New Posts New Posts RSS Feed - Fitness žitarice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness žitarice

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
limach View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote limach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness žitarice
    Posted: 15 Lipanj 2009 at 11:42
  Jel netko probao i kakvi su rezultati?
I zanima me što se može jesti u međuobroku? Ako ih jedem ujutro u pola 6, ne mogu na njima biti do š6h (ne mogu ranije zbog posla)
Hvala, ljudeki! Pozz
:-)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2009 at 13:26
Ima puno boljih izbora za jutarnji obrok a toliki razmak između obroka je ekstremno nezdrav i ne dopustiv!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2009 at 15:30
Ja ih stavim ujutro preko zdjelice voca tek toliko
da nesto hrska. :)
Meni su fine, ali ako mislis na onu dijetu od š4
dana navedenu na kutiji nisam probala niti
namjeravam.  

Edited by Theia
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2009 at 15:32
Originally posted by Theia Theia wrote:

Ja ih stavim ujutro preko zdjelice voca tek toliko
da nesto hrska. :)
Meni su fine, ali ako mislis na onu dijetu od š4
dana navedenu na kutiji nisam probala niti
namjeravam.

Moš si mislit što je ucinkovita cim se tako prodaje po pahuljicama...a da k tome ne ukljucuje i te konkretne pahuljice?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2009 at 15:50
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Theia Theia wrote:

Ja ih stavim ujutro preko zdjelice voca tek toliko
da nesto hrska. :)
Meni su fine, ali ako mislis na onu dijetu od š4
dana navedenu na kutiji nisam probala niti
namjeravam.
Moš si mislit što je ucinkovita cim se tako prodaje
po pahuljicama...a da k tome ne ukljucuje i te konkretne pahuljice?



Ma ukljucuje!
Dorucak: 30 g tih zitarica s deci malomasnog mlijeka
Rucar: meso + povrce
Vecera: isto kao i dorucak

I sad zamisli sta takva prehrana napravi onima koji jedu junk od jutra do
sutra - CUDO! Pa kad sve skupa pojedu š000 kcal, kako i ne bi vidjeli
razliku! 

Edited by Theia
Back to Top
sanjalica34 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2009 at 17:27
mislim da nisu loše ja sam to jela 5 dana i stomak je poceo da spada jedvacekam drugu kutiju
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2009 at 02:24
Originally posted by sanjalica34 sanjalica34 wrote:

mislim da nisu loše ja sam to jela 5 dana i stomak je poceo da spada jedvacekam drugu kutiju


Originally posted by Theia Theia wrote:


I sad zamisli sta takva prehrana napravi onima koji jedu junk od jutra do
sutra - CUDO! Pa kad sve skupa pojedu š000 kcal, kako i ne bi vidjeli
razliku! 

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 18:47
 mislim da je to samo marketing kao i oni sokovi od jamnice s agresivnom ambalazom , porez na budale .. kao zdravo.. je je , nema secera nego vocni secer... mali moj secer je secer!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 20:56

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 mislim da je to samo marketing kao i oni sokovi od jamnice s agresivnom ambalazom , porez na budale .. kao zdravo.. je je , nema secera nego vocni secer... mali moj secer je secer!
 

tako je, marketing... jela sam ih ja još prije nekih 6-7 godina kad sam skinula š0 kg i to svako jutro nekih 2 godine valjda ali sam uz njih promijenila i kompletnu prehranu i dosta vježbala...rezultat? Kile su padale ko lude ali su iza njih ostale nakupine masnog tkiva na vanjskom dijelu bedara koje nisam imala ni kad sam imala š0 kg više. Izbacila sam slatko, masne sireve, gazirano, sve bijelo...znaci ne mogu to krivit.

što prirodnije, dakle što manje šarenih kutijica sa nasmijanim twiggycama na njima - to bolje. citat deklaracije, ne samo vjerovat reklamama

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 21:08
Hey, Gym_girl :)

što s onim Vitalis žitaricama od Dr. Oetkera, na kojima izricito piše - BEZ šEcERA? Zapravo su musli u pitanju i slatke su zbog sušenog voca kojeg sadrže.

Također, mislim kupiti miješane pahuljice(npr. Alnatura iz Dm-a)-mix jecmenih, prosenih, zobenih i pšenicnih(možda i rižinih), ali bez ikakvih dodataka. To je OK, pretpostavljam?

I još nešto- kad kupujete lanene sjemenke- koriste li se one u izvornom obliku ili ih je potrebno popržiti(na suho ) malo? Za recimo posipati po posnom?

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 21:16
Originally posted by Kate Kate wrote:



I još nešto- kad kupujete lanene sjemenke- koriste li se one u izvornom obliku ili ih je potrebno popržiti(na suho ) malo? Za recimo posipati po posnom?


U izvornom obliku a potrebno ih je samljet

I neceš posipat, nego ceš pošteno natrest po siru
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 21:18

Originally posted by Kate Kate wrote:

Hey, Gym_girl :)

što s onim Vitalis žitaricama od Dr. Oetkera, na kojima izricito piše - BEZ šEcERA? Zapravo su musli u pitanju i slatke su zbog sušenog voca kojeg sadrže.

Također, mislim kupiti miješane pahuljice(npr. Alnatura iz Dm-a)-mix jecmenih, prosenih, zobenih i pšenicnih(možda i rižinih), ali bez ikakvih dodataka. To je OK, pretpostavljam?

I još nešto- kad kupujete lanene sjemenke- koriste li se one u izvornom obliku ili ih je potrebno popržiti(na suho ) malo? Za recimo posipati po posnom?

 

hey kate! :)

hmm od 63 g uh-a, 24 g su šeceri....što je mrvicu manje od ovih drugih obicnih. Ipak tu ima dosta tog sušenog voca na koje se isto treba pripazit...kako kaže ena, šecer je šecer mali moj  tako da između ovo dvoje...drži se što prirodnijeg i bez tih dodataka - znaci alnatura

a što se lanenih tice da ti budem iskrena tek sam ih prije par dana kupila, nisam ih ni probala još  nije ih potrebno pržiti...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 21:28
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


U izvornom obliku a potrebno ih je samljetI neceš posipat, nego ceš pošteno natrest po siru



Stvarno se moraju mljet? Inace uglavnom kupujem integralno pecivo s milijun lanenih sjemenki i skoro sve ih sastružem pa po siru

Skužila sam da ih ima za kupit "citave" i samljevene, pa se valjda može both ways iliti either way.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 21:33
 ee kad smo vec kod toga...kruh sa sjemenkama - nije li to ne baš najbolja kombinacija? ono UH i masti?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 22:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ee kad smo vec kod toga...kruh sa sjemenkama - nije li to ne baš najbolja kombinacija? ono UH i masti?

Kako da ne, i još ga nazivaju zdravi kruh..ono obicni obojani bijeli kruh sa sjemenkama..di ceš bolje... A i u onaj kvalitetniji, al ajd dok je god sjeme tu i tam ne smeta.


Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


U izvornom obliku a potrebno ih je samljetI neceš posipat, nego ceš pošteno natrest po siru



Stvarno se moraju mljet? Inace uglavnom kupujem integralno pecivo s milijun lanenih sjemenki i skoro sve ih sastružem pa po siru

Skužila sam da ih ima za kupit "citave" i samljevene, pa se valjda može both ways iliti either way.

Pa ja ne znam, možda ti imaš blender u želucu koji ih razgradi jer u protivnom kakve uđu takve i izađu . Inace, samljevene su skuplje - i da ne pitaš, sam zato što ti "uštede" mljevenje...
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2009 at 10:34


Kako uđu tako i izađu,

Znam to, ha, ha. Još bolje da je tako jer su ko vucna sila(malo fizike) pa povuku sve drugo sa sobom i da vidiš "stolice"

A sad malo o kruhu sa sjemenkama- rijec je o Sovital Pecivu od mixanog crnog, polubijelog i raženog brašna(ja sam frik za deklaracije-sve citam) sa umjerenom kolicinom suncokretovih, lanenih i sezamovih sjemenki i nešto malo zobenih pahuljica. I to mi je uglavnom za dorucak na repertoaru. Moram priznat da ste me malo zbunili    To je stvarno kvalitetna vrsta kruha(pogotovo za rafale po crijevima i udri na veselje za stolicu) i mislim da je puno bolji izbor od bijelih otrova, a s obzirom da je u pitanju dorucak- trebalo bi s nutricionistickog gledišta bit OK.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.