New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 596597598599600 607>
Author
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:57
Suuperr. to me raduje. Bas ti hvala na pojasnjenju!
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2014 at 21:58
Bok.
U nedjelju sam se napokon dočepao bicikle i odmah na izvor Rječine..

Za one koji neznaju to je rijeka po kojoj je grad Rijeka dobila ime. Ma nebi ovo ni pisao da me ambijent nije po tisućiti put oduševio i kako sam pomislio kako je ovdje odmor za dušu i rekreacija spojeno u jedno. Nema veze dali biciklom ili pješke ali onima koji mogu stvarno preporučam da odu. Staza je dobro markirana, ima malo blata ali to pridonosi ambijentu..

keep walking
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2014 at 22:24
Ekipa zanjima me oce li se održati kakvo natjecanje tipa fit u xx dana ili tako nešto?
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2014 at 15:57
@niksa koliko sam vidio bilo je nedavno natjecanje u Maksimiru. Crossfit, strongmen bilo je svega
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2014 at 19:59
Ljudi treba mi savjet kako da aktiviram unutrasnju stranu nogu, zelim da mi se noge stanje i da ih zategnem. Koju vjezbu predlazete? Radim cucanj ali sa stopalima okrenutim ka vani, imam osjecaj da u tom polozaju rade ti misici, ali se bojim da ne ostetim neki drugi dio, koljena ili sl. Imate li bolji prijedlog?
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2014 at 20:17
Nisam mislio na to,nego oce li se ove godine na forumu održati natjecanje fit u xx dana
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2014 at 22:56
Didi probaj sa elastičnom trakom ili sl. zakačiš je bočno za nešto i staviš oko gležnja noge kojom ćeš raditi, zatim vučeš dok ne prijeđeš sa nogom kojom radiš stajaću nogu...
keep walking
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2014 at 21:50
evo jednog koji se snalazi s onim što ima, danas je bila u pitanju opel corsa pa je išao na veći broj ponavljanja XD

LINK
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 09:28
evo mene da se javim, bila na putu, i bilo je sjajno jedio moram priznati da sam jedva docekala da se vratim u svoju rutinu. domacini su veliki zaljubljenici u gastronomiju, pa se nismo stedjeli previse, nije bilo nesto nezdrave hrane jer oni vole jesti sve visokokvalitetno, no znali smo se pocastiti vinom, pivom, koktelom, i to dosta cesto, pa i tamnom cokoladom i slicno. i da, nisam brojala kalorije jer nije bilo moguce, vec sam jela normalne porcije i to je to. iako zvuci ok to je sve zapravo dosta daleko od onoga kako ja zadnja dva mjeseca zivim, dakle, bilo mi je u konacnici vec zasicenje alkoholom i carbsima, jer nemam bas vise visoku toleranciju na sve to.
no nije mi zao, bilo mi je super, i ponovo bih, odmorila sam se, napunila baterije i spremno idem dalje.
barem sam hodala stvarno jako puno, tu nisam zakkazala, kad god je bilo moguce u grad i sve pjesice, jedan dan sam hodala 6 sati.

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 09:37
evo da vas malo pohvatam
Originally posted by Didii Didii wrote:

Ljudii trebaa mi vase misljenje :(

Mjesec dana je vec proslo kako pazim sta jedem, kako idem u teretanu, svaki drugi dan, ali pomaka nigdje :(
Znam da nista ne ide tako lahko, ali mi je cudno da nijedna kila nije spala. U cemu je fazon? Misici zamjenjuju mjesto gdje je bilo salo, pa kilaza ostaje ista, ili ja negdje grijesim? Bojala sam se da mi je premalo vjezbati svaki drugi dan u teretani po sat, do sat i po, ali kad skontam da sam svaki dan na nogama na poslu po 8 sati, znaci bez sjedanja plus brzi hod, e onda stvarno ne znam :(
mjesec dana je malo.
drugo, kako kaze moja trenerica - vaga je samo mali dio napretka. pogledaj kako se osjecas, pogledaj kako ti zivot drukcije izgleda. suprotno misljenju nekih, biti fit nije samo imati definirane ruke i plocice na trbuhu i mega tvrdu guzicu.
meni se nakon dva i pol mjeseca nesto tek vidi, i to ne jako puno da ljudi padaju u nesvijest, ali vidi se. ono sto je bolje je kako se ja osjecam, kako ujutro ustajem odmorna, odlazim na brzo hodanje, jedva cekam vikend da odem planinarit, auto mi uopce vis enije privlacan i ne mogu docekati da stavim muziku i opalim nekoliko krugova oko kvarta, koliko me slatko i kruh manje privlace nego ranije, a slina mi curi na jaja i meso i povrce, koliko mogu trcati uz stepenice i koliko se opcenito osjecam odlicno, sjajno, pozitivno, veselo i nabrijano, a tijelo, tijelo ce doci, zapravo tek sam sada svjesna na koliko sam losem putu bila jer moja kvaliteta zivota se popravila za 300 posto. uzasno sam sretna sto sam se pokrenula. samo ustraj, nemoj se fokusirati na vagu, radije uzmi metar i gledaj po odjeci, i prati kako se inace osjecas.
mozes gubiti kile a istovremeno biti mlitava i bez energije, zapitaj se kaj ti je bitnije i bolje.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 09:40
Originally posted by Stinger Stinger wrote:

Jedno pitanjce koje ne znam gdje bih smjestio.

Mladi smo idemo u kafiće jel.

Što popiti u kafiću tijekom dana, sok, capucino, machiato? nešto treće, a da je zdravije?
ja pijem crnu kavu bez secera vec jako dugo, ako mi je previse kave onda ljeti narucim mineralnu, a zimi volim popiti caj s malo stevije i limuna (ili bez icega) i to cesto i kad sam kod kuce, pogotovo navecer nakon treninga.
sokove i slatka pica ni inace nesto ne volim niti ih bas ne pijem, pa mi nije problem ni sada ih se odreci.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 10:32
Originally posted by Didii Didii wrote:

Ljudi treba mi savjet kako da aktiviram unutrasnju stranu nogu, zelim da mi se noge stanje i da ih zategnem. Koju vjezbu predlazete? Radim cucanj ali sa stopalima okrenutim ka vani, imam osjecaj da u tom polozaju rade ti misici, ali se bojim da ne ostetim neki drugi dio, koljena ili sl. Imate li bolji prijedlog?


Plie squat Wink Ako radiš pravilno (kao i svaku drugu verziju čučnja) nebi trebalo bit problema.






Imaš i bočne iskorake...




...ili vježbice na podu...




 



..ima ih još, samo guglaj inner thigh exercises... ;)   Razni čučnjevi i iskoraci uglavnom lijepo sve pogađaju (ako radiš dovoljnim intenzitetom i pravilno) ali ako ti to ne funkcionira dovoljno probaj i ove druge da se ciljano posvetiš tom dijelu....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 10:41
Originally posted by bejb bejb wrote:

Originally posted by Stinger Stinger wrote:

Jedno pitanjce koje ne znam gdje bih smjestio.

Mladi smo idemo u kafiće jel.

Što popiti u kafiću tijekom dana, sok, capucino, machiato? nešto treće, a da je zdravije?

ja pijem crnu kavu bez secera vec jako dugo, ako mi je previse kave onda ljeti narucim mineralnu, a zimi volim popiti caj s malo stevije i limuna (ili bez icega) i to cesto i kad sam kod kuce, pogotovo navecer nakon treninga.
sokove i slatka pica ni inace nesto ne volim niti ih bas ne pijem, pa mi nije problem ni sada ih se odreci.


Ovo mi je uvijek fascinantno pitanje Big smile

Kao prvo, uvijek ima vode, mineralne, raznih čajeva (čime se ja poslužim).......a kao drugo, ako se baš želi popit nešto "što normalni ljudi piju" ne vidim problem u toj jednoj čaši ili šalici ičega. Rijetki su oni na koje bi se to negativno odrazilo, gledajući prema ozbiljnosti ciljeva i prema široj slici općenitih životnih navika (što jedna čaša soka tu i tamo može loše napravit nekome ko sve ostalo jede kako treba, a pogotovo ako još trenira?). Svatko ko ima prosječne ili malo više od prosječnih ciljeva održavanja dobre forme nebi se trebao time opterećivati, pogotovo ako se ne radi na dnevnoj bazi.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 11:02
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bejb bejb wrote:

Originally posted by Stinger Stinger wrote:

Jedno pitanjce koje ne znam gdje bih smjestio.

Mladi smo idemo u kafiće jel.

Što popiti u kafiću tijekom dana, sok, capucino, machiato? nešto treće, a da je zdravije?

ja pijem crnu kavu bez secera vec jako dugo, ako mi je previse kave onda ljeti narucim mineralnu, a zimi volim popiti caj s malo stevije i limuna (ili bez icega) i to cesto i kad sam kod kuce, pogotovo navecer nakon treninga.
sokove i slatka pica ni inace nesto ne volim niti ih bas ne pijem, pa mi nije problem ni sada ih se odreci.



Ovo mi je uvijek fascinantno pitanje Big smile

Kao prvo, uvijek ima vode, mineralne, raznih čajeva (čime se ja poslužim).......a kao drugo, ako se baš želi popit nešto "što normalni ljudi piju" ne vidim problem u toj jednoj čaši ili šalici ičega. Rijetki su oni na koje bi se to negativno odrazilo, gledajući prema ozbiljnosti ciljeva i prema široj slici općenitih životnih navika (što jedna čaša soka tu i tamo može loše napravit nekome ko sve ostalo jede kako treba, a pogotovo ako još trenira?). Svatko ko ima prosječne ili malo više od prosječnih ciljeva održavanja dobre forme nebi se trebao time opterećivati, pogotovo ako se ne radi na dnevnoj bazi.





A i to si u pravu.. ja citav zivot mrzim kolu i skoro nikad ne pijem kupovne sokove .. zapravo oduvijek su mi glavna pica voda kava i caj... pa sam se unatoc tome itekako uspjela zdebljati u zivotu. Takodjer mislim da ne treba iskljucivati sasvim stvari koje su ti ok. Meni slucajno sokovi i nisu neka fora... ali da jesu nekad bi popila.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 12:02
Ne pijem ni ja sokove niti to gazirano jer me ni ne vuče ali si zato dopustim nešto drugo tu i tamo što mi čini veći gušt. I ništa strašno se ne desi Smile

Bitno je ono što se radi većinu vremena i kontinuirano.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2014 at 17:02
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Didii Didii wrote:

Ljudi treba mi savjet kako da aktiviram unutrasnju stranu nogu, zelim da mi se noge stanje i da ih zategnem. Koju vjezbu predlazete? Radim cucanj ali sa stopalima okrenutim ka vani, imam osjecaj da u tom polozaju rade ti misici, ali se bojim da ne ostetim neki drugi dio, koljena ili sl. Imate li bolji prijedlog?


Plie squat Wink Ako radiš pravilno (kao i svaku drugu verziju čučnja) nebi trebalo bit problema.






Imaš i bočne iskorake...




...ili vježbice na podu...




<span style="line-height: 1.4;"> </span>



..ima ih još, samo guglaj inner thigh exercises... ;)   Razni čučnjevi i iskoraci uglavnom lijepo sve pogađaju (ako radiš dovoljnim intenzitetom i pravilno) ali ako ti to ne funkcionira dovoljno probaj i ove druge da se ciljano posvetiš tom dijelu....






Radim ovu prvu vjezbu, cucanj, i odgovara mi, a plus nekako sam sebi improvizovala u teretani na sajli, tako da legnem na bok, i jednom nogom vucem 20 kg prema onoj drugoj nozi po 50 ponavljanja, pa onda zamjenim stranu. Hvala na ostalim vjezbama, valja sve probati :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 596597598599600 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.