New Posts New Posts RSS Feed - Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?

 Post Reply Post Reply Page  123 188>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?
    Posted: 04 Srpanj 2009 at 21:44
  Dakle, grešne duše i one koje ce to tek postat pišite cime ste danas skrenuli sa zdravog puta, šta ste pojeli i popili a da niste smjeli. Ostale grijehe molim meni na PM.



Evo da otvorimo sezonu:

- 500g sladoleda, što i ne bi bilo loše da prije toga nije išlo 6 jaja sa kulenom, pecenicom i bar 200g edamera

Mogao bih još pola kg da nisam popodne rješio prvih 500g iz kutije
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 11:17
3 prutica glupe kinder cokolade, baka je poslala tonu keksa, cokolada... I
sad to u ormaru i zove me
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 12:07
  Pošto je tek jutro - bezgriješna!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 14:18
..noc je bila klimava
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 15:25
cokoladni keksi.
Rucak je bio relativno zdrav - piletina + špinat .
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 22:24
Isto tako cokoladni keksi + sendvici (relativno zdravi sa purecom sunkom) 

Ja skoro svaki dan "grijesim" jer sam si poceo dopustati slatkog svaki dan, sto i nije bas najbolje + jedan light junk obrok tipa sendvic jer mi se neda nesto spremat. Ali opet, mislim da ovi grijesi i nisu nesto veliki jer se kontroliram sto se glavnih obroka tice. ;)
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 13:21
Evo maloprije popila nescaffe ali bar je bia zaslađen natreenom
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 13:55
Moj gotovo svakodnevni "porok" je Nescafe od vanilije(s puno pjene)
To je jedina "kava" koju podnosim, ali kad ju sama radim doma uvijek radim s obranim mlijekom(0,9% m.m.)i nikad ne šecerim dodatno.
Al kad je u kaficu...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 15:35
Originally posted by Kate Kate wrote:

Moj gotovo svakodnevni "porok" je Nescafe od vanilije(s puno pjene)
To je jedina "kava" koju podnosim, ali kad ju sama radim doma uvijek radim s obranim mlijekom(0,9% m.m.)i nikad ne šecerim dodatno.
Al kad je u kaficu...

Onda ne uzmeš šecer i cao



Vidim ima grešnika
Jedva cekam ice-cream day
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 17:09
Ma je, u pravu si, isto mislimo. Ni tamo ne uzmem šecer, al mlijeko im je ono punomasno,a sumnjam da imaju drugo. Ali neka ga. Ionako je kriza, pa se sve manje izlazi vanka po kavama. Tako da kad se i ode, neka gušta..
Dragi moj ThornOfFaith,ako voliš ice cream, imaš u Lidlu(ako ga imaš u blizini) jeftino kutiju od š2 mini sladoleda raznih okusa vocni-vanilija ili coko-vanilija. Tako da ako i je "slatki grijeh" zaista su mali pa neceš ni imat osjecaj da "griješiš", a udovoljit ceš nepcu.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 20:54
  Kate hvala za obavijest, ali vec sam ja našao koji je sladoled dobitan u lidlu

Višnja amarena, nekih š05kcal/š00g i dođe š7kn/šl. Ali i onaj Twice ledin nije loš, jeftiniji je a ima 60ak kcal više.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 21:11
Ja sam prošle godine stalno kupovala od Leda onaj Frupy iceic, fina vanilija(od obranog mlijeka ), prelivena sorbetom od puuno brusnica i nešto manje drugog šumskog voca. Ne sjecam se kalorija, ali to ionako skoro pa uvijek gledam na proizvodima, a sjecam se da sam bila zadovoljna s napisanim.
Samo...sad ga više ne mogu nigdi nac
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 21:24
Današnji grijeh - pizza. I ne bi se uopce bedirala da je barem bila fina, ali vec dugo nisam jela tako lošu pizzu.

Inace zgriješim svaki drugi dan otprilike, no možda je dobro to što se ne radi o slatkom, sladoledima i sl. nego ne mogu odoljeti recimo tvrdim masnijim sirevima, pršutu i slicnim oblizekama
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 22:06
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Današnji grijeh - pizza. I ne bi se uopce bedirala da je barem bila fina, ali vec dugo nisam jela tako lošu pizzu.

Kako to ne volim kad se dogodi. Ideš junkat, i onda završi loše. Užas.

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Inace zgriješim svaki drugi dan otprilike, no možda je dobro to što se ne radi o slatkom, sladoledima i sl. nego ne mogu odoljeti recimo tvrdim masnijim sirevima, pršutu i slicnim oblizekama

E pa ovo vec nije za ispovjedaonicu

Jako dobar P+M obrok, naravno ako se ne jede nikakav uh uz to, tipa kruh itd.
Back to Top
hrc007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrc007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 00:23
  cevapi i pomfrites:-)
I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
Muhamed Ali
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 12:22
Znam i ja navecer nekad pojest 2 fete masniijeg sira i purece šunke delux i tako grickat, nisam ni ja to smatrala "grijehom" i bez kruha navecer naravno

Evo opet danas nescaffe, ali jako sam zadovoljna, navecer ne grišim, iako je teško, odem navecer na pice svi piju neke sokice, a ja stalno na mineralnoj, svi ližu sladoled, ja žvacem žvaku, ah...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 188>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.