New Posts New Posts RSS Feed - Velika nagradna igra! Sudjeluj!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Velika nagradna igra! Sudjeluj!

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Velika nagradna igra! Sudjeluj!
    Posted: 03 Rujan 2009 at 15:47
Hej fitovci,

evo jedne divne informacije!
Pokrenite se i sudjelujte u velikoj fitness.com.hr nagradnoj igri i osvojite vrijedne nagrade!

Više o tome procitajte ovdje: Velika nagradna igra

Nadam se da cete svi sudjelovati, aktivirati se, ispuniti zadatke i da ce nagrade "odlepršati" najboljima!

U ovoj temi iznosite svoja mišljenja / ideje / prijedloge kako da ispunimo još bolje uvjete na fitness.com.hr stranici - odnosno da ju ucinimo boljom!

Saspite nas idejama svojiim
    

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 15:58
 
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 15:59
Originally posted by Lega Lega wrote:

 


  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 19:29
gdje treba pisati na forumu ili .....
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 19:32
  posvuda
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 19:40
eto onda mene ovdje pisem
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2009 at 19:50
jako malo se kuzim u nutricionizam, i moram priznati da imam problema s kombiniranja hrane. postoji rubrika prehrana ali mislim da bi savjeti i recepti bili morisni meni pa tako i drugima. znam da ovo nije KUHARICA, ali ipak nije na odmet znati kako s cim kombinirati.
ovim clankom sam prezadovoljna , njami....
clanak
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:31
eh da , i ako bi mogli vise prostora posvetiti NAJNOVIJIM
AKTIVNOSTIMA, jer nekad nesta "izadje " novo, a promaknem
mi.
da napravite ko je od clanova off line ili on line - neznam
dal je to moguce, ali se nadam da da. sve su to vise neke
tehnicke stvari..ali eto moj prijedlog. pozzz inace sve š0.
velika pohvala za tablicu kalorija, pun pogodak.
pozzzzzzzzz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:32
Originally posted by Leonora2š02 Leonora2š02 wrote:

eh da , i ako bi mogli vise prostora posvetiti NAJNOVIJIM
AKTIVNOSTIMA, jer nekad nesta "izadje " novo, a promaknem
mi.


Definitivno to ide..
Radi se na tome..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:51
weeeeeeeeeeeeeeeeee... superrrrr


ostanite takvi kakvi jeste. nisam dugo tu,ali sve vise i
vise mi se svidjate.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 18:19
Evo i ja da se prikljucim..
Mogli biste ubacit programe treninga za osobe koji se bave borilackim sportovima...

Zatim bi trebala biti neka tablica u koju se ubace svoji podaci( visina, tezina, tip građe, aktivnost), pa da izbaci dnevnu potrebu kalorija u slucaju ne vjezbanja, u slucaju mrsavljenja i debljanja..

Zanimljivo bi bilo ubacit anatomiju tijela, i da se pokazuju vjezbe za određene mišice, kao sto je npr. za biceps brachii long head, pa za biceps brachii short head, itd.. da se zna vjezba doslovno za svaki pojedini misic.. to pogotovo je vazno za ljude koji se oporavljaju od ozljede..

Bilo bi dobro da postoji recimo prozorcic u kojem bi bio direktan chat, a vec ako ne tako, onda da se mozemo obratiti strucnjacima glede vjezbi za oporavak nakon ozljeda...

Nadam se da ce se nesto uzeti u obzir od svega ovog..

Pozdrav
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 19:05
Davore23 dobar prijedlog. :D :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 19:55
:)))

pa ja gledam po sebi.. jos cu ja dat prijedloga.. ali da li je to ostvarivo..cemo vidjet..
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 21:13
Sad jedna moja:

Ajde rubriku Sport/Vježbanje, tj. clanke iz te rubrike probajte podijelit na neke podgrupe, predlažem:

š. PO VRSTAMA AKTIVNOSTI-cROBIK/PILATES/DIZANJE UTEGA/TRcANJE/HODANJE ITD.

2. PO ZAHTJEVNOSTI VJEŽBI- POcETNIcKI/ NAPREDNIJE/NAPREDNO/ NAJNAPREDNIJE
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 16:31
Ajmo ajmo ... još ideja! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 20:10
  što se tice stranice, podržavam dosad iznešene prijedloge, s naglaskom na blog sekciju -
zasad sve to izgleda kao rana beta faza, pod hitno treba doci do promjene.
Kategorizacija novih blog postova, kvalitetniji pregled starih, malo atraktivnija promidžba najcitanijih i spašavanje starijih postova od zaborava.

Slicno vrijedi i za galerije forumaša, a naišao sam i na jedan (možda namjerni?) propust:
Slike iz galerije se ne mogu brisati pojedinacno, samo cijela galerija.

To su dvije stavke koje su relativno nove na stranici, dobre su, ali trenutno malo nefunkcionalne.

što se tice foruma, vec sam predložio uvođenje karme, eventualan redizajn i osvježenje foruma (malo se osjeti zub vremena), izdvajanje "sticky" tema u svakom podforumu (znaci svaki podforum bi trebao imati svoj mali FAQ), poticaj vođenja foto dnevnika kroz napredak, oživljavanje download sekcije s e-knjigama, clipovima, slikama i glazbom (u granicama legale).

Zasad toliko od mene
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.