New Posts New Posts RSS Feed - Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?

 Post Reply Post Reply Page  <1 185186187188>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2014 at 10:24
Prekjucer samo vecera, lignje, krumpir, rizoto, vino, par sitnih kolacica za desert. Nije bas neki grijeh, ali nisam pazila na kolicinu :D Preko dana nisam stigla jesti.
Jucer grozno. 5 manjih princes krafnica za dorucak, rucak puretina s mlincima (malo sam vise grabila mlince), vecera opet princes krafnice. I dve case vina navecer. Divota.

Ako nista, odradila sam jedan full body bas onako posteno prekjucer i danas cu opet.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2014 at 10:30
Kad sam procitala: "jucer grozno" ocekivala sam da ces napisati dvije tepsije madjarica , a ne to
Ajde nije to uopce strasno. Treba i malo uzivati, sad nastavi po svom planu i to je to
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2014 at 10:55
Haha, pa i od pola tepsije necega mislim da bi se raspuknula Big smile
Ako nista, vremena kad sam mogla pojesti ogromne kolicine i ostati ziva su definitivno iza mene jer mi je i ovo navedeno bilo na rubu pretjerivanja.
da, svakako nastavljam, sto drugo. doduse, maloprije sam dan pocela s dva veca parceta orahnjace i kavom, ali mislim da je to to.
bice kruzni trening pa se ne brinem :)


Edited by bejb - 26 Prosinac 2014 at 10:57
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2014 at 11:11
Nestat će ta orahnjača kroz dan
Ja nisam danas ništa osim omleta od bjelanjaka i sira, i jabuku, nakon treninga, ali planiram jednu krišku torte uz kavu sa svojima danas i time završavam. do Nove
Back to Top
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2017 at 23:05
Koliko je "dozvoljeno" jesti ovu grickalicu:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/513%2B%2BZ5sd0L._SY355_.jpg

Kikiriki sam po sebi nije loš, ali ovaj ne znam kakav je. 
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2017 at 09:09
Originally posted by Anubis6 Anubis6 wrote:

Koliko je "dozvoljeno" jesti ovu grickalicu:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/513%2B%2BZ5sd0L._SY355_.jpg

Kikiriki sam po sebi nije loš, ali ovaj ne znam kakav je. 

Ti se toliko mučiš s tim grickalicama, a nepotrebno.... kupi jednostavno neoljušteni i uzmi koliko ti treba. Bez soli, aditiva i slično... Ovo zapakirano se ja ni u šta ne bi kladila, kakav god sastav. Gricka ti se? Ok! Ali drži se prave hrane gdje možeš, a ovdje možeš. Isto i s tamnom... ili je uklopi u unos ili jedi kao PWM. Ništa prekomplicirano.
Back to Top
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2017 at 22:17
Važi. Thumbs Up

Šampinjoni za večeru su ok?
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2017 at 10:43
Zašto ne, ako ih voliš :)? Uzmi uz to komad mesa i ribe i sve 5
Back to Top
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2017 at 13:41
Šta mislite o ovkavom doručku: Neko voće, šnita kruha i suha jaretina?

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2018 at 23:20
Jako mi se svidja naziv teme - ispovjedaonica :-) pa sam odmah morala postati :)

Pojela sam ujutro nege užasne kekse iz automata :) Za ručak kuhano carsko povrće i 2 šnite kruha :-) Nalila sam se kave pa poslije i nisam bila gladna, jela sam poli salamu s nogu, oko 20 deka :) i bijelo pileće meso i kisele krastavce.

Kad malo razmislim i nije tako strašno kako sam mislila :-) Osim ovih keksa na početku dana
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2018 at 12:06

Morat ćemo zatvorit ovu temu Big smile

Ali neka bude, prvenstveno kao način da osvijestite svoje izbore, bez nekog lošeg osjećaja i grižnje savjesti :)

Frendice, dobra si Thumbs Up Sviđa mi se carsko povrće, bijelo meso, krastavci - sjedi 5 ;) Sa salalama ne bih pretjerivala, zbog soli i raznih dodataka, barem ne u tim količinama, ali je u tom trenu i to možda bilo bolji izbor od nečeg drugog pa je u tom smislu pohvalno! A šnite kruha su još uvijek kod tebe detalj u koji se ja za sada ne bih dirala, i po meni im još nije mjesto u ispovijedaonici, zajedno sa svime ostalime Smile

I na doručku ćemo poraditi, malo pomalo!

Koliko je kava palo jučer? :)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2018 at 12:31
Aha, sad kuzim zasto kazes da temu treba zatvoriti, nije nitko prije mene postao pet mjeseci :)) Šteta :) A baš super tema :)))

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2018 at 14:08


Po tome bi trebali zatvoriti pol foruma LOL

Ne, ne...čisto da se to nešto što netko pojede ne smatra nekim grijehom...nego samo jednim obrokom u moru drugih dobrih obroka i kao prilikom da ipak malo "odahne" od plana te da još više upozna svoje tijelo i njegove reakcije ;)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2018 at 12:51
Da, usvajam taj pristup :)

Nakon cjelodnevne jučerašnje "zdrave prehrane" večer sam završila večerom od zrnja i nekoliko žlica domaćeg pekmeza. Nije neka idila, ali puno više bi me isfrustriralo da si to nisam dozvolila. Na kraju krajeva, bar je domaći pekmez, nije ona otrovna nutella koju ni mravi ne žele jesti (pokazao eksperiment!).
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2018 at 13:54

Ej, dan si odradila super, nemoj se ni truditi odmah sve odradit "savršeno" - ja bih na tvom mjestu bila zadovoljna i ponosna na sebe ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2018 at 17:20
Danas nemam ništa za ispovjedit :) čak odbila i čokoladu :) za kuhanje! meni finu! :)

di su drugi za ispovijedit se?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 185186187188>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.