New Posts New Posts RSS Feed - Krecem u teretanu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krecem u teretanu

 Post Reply Post Reply
Author
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Krecem u teretanu
    Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:26

 Evo uvazeni clanovi foruma obavijestavan sve da od sutra i ja krecen u teretanu...  Znan da van je to iznenadjenje i da cete mislid da se samo sprdan al nije tako...

Kako nikad nisan ni bija u teretani red je da provan kako je... samo se nadan da cu nac neku koja ima sta manje testosterona u zraku

Molin vas da mi savjetujete sljedece: naime, razlog zbog kojeg iden u teretanu nije da se nabildan ili sta ja znan sta nego da dobijen na explozivnosti... kako igran balun to mi je potrebno pa me zanima koje vjezbe/sprave da radin za postizanje explozivnosti...

 

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:43

 drago mi je da si odlucija ic u teretanu...da je imam u blizini isla bi i ja...

sad ces vjerojatno svima bit drazi

mozda ne odma ali kad shvate da si ozbiljan...

sta se bildanja tice mislim da bi trebalo dosta, dosta rada da bi se covjek stvarno nabilda jer nije to bas lak posao...

tako da se ne trebas bojat da ces se odma cili rasirit...ipak na tvoje pitanje ti ja neznam odgovorit...to prepustam iskusnijima...

Sretno u teretani!!!

karmen
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:45
 hvala
Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 10:21
 Zasto bi ljudima bio drazi ako ide u teretanu?
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 10:32

Originally posted by themaja themaja wrote:

 Zasto bi ljudima bio drazi ako ide u teretanu?
 

 

zato sta su ga do sada svi napadali da nista ne radi nego da trckara okolo za balunom... ipak ovdje vecina preferira teretanu...eto iz tog razloga...ne iz nekog ozbiljnog kako si ocito shvatila

karmen
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 10:41
Originally posted by JustMe JustMe wrote:

Originally posted by themaja themaja wrote:

 Zasto bi ljudima bio drazi ako ide u teretanu?
 

 

zato sta su ga do sada svi napadali da nista ne radi nego da trckara okolo za balunom... ipak ovdje vecina preferira teretanu...eto iz tog razloga...ne iz nekog ozbiljnog kako si ocito shvatila

 

krivo....nitko (odnosno barem ja) ga nije "napao" zbog toga sto trenira samo balun. pa sto, i ja donedavno nisam isao u teretanu. meni je samo "zapao" za oko zbog nekih postova koji su bili....hm, ajmo reci lagano provokativni i postovi gdje je blago receno "bubao neutemeljenje cinjenice" (da ne velim gluposti)....

Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 11:59

 nisam bas gledala tko je sta napisa...ni ne zanima me...

oprostite...nisam mislila svi...my bad!

uglavnom nadam se da ste razumili sta sam tila rec sa tim?

nista za nikog uvredljivo jedino da ce on sad imati pisati o temema vise i naravno valjda ce nesto i naucit tamo...pa ce se i vise slagat sa vecinom...eto samo to...mozda na kraju i bude koristija koje " dodatke prehrani"???

karmen
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 12:05

 

karmen
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 13:27
Originally posted by Conan Conan wrote:

 Evo uvazeni clanovi foruma obavijestavan sve da od sutra i ja krecen u teretanu...  Znan da van je to iznenadjenje i da cete mislid da se samo sprdan al nije tako...

Kako nikad nisan ni bija u teretani red je da provan kako je... samo se nadan da cu nac neku koja ima sta manje testosterona u zraku

Molin vas da mi savjetujete sljedece: naime, razlog zbog kojeg iden u teretanu nije da se nabildan ili sta ja znan sta nego da dobijen na explozivnosti... kako igran balun to mi je potrebno pa me zanima koje vjezbe/sprave da radin za postizanje explozivnosti...

 

 

 

sta se mene tice savjete mozes potraziti na nekom drugom forumu jer po meni svojim dosadasnjim ponasanjem i pljuvanjem po svima nama nisi zasluzio dobiti niti jedan savjet...

ako netko misli da ti se brise sve ovo dosada jer si se "prosvjetlio" neka izvoli...

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 14:21
Originally posted by nenno nenno wrote:

Originally posted by JustMe JustMe wrote:

Originally posted by themaja themaja wrote:

 Zasto bi ljudima bio drazi ako ide u teretanu?
 

 

zato sta su ga do sada svi napadali da nista ne radi nego da trckara okolo za balunom... ipak ovdje vecina preferira teretanu...eto iz tog razloga...ne iz nekog ozbiljnog kako si ocito shvatila

 

krivo....nitko (odnosno barem ja) ga nije "napao" zbog toga sto trenira samo balun. pa sto, i ja donedavno nisam isao u teretanu. meni je samo "zapao" za oko zbog nekih postova koji su bili....hm, ajmo reci lagano provokativni i postovi gdje je blago receno "bubao neutemeljenje cinjenice" (da ne velim gluposti)....

 

Totalno se slazem s tobom i meni je upao u oci s nekim glupim postovima

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 10:21

dobro...ima je glupe postove...

i ja sam se prva s njim zakacila...Ouch

ipak...mozda je covjek ozbiljan...mozda mu je trebalo malo vise vremena da shvati sta treba radit a sta ne. ja znam da ako netko zatrazi pomoc pa i kad ja ne mogu pomoci potrudit cu se...Wink

ako je odlucija ic u teretanu...neka ide...ljudi stecu nova znanja, netko prije netko kasnije...

Nikome se ni brise proslost ali se ne mora ni pamtit i stavljat pod nos.

to je moje misljenje sta se conana tice. u nekoliko postova je izaziva ali se isto tako u nekoliko zeza...

ma uostalom...necu se misat...vi ako zelite bojkotirajte njegove postove...ja cu pomoci kome god budem mogla.Smile

karmen
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 14:07

Ma nisam ja rekao da ga se banira ili nesto slicno. Samo sam htio da se malo uozbilji i da pita sto ga zanima i ne odgovara ono sto ne zna.

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 14:14
 pa evo pitan al niko ne odgovara...
Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 15:42
 Pa radi sa svim spravama i sve vjezbe , isto kao i mi ostali. I tako ces dobit na explozivnosti
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2007 at 20:43
ja mislim da ti je za eksplozivnost dobro pojacano radit crobne vjezbe te one vjezbe tipa izbacaja  i to, to je samo moje misljenje, a i vidim da ovi treneri u teretani sa sportasima uglavnom tako rade! Skoro nista ne treba radit na spravama, a puno vise crobnih vjezbi i vjezbi za eksplozivnost ( izbacaj, skakanje sa zategnutom spagom, trcanje sa zaletom i zaustavljanjem itd itd ne padaju mi sad neke konkretne na pamet)! Ako ides u teretanu u svrhu tjelesne pripreme za neki drugi sport koji treniras ne bi trebao forsirati vjezbe tipa bench i to jer to ti smanjuje pokretljivost, iako ti ni sa jednom vjezbom nece biti gore, sa pravilnom pripremom za sport moze ti bit puno puno bolje! Ajde pozdrav sad sam malo previse isfilozofirao nadam se da se nitko nece nadurit da pricam gluposti jer to je samo moje misljenje! 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.