New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 356357358
Author
Becca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Becca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2016 at 22:18
Pozdrav svima!

Da se i ja priključim - količine još nisam počela vagati, ali eto otprilike da napišem šta jedem, pa ako neko ima neki komentar, bilo bi mi drago čuti.

Doručak:

chia sjemenke sa jogurtom, malo meda sa pola kaki jabuke, pola banane i 3-4 datule

ručak: pohovana puretina sa pohovanim karfiolom, uz prilog kus-kus sa povrćem.

Večera: ista kao ručak samo malo manje.

U međuvremenu popijem kafu ili zeleni čaj, uzmem koji badem ili suhu šljivu.

Za sutra planiram iskombinirati chia sjemenke (još ih ostalo) sa kruškama i cimetom možda, za ručak planirala sam praviti neku čorbu od piletine, kvinoe, mrkve i ubaciti tako još nekog povrća.. Za večeru neki krompir sa mladim sirom (možda neke ribe ubaciti).


Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2016 at 08:47
Originally posted by Becca Becca wrote:

Pozdrav svima!

Da se i ja priključim - količine još nisam počela vagati, ali eto otprilike da napišem šta jedem, pa ako neko ima neki komentar, bilo bi mi drago čuti.

Doručak:

chia sjemenke sa jogurtom, malo meda sa pola kaki jabuke, pola banane i 3-4 datule

ručak: pohovana puretina sa pohovanim karfiolom, uz prilog kus-kus sa povrćem.

Večera: ista kao ručak samo malo manje.

U međuvremenu popijem kafu ili zeleni čaj, uzmem koji badem ili suhu šljivu.

Za sutra planiram iskombinirati chia sjemenke (još ih ostalo) sa kruškama i cimetom možda, za ručak planirala sam praviti neku čorbu od piletine, kvinoe, mrkve i ubaciti tako još nekog povrća.. Za večeru neki krompir sa mladim sirom (možda neke ribe ubaciti).



cime je pohovano to meso? ako je standardno i onda przeno u ulju ConfusedConfusedConfused
Back to Top
Becca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Becca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2016 at 10:07
Prženo u maslinovom ulju. Ne valja?
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2016 at 12:39
Originally posted by Becca Becca wrote:

Prženo u maslinovom ulju. Ne valja?

pohovati nesto nije bas najbolja opcija...radije uvaljati u smjesu pa u pecnicu
Back to Top
404 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2016
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 404 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2016 at 19:46
Pozdrav, evo moj neki meni
Dorucak: 50grama zobenih s vodom, 2 jusne zlice Chia sjemenki,1 zlica Impact diet whey proteina, saka Studentskog mixa(grozdice, bademi...)

meduobrok: zelena jabuka, saka orasastih plodova

Rucak i 2. meduobrok sve zajedno:
250-300g pilecih ili purecih prsa s malo vegete przene s minimalno kokosovog ulja
prilog povrce jedno od navedenog- tikvice, sampinjoni, patlidani i slicno bez dodataka,osim kokosovog ulja

Vecera
2-3 kuhana jaja srednje velicine
paradajz i/ili krastavac

i zadnji obrok prije spavanja:
250 g posni sir( mrzim ga jest i uvijek ga maskiram s necim) pa znam dodat grozdice il kikiriki, il pak delux sunku i slicno

Cilj mi je smrsaviti i smanjiti masne naslage. Je li ovaj meni prolazan, il pak treba neke izmjene?


Back to Top
JustMe97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2017
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2018 at 16:42
Malo da osvježim temu
Doručak: 2 jaja, 30g feta sira, svježa paprika
Ručak: 120g svinjskog buta, 150g krumpira, žlica ajvara
Večera: 200g srdela, 2 kriške kukuruznog kruha, salata
Navečer: kikiriki, posni (vidjet ću koliko :) )
Back to Top
User1000 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote User1000 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2019 at 20:13
Pozdrav ekipa.

Zanima me neko iskusnije mišljenje da li ovi dukat i zbregov protein napici vrijede s obzirom na deklarativnu količinu proteina?

1.) Znači, da li je 50 g proteina iz ovih napitaka sa slikama jednako vrijedno / efikasno kao i 50 g proteina iz posnog sira? Pitam jer mi je neusporedivo lakše naravno kasnije navečer iza treninga popiti jedan ovakav, nego pojesti veću količinu posnog sira :)

2.) Isto tako, Zbregov piše da je 50 g proteina a dukat samo 30 g znači bolji bi trebao biti zbregov ili se gledaju i neki drugi sastojci?

Unaprijed hvala na odgovorima, pozdrav!

https://different.hr/wp-content/uploads/2018/05/dukat-zbregov.png

(ovdje je neka recenzija, ali ne znam koliko je ovo reklamni tekst a koliko stručan
https://different.hr/borba-naslov-prvaka-dukat-fit-vs-z-bregov-protein/ )
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2019 at 21:19
Poz.
Linkovi ti ne rade..

Kraj kolicine bjelancevina, trebao bi gledat ukupan broj kalorija, znaci takodjer i udio ugh/secera i naravno masti..
Predpostavljam da je tu kljucna razlika u odnosu na sir..

Kao najbolja alternativa (najslicnija) siru bio bi ti neki kazein u prahu (protein suplement)..

Vjeroj i povoljniji nego gore navedene opcije
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 356357358
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.