baš i ne mogu priuštiti, tako da... moram tražiti nešto povoljnije. Smile
Back to Top
silver View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:32
da li ikoga boli želudac nakon što popije whey? nisam nigdje na forumu naišla na odgovor na ovo pitanje..ali evo svaku vecer nakon vježbanja ga popijem i nakon pola sata mi pocne grozna bol u želucu. ne znam da li je to zato što vježbam relativno kasno (oko 22.30) i jer brzo nakon idem spavati. ujutro ga pomiješam sa zobenim pahuljicama i ne boli me (bar ne u ovolikoj mjeri, ali isto me malo boli). radim li što krivo ili mi ne paše?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:45
Originally posted by silver silver wrote:

da li ikoga boli želudac nakon što popije whey? nisam nigdje na forumu naišla na odgovor na ovo pitanje..ali evo svaku vecer nakon vježbanja ga popijem i nakon pola sata mi pocne grozna bol u želucu. ne znam da li je to zato što vježbam relativno kasno (oko 22.30) i jer brzo nakon idem spavati. ujutro ga pomiješam sa zobenim pahuljicama i ne boli me (bar ne u ovolikoj mjeri, ali isto me malo boli). radim li što krivo ili mi ne paše?


Moguce da ti nesto ne odgovara........jel to bas cisti whey protein ili neki mix proteina?
Meni se to dogadjalo kad sam probao piti ciste bjelanjke u prahu. Gotovo trenutna i dost jaka bol u trbuhu dobrih sat vremena poslje.
Back to Top
Riki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Riki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:11
Pozdrav svima!

evo moran nesto napisat u vezi ovog sta san vidija prije 5min jer san u totalnom soku! ..dakle, imam akaunt na ebayu vec dosta dugo 2-3 godine uvik kupin neku sitnicu bzvz to je sad nebitno i bilo mi dosadno i reka sam sebi aj da vidimo proteine kolika je razlika u cijenama i tako ja isa pregledavat kad doden do ovog http://www.ebay.com/itm/Hemp-Protein-Powder-Vegan-M-Muscle-USA-Nutrition-heamp-protien-1lb-/111019757203?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19d94b0e93 ( Hemp Protein Powder Vegan M Muscle USA Nutrition heamp protien 1lb ) ..u soku san ono u nevjerici.. neman rijeci za opisat ovo trenutno stanje.. nisan nikad cuja za ovo a bavin se aktivnim sporton 10god .. jel moze neko objasnit ako zna sta je ovo ... i da skupi su proteini priko ebaya ..

Hvala
Back to Top
silver View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:28
weider gold whey pijem..ma baš mi je ukusan,super me osvježi ali jednostavno me želudac pocne boliti. pokušala sam i s mlijekom i vodom ali svejedno. da li postoji nešto drugo, tipa kapsule bjelancevina? ili da jedem posni sir ili nešto tako poslije treninga?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:31
nemoj posni jer on ima kazein...koji je sporo otpuštajuci protein...a tebi treba nešto što ce brzo otici u mišice... uzmi piletinu... bjelanjke.. 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
silver View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:34
da..morat cu se organizirati da ranije vježbam jer mi se sad nikako to ne jede..hvala na odgovorima, vec sam mislila da umišljam i da je nemoguce Embarrassed
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 20:36
Originally posted by silver silver wrote:

weider gold whey pijem..ma baš mi je ukusan,super me osvježi ali jednostavno me želudac pocne boliti. pokušala sam i s mlijekom i vodom ali svejedno. da li postoji nešto drugo, tipa kapsule bjelancevina? ili da jedem posni sir ili nešto tako poslije treninga?



mozes uzeti aminokiseline kapsule,ali obicno su velike ili ih treba puno uzeti,ja bi rekao da ti imas problema s laktozom ili glutenom,ali bolje da to provjeris kod doktora pa ces bit sigurna
Back to Top
RaZ0R911 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RaZ0R911 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 18:52
Evo moje trenutne suplementacije.

Moram samo napomenuti da mi je MVP Pro Whey super no dosta je teško razgraditi ga u vodi,stvaraju se grudice.

Volumass 35 me definitivno iznenadiio.
Moja preporuka 


187/83kg.

Ima neko nešto na dodati na trenutno moje stanje?,ovo što sam dosad pio mi je pri kraju pa da obonovim necim novim.





Edited by RaZ0R911 - 09 Ožujak 2013 at 18:55
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 13:58
Koristim Optimum nutrition whey, gold standard, multivitamin, twinlab dualtabs, omega 3 :)

To mi je za sad dosta, samo kupio sam previše toga na pocetku tu preko web shopa pa jedan dio prodajem dost jeftino jer mi treba lova, pa ako je tko zainteresiran.
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3637383940 41>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.