New Posts New Posts RSS Feed - Help - jaki listovi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Help - jaki listovi!

 Post Reply Post Reply
Author
sway View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sway Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Help - jaki listovi!
    Posted: 05 Veljaca 2007 at 15:40
 Imam dosta jake listove na nogama,sto mi se nimalo ne svidja,pa me zanima kojim aktivnostima se ne bi smjela baviti kako se oni nebi jos povecali.btw 3 puta na tjedan idem na pilates i dva puta tjedno vjezbam na orbitreku.sta vi mislite o tome??? e da,imam nakupljenih kilograma pa bih to htjela skinuti,ali koje vjezbe smijem a koje ne?
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2007 at 16:09
 tesko pitanje...ako su ti listovi debeli (oprosti na izrazu) onda bi trebala raditi vjezbe za smanjenje masnih naslaga, a samim time i sa nogu....ako su ti noge "misicave" onda bi trebala smanjiti vjezbe  nogu, pogotovo orbitrek....eto, nisam ti bas previse pomogao ali.....
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2007 at 16:26
 jake?a kako jake?debelo jake ili misicno jake?
Back to Top
sway View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sway Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2007 at 17:47
 ne,nisu debele,vec misicave,takve su mi oduvijek,naravno da kad smrsavim da mi nisu tako jako jake kao sada,ali ipak su jake   trenerica sa pilatesa mi je rkla da ce mi se izduziti vjezbanjem,samim time nadam se da ce i ljepse izgledati! a osim toga rekla mi je da su mi misici na listovima dosta razvijeni pa da ne vjeruje da ce se dalje razvijati.ha,kaj vi mislite o tome?
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2007 at 18:57
 nece, se dalje razvijati..zasto ne bi? No dobro.. Ne znam zaista. I ja imam misicave noge, ali mi je to draze nego salaste pa sutim
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2007 at 20:02
imas prejake listove?? Posudi ih meni hehe! Meni je cijelo tijelo ok , al ti listovi su mi preslabi, nije da ja ne mogu s njima nis dizat nego mi jednostavno izgledaju pretanko! Znate neke dobre vjezbe za listove koji bi mi malo povecali te misice? Otvoren sam za savjete 
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2007 at 14:34

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

imas prejake listove?? Posudi ih meni hehe! Meni je cijelo tijelo ok , al ti listovi su mi preslabi, nije da ja ne mogu s njima nis dizat nego mi jednostavno izgledaju pretanko! Znate neke dobre vjezbe za listove koji bi mi malo povecali te misice? Otvoren sam za savjete 
 

Hm pa i ja imam takav problem. Naravno da se koliko toliko mogu pojacati i dobiti oblik ali to ide veoma sporo. Inace listovi su misici koji su najvise genetski odredeni te ih je tesko mijenjati (ali nije nemoguce)

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2007 at 15:00
da to stvarno je genetski! Jedan frend mi ne vjezba ni nista ne trenira a listovi mu izgledaju super to je valjda nasljedno sta ja znam! Ali mislim da se s puno truda ipak moze nesto postici barem se nadam  
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2007 at 17:17

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

da to stvarno je genetski! Jedan frend mi ne vjezba ni nista ne trenira a listovi mu izgledaju super to je valjda nasljedno sta ja znam! Ali mislim da se s puno truda ipak moze nesto postici barem se nadam  
 

Pa normalno da ce s puno truda narasti i dobiti lijep oblik. Ali rekao sam prije .to je misic koji je naj vise genetski uvjetovan (nasljedan)

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
roro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote roro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2007 at 21:00
 Jeli mozda znate najbolji i najsigurniji nacin za dobivanje bicepsa i podlaktice?
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 18:25

Originally posted by roro roro wrote:

 Jeli mozda znate najbolji i najsigurniji nacin za dobivanje bicepsa i podlaktice?

Najsigurniji hm pa objasni mi kako to mislis jer mi ovo zvuci malo smijesno. Pa sve vjezbe koje radis su sigurne ako ih pravilno radis.Imas bucice i sipku za te skupine misica... 

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
angel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote angel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2007 at 21:39
hmm...isti problem, ali meni se to dogodilo od sporta 8 tckwondo) i sad bi ih htjela stanjit, kao i cijele noge jer su, za moj ukus sad premisicave ...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.