New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 47>
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:27

:) ma ok je!

ma nas sta ja sam sigurna da i pojedem pizzu i kolace i kekse da se to nebi uhvatilo jer osim treninga , dnevno propjesacim oko š0 km ako ne i vise , ali jednostavno sam se naivikla jest koliko toliko zdravo i smeta mi kad mi je zeludac napuhan od hrane , uz to bolje se osjecam ako vec i vjezbam da od hrane koju jedem ima koristi moj organizam... navuces se na osjecaj da si cinis dobro :)

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:30
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 thanx thorn! Kako grlo, jel malo manja koncentracija estrogena danas?

     ma kakvi danas sam se pretvorio u pravu kamenodobsku muškarcinu i spremam se uputit sa svojom toljagom u gym pribit kojeg jelena il medu na deblo da mogu radit mrtvo dizanje i cucanj

al inace, prošla upala grla,s ad samo šmrcem
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:37
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 @
Gym GLijepo si pokrila i objasnila curama ovo podrucje s
uh-ima i dijetama, sviđa mi se He a što se tice dm-
a..poznato mi je. Iako znam šta trebam kupit uvijek
volim procunjati po onom dijelu gdje su šumece, cajevi,
i taj cijeli zdravi dio u nadi da ce biti nešto
zanimljivo. @carissimaBaš kao što je gym g rekla,
cucnjevi svih vrsta, iskoraci (u mjestu i hodajuci,
iskorak u stranu), mrtva dizanja (na ravne noge i
klasicno), steper na kraju vježbanja, i najvažnije -
probaj izbacit uh (ako si ih dosad unosila u vecim
kolicinama neovisno od izvora uh-a) na nekoliko dana i
vrlo vjerojatno mogu garantirat da ceš vidjeti razliku,
ne toliko na vagi nego u ogledalu. I onda kasnije
postupno dodaj voce i pwm (kao dekstroza i whey ako imaš
trening s utezima). Povrce neovisno o režimu u što vecim
kolicinama.

Da,problem je vjerojatno u previše UH,zato sam i
razmišljala o keto,s time da mi CKD varijanta djeluje
jednostavnije,ali najprije cu probati samo nekoliko
dana.
Inace ja vježbam 3 xtjedno sa utezima,70% treninga su
cucnjevi,iskoraci i ostale vježbe za kriticne zone,a 30%
treninga je gornji dio tijela da se malo ublaži razlika
zbog jaceg donjeg dijela. Isto tako 3 x na tjedan imam
kardio. Možda bih mogla na one dane bez treninga sa
utezima izbaciti UH.
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:40
Zašto mi kompjuter tako sužava poruke?!
Zauzmu polovicu stranice!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:44

 ena potpisujem svaku tvoju rijec

  baš si me nasmijao sad thorn :)) eeeee super,  taj duh se traži, goooo endo, nema odustajanja kod nas, previše košta hehehe

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:52

 carissima baš zato što ih je bilo previše, ne moraš odma u drugu krajnost pa niš nego ih samo smanjit i koncentrirat na ujutro i poslije treninga, a i da, ako hoces izbacit ih skroz kad ne treniraš...a kad kardio radiš?

Vježbe za gornji dio možeš i povecat cak..ovisi zapravo kolika ti je disproporcija..ja sam sad uvela gore malo žešce treninge jer se moram dosta razjacat u tom dijelu..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 11:58

 gym:)

koliko cesto radis trenine za ruke i ramena?

ja sam to  u pocetku izbjegavala jer imam inace malo jace ruke (od tenisa) i uvijek sam  u treningu najvise radila noge, guzu,trbuh i recimo ledja, nisam se previse razjacala u nogama iako sam znala zabrijat i cucnjeve sa 40 kg i to tri put tjedno... sad sam vise na cardio + vjezbe s utezima al ne pretjerujem , ko rekreativac, ali unjela sam u seriju vise ponavljanja jer sam skuzila da je to puno bolje za zene :))

zanima me koje vjezbe radit za ruke , nikako da se nadjem u tome

 

Edited by ena:)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 12:47

 baš gledam, svašta smo mi tu prošli, ovo postaje sve samo ne keto

Trenutno radim split treninge 3x tjedno - prsa, biceps, triceps - leđa, ramena - noge i gluteusi...s tim da u svakom treningu još odradim vježbe za bedra i guzu, malo lakše, a tim jednim danom ih ubijem onda :). Al variram ja to svako malo, mijenjam vježbe, raspored itd...neki se ne slažu s tim split treningom za žene al meni odgovara!

ja baš želim razjacat ruke i ramena pa ih zato i forsiram...i tu radim obrnuto, znaci manje ponavljanja dok kod donjeg dijela radim više..

a vježbi za ruke imaš masu po netu, ja ti radim stojece pregibe s bucicama, obicne ili naizmjenicne, hammer curl i još jednu kojoj nikako ne mogu ime nac :) ko obicni pregib samo sa zaokretom....decki helpajte . I to sa bucicama od 4 kg.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 15:59

a di je dalila? javi se da cujemo kako ide keto :)))

gym_ morat cu ja doc do scorpiona da se druzimo... ja se uzasavam treninga ruku... sad idem malo kopat po netu pa si složim jednom tjedno neki light trening za ruke i ramena :))) ja nekako uvijek zavrsim na cucnjevima....

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 17:11
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

:) ma ok je!

ma nas sta ja sam sigurna da i pojedem pizzu i kolace i kekse da se to nebi uhvatilo jer osim treninga , dnevno propjesacim oko š0 km ako ne i vise , ali jednostavno sam se naivikla jest koliko toliko zdravo i smeta mi kad mi je zeludac napuhan od hrane , uz to bolje se osjecam ako vec i vjezbam da od hrane koju jedem ima koristi moj organizam... navuces se na osjecaj da si cinis dobro :)



Onda ti nisi endo...;) Vjeruj..i ja sam bila sigurna da se nebi uhvatilo...upravo iz razloga jer imam jako puno aktivnosti....ali....kroz 3mj povremenog dopuštanja...pizze....cevapa sa lepinjom i sladoleda.....3kg gore...nije to smak svijeta...ali ja sam htjela ici dolje sa kg a ne gore...;)

Ali evo....2kg manje...u samo štj....znam da je vecinom voda-....ali nema veze...feeling je dobar....;)


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 19:43

 e dođi, dođi, složit cemo neki trening  ma nemaš se šta bojat, samo radi veca ponavljanja, cisto da ih toniziraš malo...treba se cijelo tijelo ukljucit

mislim da ena nije ni rekla da je endo?  ja si isto povremeno dopustim junk, ali onda druge dane odma nastavim po starom i sve ok...e sad ovisi, povremeno je širok pojam :) da ga malo više zaredam išlo bi i meni gore...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
audreyh2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audreyh2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2009 at 21:58

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ovak, endomorf je najshebanija građa od svih i to nitko ne može porec. Najgora stvar koju ti majka priroda može napravit je da te "podari" tom građom. Jer kad ti moraš odricat se pun k zadovoljstava, svakodnevno imati po 3, 4 i više h planirane aktivnosti, pazit na svaki gram unešene hrane, razbijat se na treninzima, pazit šta ceš pojest i opcenito pomucit se ko konj da bi izgledao ko neki prosjecni mezomorf koji cak i ne trenira, e onda znaš da nisi podaren građom za poželjet i dođe ti da sve pošalješ k vragu i budeš ono što jesi.

Pogledaš nekog ektomorfa i sve ti je jasno. Pojede hamburger u pol noci i sutradan izgleda bolje nego ti koji tugaljivo zobaš f**kin lanene sjemenke i moliš boga da ti posni ovaj put nema okus po stiroporu...

Sutra novi tjedan, novi plan vježbanja, novi kardio, nova "ukusna" hrana, nova odricanja..oujea...
  

Istina!! :(

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 13:34

 ja zapravo neznam u koju kategoriju pripadam, prije sam stvarno bez zajebancije jela svasta i uvijek sam imala 59-60 kg/ š72cm, imala sam malo trbuscica al to bi po ljeti otislo samo od sebe... inace nisam nikad pazila na prehranu , znala sam dnevno potrosit bar 50kn na pizza cutove i cokoladice , znala sam se toliko ubijat od slatkog da sad kad se sjetim da bi uz tv pojela cijelu kutiju domacice s litrom hladnog milijeka.... sama sebi se ne mogu nacudit... bar dvaput tjedno na pizzu u delfino i to gurmansku veliku :))) na jelovniku nisam imala apsolutno nikakvo povrce samo pasta i pasta i pizza nutela obavezno i hrpa cokolade:((

sad sam zadovoljna sto je trening i prehrana ucinilo od mene:) pa nebi hvala opet tako jela...

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 13:48

 o daaaa, definitivno nisi endo  da sam ja toliko jela, sad bi me izvlacili iz kuce sa onom dizalicom za kitove ko nekog amera kojeg sam na oprah gledala hehehe....ja mislim da si ti jedna od nama endicima najdražih ektica

btw. pohvalno što si se na vrijeme sredila ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 19:00
  Da...nisi endo...nikako....apsolutno ne...;) Ma ja sam preumorna ovih dana....sve krivo procitam...sorry...još 3 dana do GO....;)
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2009 at 19:31

 ma ja mislim da sam ja endo ali da sam manje podlozna debljanju jer sam ipak š0 godina trenirala tenis pa da sam možda pobjegla malo genetici ali zato moja sestra i stara, one su mali kitovi :(((  osim sto se debljaju apsolutno u svim dijelovima tijela a najvise u trbuhu i rukama (totalno u rukama) jos su i niske gradje (obadve negdje oko š57cm) .. ja sam totalni izrod naspram njih sa š72cm

dalia , dali i tebe keto uspavljuje? ja sam stvarno bila nekako umorna... vjerojatno mi je mozak reagirao na manjak uh :(( izdrzi izdrzi !!!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 47>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.