New Posts New Posts RSS Feed - što koristite od dodataka prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što koristite od dodataka prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <1 3738394041>
Author
Lúthien View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lúthien Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2013 at 00:24
Ja pijem selen (štitnjaca) i multivitamine od Solgara (earth source multi nutrient).
Cekam paket s fitnessa (kad ce višee) pa cu onda i whey :)
nekad uzmem vitamin c

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2013 at 14:48
Whey
B-kompleks
Omega 3+ Omega 6 masne kiseline
Cink
Back to Top
strelica412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strelica412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 09:07
Uzimam ono sta skuzim da mi najvise pase i da djeluje, ne obazirem se na tudja razmisljanja, svatko treba vidjeti na sebi sta djeluj sta ne. Uzimam nitro extreme kapi od kyania prije treninga, mummyo tablete i iz dm-a onaj prah napitak od narance s l-carnitinom jer mi je dobrog okusa i traje mi dost dugo. Sa svime sam prezadovoljna :)
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 20:35
kreatin ethyl ester , weiderov sojin protein , gelatine forte za zaštitu kostiju i zglobova , glukozu , supradyn šumece tablete (vitamini) , šumeci magnezij
Back to Top
ssaakkaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ssaakkaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 20:31
ja pijem: -Pro Whey 3G
          -Next Level Creatine
          -omega 3 (kapsule)
          -magnezij (tablete)
Back to Top
radenko80 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2013
Location: austrija
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote radenko80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 16:41
moj dodatak ishrani je GAINERATOR proizvodjac je OLIMP. Cijena u austriji je 43e za pakovanje od 3200g. Moja visina je 183cm tezina 96kg. treniram redovno i ima napretka od ovog sredstva. Sad ako jos neko ima iskustva sa navedenim proizvodom volio bi da napise. Interesuje me kako ga dozira,pravi li pauze...itdgeinerator olimp
samo trening
Back to Top
radenko80 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2013
Location: austrija
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote radenko80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 16:46
jedna moja slika
Sto se tice treninga u teretani nisam nikad bio u zivotu. Trening su redovni sklekovi,radim svakodnevno sa tockom vjezbe. Imam bucice i z sipku i to je to. Uz to trcanje voznja bicikla po Alpima
samo trening
Back to Top
keclu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keclu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 20:36
Nekim redosljedom po važnosti:

-multivitamin (moj je željezo free)
-magnezij (glycinat)
-omega 3
-leucin
-kreatin
-arginin

whey/glukoza (1 mjerica na dan, 30g glukoze na dan)


Edited by keclu - 13 Svibanj 2013 at 20:36
...prehrana/trening, strucno vodstvo na podrucju Zagreba. ZA informacije, pošaljite PM.
https://www.facebook.com/Nutricionizam.fitness

BLOG: http://nutricionizam-fitness.blogspot.com/
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 19:52
100% Whey concentrate and isolated whey potein, riblje ulje i zinc
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2013 at 13:30
imam par pitanja.

narucio sam si pro whey3g 4500g i na deklaraciji se spominje neka mjerica od 32g. ja nisam dobio nista unutra, pa na sta se to odnosi?
nigdje nemogu naci dokle je rok trajanja? nigdje ne pise...
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2013 at 17:23
Gold Whey od Weidera koji je pri kraju a šparam ga tako šta ga mišan s bezokusnim impact whey proteinom od MyProteina. 

Ne znan šta cu kad nestane ovog od jagode :S zasladjivaci valjda :)

iii glukoza, naravno :)



TIRURIRU
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 18:46
-magnezij
-željezo šumece tablete
-kalcij šumece
-vitamin d
Never give up
Back to Top
adaptogenius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adaptogenius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 13:52
Back to Top
dragi993 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dragi993 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2014 at 12:18
Pozdrav,

Imam 21,visok 185 i cca  75 kg.
Krenuo sam sa kucnim vjezbanjem da se pripremim za trening u teretani.
Ovako,znam sve o prehrani i pravilno se hranim samo me zanima koji dodaci prehrani bi meni bili ok,za povečanje misicne mase.
Mislio sam uzet whey,kreatin, L-glutamin i maltodextrin+vitamini i omega 3.
Sta Vi mislite o ovome?

Back to Top
maraschino View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maraschino Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2014 at 07:35
- Optimum Gold Whey
- Protein od konoplje
- Omega 3
- L-glutamine
- Creatine monohydrate
- Optimum Opti-men (vitamini)
Back to Top
Scapa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2015 at 15:37
Pozdrav svima,
nedavno (prije mjesec dana) počeo sam s vježbama u fitnessu prvenstveno zbog oporavka natkoljeničnih mišića nakon artroskopije meniskusa. Još uvijek sam u toj fazi, no s obzirom da planiram nastaviti rad i na podizanju mišićne mase općenito trebalo bi mi par savjeta s obzirom na specifične zdravstvene tegobe.
Naime, imam kroničnih problema sa želučanom kiselinom (refluks kiseline iz želuca u jednjak) i gastritisom, pa me zanima što bi mi preporučili kao nadopunu prehrani. Ja sam nekako planirao uzimati whey kojega svi toliko hvale i koji prema svom sastavu najviše nudi za moje planove. Inače sam slabije građe - visina 178 cm, težina 64 kg, ali nije mi cilj nešto previše podići tjelesnu težinu odnosno mišićnu masu. Bilo bi mi sasvim dovoljno doći do razine od 69-70 kg. E, sad, zanima me trebao bih li uz whey uzimati još nešto i što? Inače jedem dosta piletine (bijelo meso, batak, zabatak) i puretine - 4-5 puta tjedno, mlijeko ne podnosim, ali zato konzumiram dosta kefira i pijem isključivo vodu.

Molio bih nekoga sa sličnom situacijom ili iskustvom da mi odgovori što mi je činiti.

Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3738394041>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.