New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 556557558559560 607>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:51
ma,daj,Davore,mazni pravu tortu,pa nije ti svaki dan rockas!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 19:12
Moram smisliti riješenje nekakvo kada radim cardio u sobi...nije mi dobro haha ...kako mrzim ljeto ne mogu normalan trening odraditi :/
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 19:27

ja cu krepat... mrzim ljeto... alergicna sam na sunce..15min na suncu i pocrvenim kao rak i dobijem plikove.. Angry

ponekad se pitam kak je ženama koje nose burku ili nikab ConfusedConfused



Edited by Slavonka23 - 19 Lipanj 2013 at 19:29
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 19:37
Navikle jadne :/ još ako je crne boje :P


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 19:49
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 20:11
ja imam dobar komad do doma,svaki dan
ugl. umirem

a,i jedva da nekaj odvježbam,tek toliko,cca pol sata,i ne mogu više
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 21:13
HAHAHA Dobra fora Slavonka :D

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 01:09
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Moram smisliti riješenje nekakvo kada radim cardio u sobi...nije mi dobro haha ...kako mrzim ljeto ne mogu normalan trening odraditi :/


A ja uzmem vijacu, namazen se uljem za tamnjenje, i skacem oko 10 vijacu na suncu u dvoristu :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 14:13
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ma,daj,Davore,mazni pravu tortu,pa nije ti svaki dan rockas!!


Ma necu... iako je mama rekla da ce stavit 100g smedjeg secera u kremu.. a nek stavi, ionako je necu cijelu sam pojest..

Ali sam rekao barem 2kg mesa taj dan :DD bit ce purecih prsa, konjetine, ramsteka :DD

Nesto me vuce da napisem jedan blog post.. vec duze vrijeme.. u smislu: Ne zivi da bi jeo, vec jedi da bi zivio!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 14:40
Hahahaha Onda ja i ti imamo slicne rodjendanske želje :D

Ocekujem ovih dana da bude napisan :)) Bilo je i vrijeme :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 16:42
e,to davore,ja isto mislim da bi trebali jesti da preživimo,a ne da živimo da bi jeli!
danas sam opet promatrala ljude oko sebe,bože pa svi su masni,prestrašno !!!!!
ja sam momentalno u novoj misiji,pišem clanke i borim se da u Velikoj Gorici dobijemo mjesto za street workout!
držite nam fige!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 16:47
Jel možemo nekako ti pomoci glasanjem necime :D !!! Bravo Renata! :D :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 17:12



Originally posted by davor23 davor23 wrote:

[Nesto me vuce da napisem jedan blog post.. vec duze vrijeme.. u smislu: Ne zivi da bi jeo, vec jedi da bi zivio!


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 

Smrc... meni rodjendan uskoro, narucio mami neku light tortu od jagoda i posnog sira..


Ok, cemu onda ovaj šmrc na komentar o torti ako jedeš da bi živio? Tongue

Hehe, kužim u cemu je poanta i što želiš rec, i sama sam puno puta pisala o tom gledanju na hranu kao centru svega. To može bit velika kocnica, ima tu istine.  Ali opet s druge strane, nakon puno bespotrebnog odricanja i zavaravanja sebe same s godinama sam nekako uspjela spojit i zadovoljstvo u hrani (jer mi je to jako bitno) i održavanje neke forme.

Kada bi netko drugi pisao o tome, kome hrana nije toliko bitna, rekla bih ok. Ali kod tebe mi se cini da se više muciš nego uživaš i da stalno tražiš nešto drugo da ne misliš na hranu - a voliš jesti. I da si više puta ovakav Ouch nego ovakav Smile jer biš najradje junkao cijeli dan - da to ne utjece na tvoj izgled. Sorry ako se varam.

Nisam pobornik opuštanja, niti udovoljavanja svakoj želji - volim disciplinu i kontrolu. Ali ne kad to prelazi u opsesiju (ne mislim tu na tebe konkretno Davore, opcenito)... kad danas usporedim ono što sam radila prije sa onim što radim danas - nikad se više ne bih tako odricala i mucila.

Ja jedem da bi živjela i živim da izmedju ostalog i jedem jer u tome uživam bez obzira na emocije i sve ostalo Smile I mislim da se puno ljudi koji su kao i ja muci bezveze i previše ovise o tudjim kritikama i mišljenju, te o nekim nametnutim standardima izgleda. Da odjednom postane popularno i poželjno imat malo veci BF vecina bi se odmah skinula sa dijeta i pocela jest ono što vole, a ne ono što "moraju". 

I please, nemojmo opet ulazit u ono "meni ništa ne fali ovako" itd...jer shvacam dobro da ima takvih, na takve nisam ni mislila ;)

 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 17:15
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

e,to davore,ja isto mislim da bi trebali jesti da preživimo,a ne da živimo da bi jeli!
danas sam opet promatrala ljude oko sebe,bože pa svi su masni,prestrašno !!!!!
ja sam momentalno u novoj misiji,pišem clanke i borim se da u Velikoj Gorici dobijemo mjesto za street workout!
držite nam fige!!!

Baba, masni su jer jedu previše, krivo, ne krecu se itd........isti ti bi mogli i živiti da bi jeli, samo da znaju koliko im hrane treba i da se malo pokrenu Wink

Opa bravo, držimo fige! Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 17:28
Poanta onoga sto sam mislio reci jest da mi jedemo vise nego sto nam je potrebno.. kolicinski... previse se razmislja o hrani koja je ustvari toliko nebitna u zivotu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 17:41
Ne bih rekla da je nebitna, uostalom za svakog ima drukcije znacenje.

A kad bi se ljudi kretali malo više, ne samo kroz trening nego i opcenito, mogli bi i jesti toliko koliko jedu, pa i u mjeri i povremeno ono što je navodno zabranjeno.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 556557558559560 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.