New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 233234235236237 358>
Author
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 00:55
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

D: omlet (1 cijelo jaje, 2 bjelanjka, 20 dkg zobenih sitnih), nakon sto se ispece (na pola žlicice kokosovog ulja) s jedne strane na gornju staviti 80dkg sumskog voca, posuti s par kapi stevije i cimetom, preklopiti i par puta okreniti
R:file soma (100g), leca kuhana i prodinstana na luku (150g), cvjetaca kuhana (100g), paprika (100g) sa žicicom maslinovog
Mo: 2 wasa krekera premazana s 70 g posnog sira i sa 15 dkg prsuta, rajcica (50g)
trening
V: spinat na leso, piletina 100 g, kukuruz iz konzerve 50g
pred spavanje- zrnati sir i 20g kikirikija

nekako mi se cini da su ove kolicine tipfeleri, 20 dkg = 200g
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 10:25
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

D: omlet (1 cijelo jaje, 2 bjelanjka, 20 dkg zobenih sitnih), nakon sto se ispece (na pola žlicice kokosovog ulja) s jedne strane na gornju staviti 80dkg sumskog voca, posuti s par kapi stevije i cimetom, preklopiti i par puta okreniti
R:file soma (100g), leca kuhana i prodinstana na luku (150g), cvjetaca kuhana (100g), paprika (100g) sa žicicom maslinovog
Mo: 2 wasa krekera premazana s 70 g posnog sira i sa 15 dkg prsuta, rajcica (50g)
trening
V: spinat na leso, piletina 100 g, kukuruz iz konzerve 50g
pred spavanje- zrnati sir i 20g kikirikija

nekako mi se cini da su ove kolicine tipfeleri, 20 dkg = 200g


jes, cijeli dorucak je tipfeler, osim jaja di bi našla 80dkg sumskog voca, ni da sam sumski patuljak    20g, 80g
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 10:27
Originally posted by Jean Jean wrote:

D: zobene 45gr, pola jabuke, mrvu mlijeka, žlicica meda, kava (s malo mlijeka)
trening
M 250ml cokoladnog mlijeka, za cca sat vremena 1 jabuka
R: (u menzi) pileci saft s rižom(pojela svo meso, pola kolicine riže), juha od gljiva(ali ne krem, cijele gljive, prilicno rijetka, nadam se da nije bilo brašna), brokula i karfiol
M: jabuka, bademi i indijski orašcici
M2: 2 žlice posnog sira, malo jogurta, 1 jabuka, šaka badema i indijskih orašcica
V: jogurt, jabuka, možda žlicica zobenih

kak to izgleda? svaki dan mi je sve više-manje isto(student sam, nemrem baš puno birati), osim rucka koji varira.


koliko kcal uzimas? s cime jedeš ove zobene ako piše mrva mlijeka ?ovo ostalo mi ok izgleda, jedino se nadajmo da tete u menzi... znaš
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 10:29
Originally posted by Weedeemer Weedeemer wrote:

Originally posted by medeni medeni wrote:

Bravo avangarde tako se papa..




*LINK*


razbojnice
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 18:12
ne brojim kcal, al trebam oko 1900.
zobene jedem s vodom.
i navecer na kraju nisam pojela ovaj obrok koji sam napisala nego: kakao smanjene masti (vrhom puna žlicica), pola šalice mlijeka+pola šalice vode, 2 natreena
a menza, jbg, nemrem baš puno birati di da jedem, em žurba, em besparica, em ne znam jel su sendvici iz dubravice puno zdraviji :D
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 18:21
Originally posted by Jean Jean wrote:

ne brojim kcal, al trebam oko 1900.
zobene jedem s vodom.
i navecer na kraju nisam pojela ovaj obrok koji sam napisala nego: kakao smanjene masti (vrhom puna žlicica), pola šalice mlijeka+pola šalice vode, 2 natreena
a menza, jbg, nemrem baš puno birati di da jedem, em žurba, em besparica, em ne znam jel su sendvici iz dubravice puno zdraviji :D


nisam iz zg, al sam bila u dubravici i jedino što tamo priznajem je ono neko bio, raženo ili kako se vec zove pecivo i bioaktiv :D
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 09:01
Danas malo za dorucak riža+pileca prsa , da ne zamrzim zobene Tongue
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 09:11
evo ja cu napisat za prekjucer pošto sam jucer junkao al na WD sam pa samo da otipkam

ujutro 45 minuta kardio na orbitreku pristojnim intenzitetom (znojio sam se popravo u hladnoj sobi)

nakon toga (cca 8 h) 2,5 deci domaceg kiselog mlijeka

preko dana se posti ali sam nagurao u sebe 2 zelena soka (više vrsta salate, mrkva i banana)

za veceru pun tanjur tih istih salata(al ogromna kolicina XD), 3 jaja, 2 pileca fileta pecena bez masti 2 žlice domaceg maslaca od kikirikija, 4 šnite integralnog kruha i poslije toga 2 listica cokolade "after eight"

pošto sam nakon sat vremena opet bio gladan pojeo sam još oko 250 grama domaceg svježeg kravljeg sira

danas sam poslije kardia ponovo pojeo 2.5 dcl istog kiselog mlijeka, planiram tokom dana 2-3 zelena shakea (mrkva blitva i banana pa koliko sokova ispadne trebalo bi bit ko 8 dcl) i navecer ponovo piletina, sir, kruh itd dok se ne zasitim
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 10:11
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

evo ja cu napisat za prekjucer pošto sam jucer junkao al na WD sam pa samo da otipkam

ujutro 45 minuta kardio na orbitreku pristojnim intenzitetom (znojio sam se popravo u hladnoj sobi)

nakon toga (cca 8 h) 2,5 deci domaceg kiselog mlijeka

preko dana se posti ali sam nagurao u sebe 2 zelena soka (više vrsta salate, mrkva i banana)

za veceru pun tanjur tih istih salata(al ogromna kolicina XD), 3 jaja, 2 pileca fileta pecena bez masti 2 žlice domaceg maslaca od kikirikija, 4 šnite integralnog kruha i poslije toga 2 listica cokolade "after eight"

pošto sam nakon sat vremena opet bio gladan pojeo sam još oko 250 grama domaceg svježeg kravljeg sira

danas sam poslije kardia ponovo pojeo 2.5 dcl istog kiselog mlijeka, planiram tokom dana 2-3 zelena shakea (mrkva blitva i banana pa koliko sokova ispadne trebalo bi bit ko 8 dcl) i navecer ponovo piletina, sir, kruh itd dok se ne zasitim


pošto sam nakon sat vremena opet bio gladan dobro tebi ta warrior sjeda
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 17:53
Budjenje 7:30
8:00 zeleni caj, limun
trening body tehnike
13:00 200g krumpira, 150g jetrica i blitva
16:00 30g whey, 60g zobenih
trening
oko 21:00 planiram z.salatu, pomidore, jetrice i 60g riže
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 19:52
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

evo ja cu napisat za prekjucer pošto sam jucer junkao al na WD sam pa samo da otipkam

ujutro 45 minuta kardio na orbitreku pristojnim intenzitetom (znojio sam se popravo u hladnoj sobi)

nakon toga (cca 8 h) 2,5 deci domaceg kiselog mlijeka

preko dana se posti ali sam nagurao u sebe 2 zelena soka (više vrsta salate, mrkva i banana)

za veceru pun tanjur tih istih salata(al ogromna kolicina XD), 3 jaja, 2 pileca fileta pecena bez masti 2 žlice domaceg maslaca od kikirikija, 4 šnite integralnog kruha i poslije toga 2 listica cokolade "after eight"

pošto sam nakon sat vremena opet bio gladan pojeo sam još oko 250 grama domaceg svježeg kravljeg sira

danas sam poslije kardia ponovo pojeo 2.5 dcl istog kiselog mlijeka, planiram tokom dana 2-3 zelena shakea (mrkva blitva i banana pa koliko sokova ispadne trebalo bi bit ko 8 dcl) i navecer ponovo piletina, sir, kruh itd dok se ne zasitim


pošto sam nakon sat vremena opet bio gladan dobro tebi ta warrior sjeda


ma joj, danas sam bio dugo na faksu i tako me bolio trbuh pa sam posegnuo za "prljavom" šunkom pecivom i gaudom al planiram kasnije cisto jesti ako cu osjecati potrebu
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2012 at 09:48
zato ja ne bi mogla to, pukla bi usred dana i natovarila se junkom
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2012 at 15:10
Crna kava, sok od 1 narance i 2 limuna
12:00 60g zobenih, 45g wheya, 1dcl mlijeka
sok od 2 limuna
18:00 200g krumpira, kuhanog, salata, 200g piletine
21:00 vidjet cemo, nadam se nešto fino, idem na veceru :D


Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2012 at 15:51
Dorucak-100g zobenih,40g whey,jabuka
Medjuobrok(poslije tjelesnog)-35g whey,50g zobenih,banana
Rucak-250g tune,50 grama špageta od durum pšenice,300g zelja
Vecera bude 300g piletine i mješana salata(zelje,paradajz,paprika)
Prije spavanja 250g posnog

Danas je odmor,inace poslije treninga 35g whey,70g vitarga i banana
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 21:13

 7:20 

Cedevita zeleni caj bez šecera

2 amino tablete od optimuma prije svega

2 cijela jaja i 4 bjelanjka premda sam tu par polovica pojeo pa nisu sve na slici :D

100 g viola 6 vrsta žitarica u mlijeku 0.5 % mm

Svježe cijedjeni sok od narance i limuna (2 narance 1 limun)

Supradyn (1 šumeca tableta)

1 mjerica wheya otopljenog u 250 ml vode

2 mandarine

1 kapsula omega 3 glucosamina od NATROLA

 

 

 

 

11:30

 

150 g viola 6 vrsta žitarica u mlijeku 0.5 % mm

Posnir sir milbona 250 g pomješan s zbregov jogurtom 0.9 % mm (100-150 ml)


 

13:15

2 amino tablete od optimuma prije svega

Tuna u konzervi (iscjedjeno i isprano ulje J)

Salata s maslinovim J te kurmpir bez soli i ikakvih zacina J

 

14:00 Teretana

NOGE

cucanj 5x10

Ekstenzija 5 x 8

leg curl 5x10

list najmanje 4x lakša kilaža do otkaza-cca 20pon

 

 

 

BICEPS

dvorucni pregib – EZ sipka 1x30,4

biceps stojeci na nogama 1 x 10,10,8

 

TRBUH

1 serija s opterecenjem bucicom od 14 kg – 20 ponavljanja na kosoj klupi



17:15 KAVA s šecerom

17:30 -  2 komada amino tableta

18:00-19:30 – košarkaški trening

19:45 – 2 komada amino tableta

20:15 – 2 mjerice wheya pomješanih s vodom

21:10 – piletina 200 g + salata

22:45 – Posnir sir milbona 250 g pomješan s zbregov jogurtom 0.9 % mm (100-150 ml)



CILJ : MIŠICNA MASA 

VISINA : 201 CM

TEŽINA : 102.5 KG

SLIKE GRAdjE

http://postimage.org/image/x9gs2j0xb/
http://s11.postimage.org/esqypgacz/image.jpg <- zanemarite ispod pazuha zaljenio sam se malo što se toga tice :D
http://s11.postimage.org/esqypgacz/image.jpg <- salo -.-
http://s11.postimage.org/8x1mfskfn/image.jpg
http://s11.postimage.org/rdw16m0dv/image.jpg
http://s11.postimage.org/txro0pnxv/image.jpg <- napeto stanje
i na kraju ...
http://s11.postimage.org/txro0pnxv/image.jpg <- masne naslage -.-


Comm dobrodošli :D



Edited by jelava - 05 Prosinac 2012 at 21:16
Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:41
D: 40g zobenih+100g posnog+30g groždjica+cimet  
Mo: jogust+jabuka+kivi
R: 300g špinata+150g puretine
Mo: 150g posnog+1 žlica meda+1 šnita integ kruha
V: omlet 3 jaja cijela+ miješana salata+ jogurt
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 233234235236237 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.