New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 358>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2009 at 12:02
  Ma jesam...ali dobro...kad vidim sve one fotke u galerijama..dođe mi da ne jedem ništa...;)))

 Pojacati cu masti...bojim ih se..pa se zeznem.....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2009 at 14:06

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ma jesam...ali dobro...kad vidim sve one fotke u galerijama..dođe mi da ne jedem ništa...;)))

 Pojacati cu masti...bojim ih se..pa se zeznem.....
 

 ma daaaj

Ne smiješ bit gladna. Pitam te to cisto radi treninga, jer vidim da treniraš dosta, a ta keto dijeta mi je, koliko je god dobra za masne naslage, ubitacna za mišice. Makar ih kao održavamo s obzirom na velik unos proteina...al opet, taj manjak UH-a moraš necim nadoknadit...to i je smisao keto, pravilni unos to dvoje...da nebi bilo previše tog deficita...

 Ne moraš se bojat masti, one su zeznute samo u kombinaciji s UH. Normalno, mogu bit i ovako al ne znam kolko biš ih morala pojest za to i kakvih to loših masti :). Bar bi te dosta zasitile.

Ne znam, Thorn nam je strucniji za to...Thorn vrati se i riješi nas straha od masti

No gle, evo mene opet u pa da se ispravim jucerašnjim jelovnikom: 

D --> zobene i jogurt

međ --> 2 breskve, 2 integralna wasa krekera

R --> tikvice + puretina + salata od krastavaca

nes

vecera (prije treninga) --> tikvice + puretina + feta raženog kruha + malo posnog

pwm --> posni

kriza prije spavanja --> malo ementalera i purece šunke

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2009 at 22:29
  Znam ja teoriju savršeno...ali borim se sa soom...;)
Evo, danas je bolje...:

 250g posnog i šaka badema
 dinstano povrce na žlici maloj maslinovog i 2 jaja
 50g sira i isto toliko neke purece....pomidor
 250g pileceg filea, salata i žlica maslinovog ulja....
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 09:44
Da osvježim i ja malo temu; nisam bice par dana ništa pisala o menijima. Jucer

D- Jabuka, Integralno pecivo, Posni, Bioaktiv

MEdjU- Zdjelica Jagoda

LUNCH- Povrtna juha, kuhano povrce razno iz juhe
       2 šnite malog crnog kruha(ko Francuz, taj stalno
kupujem)
       Jaje sa šampinjonima
       Miješana salata od raznih vrsta zelene


MEdjU- Nes Vanilla

DINNER- 2 šnite mini crni kruh
        Posni, AB Kultura

Malo kasnije- Sok 100% naranca

Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:10
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 19:18
danas sam kod decka bila pa je dorucak izgledao ovako

9.30. kava
dorucak 10.30 - 3 jaja, jogurt (nije bilo nemasnog u frižideru pa sam mrknula obicni ), pola paprike svježe, 2 šnite male i tanke integralnog kruha
11.15 - kava
14.30 rucak - juha (mislim da je pileca bila..), 3 zaista mala komadica pecene svinjetine ali krto meso bez ikakve mašcobe i malo salate od krastavaca i luka (mmm luk njam njam )
17.30 manje od pola dukatove cašice posnog sira, pola svježe paprike i šnita integralnig kruha sa sjemenkama

za veceru cu vjerovatno strusiti ono malo od posnog sira što mi je ostalo

jucer sam uglavnom jela oslic sa kuhanim povrcem (sataraš) - ali sam navecer sve zeznula s pizzom

Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:10
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 19:32
  Danas punjenje....nakon 40min trcanja/hodanja...neka kombinacija....zobene i banana....
 
  Heet 25min, trcanje.....

  piletina bijelo meso, crni kruh ispod peke, i pomidor, i 2 mala cevapa...morala sam...;)

 Hodanje brzo, 25min, štrudla od sira.....

 Kava bez šecera.....

 Jabuka....

 Vecera vjerojatno posni ;)

 Eto, jedan opušteni dan...;) Idem sada đir....da se ne grizem zbog ovog sveg danas...;)
Back to Top
Never Back Down View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Never Back Down Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 20:55

9h. zobene + mlijeko 0.9%m.m.
11h sladoled (malo da se zasladim nisam odavno )
1h Pileca prsa povrce
3h 3 jajeta , šaka orašastih
6h pileca + povrce
9h posni povrce
11h- pojest cu opet posni bez icega


Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:11
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 11:11
Nedjelja

D- 4 šjive
   sendvic= integralno pecivo+ koja kriška Prgice(sušeni posni s papricicom ljutom) + rajcica
    caj Brusnica

LUNCH - Juha s puuno povrca
        Pecena piletina- 1 bijelo meso
        Malo mlinaca samo kuhanih u slanoj vodi/na
                        suvo   

ME?U - Posni + žlicica vanilin šecera + pire od jagoda
                            (vlastorucno smixan štapnim)

DINNER - 2 fete malog crnog kruha
        Posni + Light Jogurt


Jucer ništa od nikakve aktivnosti - dotukla me alergija koja se manifestirala na sve moguce nacine.

Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:11
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 13:45

Originally posted by Kate Kate wrote:



Jucer ništa od nikakve aktivnosti - dotukla me alergija koja se manifestirala na sve moguce nacine.
 

uuuu pelud?

jao znam kako ti je, užas...mene je to mucilo nekih š0 godina, još od srednje škole - zadnjih godinu dana sve nestalo - promijenila prehranu, povrca na kile, minimum rafiniranih stvari (skoro pa niš) i puno kretanja - nevjerojatno kako se izgubilo sve...dal je povezano s tim ili ne ne znam - al nema više, opet se družim s prirodom :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 14:01
Mene isto pere ono "bez aditiva i konzervansa" ali sam hiperosjetljiva; covjece, cijelo djetinjstvo sam imala kronicne bronhitise i rinitise.
Sada me na faze lovi reagiranje na apsolutno sve i one mirnije faze kad mogu kroz gustu aleju drveca da ni okom ne trepnem i bez problema.


Ove godine mora bit jako puno ambrozije jer sa svakim malim vjetrom poludim od malaksalosti.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 15:23
Dor. : zobene+corn flakes+mlijeko
Međuobrok: banana
rucak: pileci file + miješana salata

slijedi..
međuobrok: tuna
vecera: posni + šaka orašastih
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 18:42
8.00 - kava
8.30 - zobene pahuljice (5 žlica) i pola nemasnog tekuceg jogurta od pol litre
11.00 - kava
11.30 - pola ananasa
13.00 - pola posnog sira i 3 kriške tanke i male integralnog kruha
16.30 - mama je radila grah pa sam pojela tanjur + malo kuhanog mesa i malo cikle

jel grah prihvatljiv?
se to smije jesti?

a za navecer nemam pojma kaj cu posnog sira više nemam
da li da si skuham kukuruz? se to smije?

Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:11
Back to Top
Mamalina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamalina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 20:45
i ja bi se pridružila:
u 7,00 - pola jaja (ostalo kcerkici) sa malo malo polubijelog kruha

9,00 - biocroissant
11,00- nes. vanilija bez šecera
13,00 - šaka groždja (bijelog)
15,00 - malo pite od blitve (nije mi se svidjelo)
17,00 - juha (govedja), jedan batak,dvije žlice rizibizija i grah salata
- a sad idem vidjeti što cu, iskreno ništa mi se ne jede a malo sam gladna, možda caša mlijeka ili neznam kaj


Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:12
male stvari za velike ljude
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 21:10
Originally posted by Skviki Skviki wrote:


š6.30 - mama je radila grah pa sam pojela tanjur + malo kuhanog mesa i malo cikle

jel grah prihvatljiv?
se to smije jesti?

a za navecer nemam pojma kaj cu posnog sira više nemam
da li da si skuham kukuruz? se to smije?



Pozdrav, Skviki :)

Grah je sam po sebi prihvatljiv, dapace. Možda malo pretežak za predvecer, unatoc tomu što je mahunarka koja sadrži i podosta bjelancevina/aminokiselina, ima i dosta UH, da ne govorim kolka silna celuloza pa napuhava i zato je najbolje jesti ga za rucak. S obzirom na to da si ga ti konzumirala popodne nisi ništa zeznula, al ono, sad, negdje navecer, 20, 21 sati ne bi preporucila.

Kukuruz navecer i nije baš najbolja ideja; previše UH. ne znam tocno, al mislim da ima veci GI, pa ga radije ostavi isto tako za neke podnevne do popodnevne sate. Inace je onako samo kuhan, bez previše soli dobar izvor vlakana i nekih vitamina, pa može povremeno.

Ak nemaš posnog, imaš kakvog posnog mesa u frizeru? Maybe, kakvu salamicu od pilecih/purecih prsa, šunku, lagani sirni namaz, light jogurt? Smuckaj nešto na tu foru i super.

Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:12
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 22:09
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:


š6.30 - mama je radila grah pa sam pojela tanjur + malo kuhanog mesa i malo cikle

jel grah prihvatljiv?
se to smije jesti?

a za navecer nemam pojma kaj cu posnog sira više nemam
da li da si skuham kukuruz? se to smije?



Pozdrav, Skviki :)

Grah je sam po sebi prihvatljiv, dapace. Možda malo pretežak za predvecer, unatoc tomu što je mahunarka koja sadrži i podosta bjelancevina/aminokiselina, ima i dosta UH, da ne govorim kolka silna celuloza pa napuhava i zato je najbolje jesti ga za rucak. S obzirom na to da si ga ti konzumirala popodne nisi ništa zeznula, al ono, sad, negdje navecer, 20, 2š sati ne bi preporucila.

Kukuruz navecer i nije baš najbolja ideja; previše UH. ne znam tocno, al mislim da ima veci GI, pa ga radije ostavi isto tako za neke podnevne do popodnevne sate. Inace je onako samo kuhan, bez previše soli dobar izvor vlakana i nekih vitamina, pa može povremeno.

Ak nemaš posnog, imaš kakvog posnog mesa u frizeru? Maybe, kakvu salamicu od pilecih/purecih prsa, šunku, lagani sirni namaz, light jogurt? Smuckaj nešto na tu foru i super.


hvala Kate
na kraju sam iskopala mrvu posnog sira od koji dan kaj mi je ostalo na dnu cašice i to sam namazala na krišku tanku integralnog kruha i smazala...
tek sam kasnije skužila da doma imam tune ko u prici

Edited by Skviki
Back to Top
Never Back Down View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Never Back Down Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 23:18
9h: standard zobene + mlijeko
11h : tjestenina
1h: pileca + povrce
4h sendvic od pilecih
7h sendvic od pilecih + orašasti (Student Mix super stvar ,indijski orasi,groždjice,kikiriki.....nije slano)    
10h Pileca ,ponestalo mi posnog a i pilecih za sutra

Od 2h do 10h away from home. tako narednih 2 tjedna . ne mogu ni posten trening odraditi :(




Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 18:13
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.