New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 595596597598599 607>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 20:47
umirem od srece jer cu jos dodatno popraviti svoju prehranu. nasla sam tu na trznici tetu koja cisti ribu. jos me gleda u cudu, kao, pa zar vi ne znate da vam svi to rade. :D a ja izbjegavam vec godinu dana ribarnice, samo se navirujem, zbog frke sta cu ja s kilom ribe kad je donesem neociscenu doma. dobar dan zeljezo, dobar dan omego 3.
i da skuse su 3o kuna kila. najbolja riba!
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 21:06
Ma daaj pa nije ti neka umjetnost očistiti ribu!
Gledaj malo tetu na ribarnici i sve će ti biti jasno

....naravno ako nisi gadljiva hehe
keep walking
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 21:13
znas sta, gledat cu ja nju za vrijeme dok ona to cini za mene :p
uglavnom, evo vjerovali ili ne, popravio mi se dan za duplo nakon tog, isla sam s vrecom ribe doma sva sretna.
i evo bas se ispekla, u foliji, samo sa malo soli, mljac
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 21:24
ako ti se lijepi za foliju stavi manje ulja...

i dobar tek!
keep walking
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 21:32
Hvala! Vec je smazana! nisam je stigla ni uslikati za forum Tongue
Nisam uopce stavila ulja, i ispala je super i uopce se nije zalijepila. Skusa je dosta masna pa zato valjda.


Edited by bejb - 02 Listopad 2014 at 21:37
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 21:41
Došao sam k sebi nakon kaj me 4 dana bolio trbuh. Odradio malo kraću vožnju bikeom, 30km...
Čekam početak treninga opet da si izbijem posao iz glave. Mogu mi ponudit stalan posao (možda) mog postat najmlađi koji je dostigao ono za kaj drugima treba 3-5 godina, a uopće me ne zanima taj posao
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Stinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2014 at 10:28
Jedno pitanjce koje ne znam gdje bih smjestio.

Mladi smo idemo u kafiće jel.

Što popiti u kafiću tijekom dana, sok, capucino, machiato? nešto treće, a da je zdravije?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2014 at 11:33
Čaj
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2014 at 17:37
običnu kavu bez šećera
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2014 at 23:15
zeleni čaj
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 10:41
Nakon treće kave, čaj. Već godinu dana pijem kavu bez šećera, tako da uzmem ili espreso ili produženu s mlijekom, ovisno o kvaliteti kave u kafiću. Doma samo tursku s kap mlijeka i žlicom kokosova ullja. Čajevi, barem po kafićima OBŽ, su totalno dosadni. U pravilu se ponuda svodi na bezlični zeleni iz filter vrećice i one voćne od umjetnih aroma, ponuda kave se barem popravlja.
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 10:56
Ljudii trebaa mi vase misljenje :(

Mjesec dana je vec proslo kako pazim sta jedem, kako idem u teretanu, svaki drugi dan, ali pomaka nigdje :(
Znam da nista ne ide tako lahko, ali mi je cudno da nijedna kila nije spala. U cemu je fazon? Misici zamjenjuju mjesto gdje je bilo salo, pa kilaza ostaje ista, ili ja negdje grijesim? Bojala sam se da mi je premalo vjezbati svaki drugi dan u teretani po sat, do sat i po, ali kad skontam da sam svaki dan na nogama na poslu po 8 sati, znaci bez sjedanja plus brzi hod, e onda stvarno ne znam :(
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:08
Ulagano. Spremi vagu u ormar, vaga je jedno podlo lažljivo đubre. Sigurno napreduješ, no pošto si krenula u teretanu istovremeno se događaju i neke druge promjene koje maskiraju tvoj napredak. Vjerojatno si dobila i koji gram na mišićnoj masi, no sigurno nakon dugog perioda mirovanja, povećana fizička aktivnost je povećala i količinu vode koju zadržavaš u organizmu. Jedini pokazatelji napretka kojima smiješ vjerovati su kako odjeća stoji i kako se osjećaš. Ako stvari postaju komotnije i ako se osjećaš dobro/bolje, onda priča ide u pravom smjeru.

Iz vlastitog primjera, prije 6 tjedana sam počeo pit kreatin, prije 5 tjedana nanovo započeo s teretanom, kilaža u prvih 10 dana skočila s 99 na 103, sad sam nanovo na 99, i da vjerujem vagi, ispalo bi da tapkam na mjestu i ne napredujem. No, u tih 6 tjedana se opseg struka smanjio za 6cm, što bi značilo da je i postotak tjelesne masti pao za nekih 5%. Hlače koje prije nisam mogao zakopčati su mi sad taman.
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:22
To je jedino i jeste sto me tjesi, da vaga laze :D
Osjecam se bolje, to bez sumnje mogu reci, na odjeci jos nisam primjetila jer i ne nosim nesto tako utegnuto :D
E posto u teretani radim sve, znaci od cardia, trcanja nekih 20 do 25 minuta, pa utezi, vjezbe snage itd vjerujem da misici napreduju pa popunjavaju ono sto ovamo izgubim. Najbitnije je da sam se slikala prije pocetka icega, tako da cu najlakse tako vidjeti rezultate, ii jedva cekaaam da prodje jos malo vremena :D
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:30
Eh da, posto si tu online mozes mi pomoci u jos par stvari. Interesuje me kakva je situacija s pilecom jetricom? Koliko je ona dobra za uzimati je ako zelim da izgubim kg..?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:42
http://nutritiondata.self.com/facts/poultry-products/666/2

na 100g
116kCal
5g masti
PUFA <0,5g - zanemarivo, možeš jesti koliko god hoćeš

17g proteina
Amino score 149 - ovo je više nego većina vrsta mesa

Vitamini - brdo vitamina A i B
Minerali - solidno, željezo, fosfor, selen

Nutritivno je savršena za svaku dijetu osim onih bilderskih, s tonom UH i proteina i 0g masti. U praksi je sa svakom jetrom potencijalan problem što može sadržavati dosta toksina, ovisno čime je pile bilo trovano. No, prije ćeš nastradati  od tramvaja nego od toga. Samo navali.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 595596597598599 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.