New Posts New Posts RSS Feed - Bolesno jako :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bolesno jako :)

 Post Reply Post Reply
Author
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bolesno jako :)
    Posted: 27 Travanj 2009 at 11:29
http://www.funvideoworld.com/video/604/Workout

Vidio sam slicne pizdarije po parkovima kako peglaju, ali ovo je bolesno - mislim da cete se složit
 

Edited by Jdot
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 11:38
  nešto slicno je vec bilo na forumu..

to su najjace vježbe, kakva teretana.. svi moguci mišici sudjeluju u jednoj vježbi
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 12:20
Ono na drvetu mi je najjace... lol

Al tak nigeri rade... no gym, parkic is cool..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 15:42
  predobro
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 22:47
A ono sto je najbolje sto oni to izvode ko od sale.

Ja sam davno postavio jedan slican filmic...odkuda im takva snaga?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 23:03
To je prava snaga. Za takvu ekipu znaš da se ne roka nedopuštenim supstancama i da je to prava "muscle životinja."
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 23:20
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

A ono sto je najbolje sto oni to izvode ko od sale.

Ja sam davno postavio jedan slican filmic...odkuda im takva snaga?


sve je stvar treninga..

prošlo ljeto kada sam s tatom izimprovizirao nekakvo vratilo u dvorištu nisam mogao napraviti niti jedan pravi zgib..

nakon toga sam 2 mjeseca svaku vecer iz zezancije radio samo te zgibove, razne kombinacije i nacine.. 
zanimljivo je da mi je to toliko prešlo u naviku, da sam nekoliko puta kada bih nekoga najrađe udario (gadno doba,  š. razred gimnazije ) izletio na dvorište i napravio par zgibova da se ispušem.

jedne veceri sam se tako zatekao kako radim 30+ komada bez pretjeranog napora, cak mislim da sam i trpao nekakve utege u ruksak na leđima


tada sam se opcenito odlicno osjecao i super izgledao. najbolji efekt je bio na trbušnjacima i latovima - (znaci onaj popularni "trokut" kojega voli muška populacija nije mi nikada bio izraženiji nego tada)

ne znam koliko je to dizanje bilo presudno, ali napredak je bio ogroman i na ostalim spravama u teretani.

zatim sam završio u Hercegovini, pa na moru... nedugo zatim i u bolnici
koja je bila kobna, š000 koraka unazad i sve isponova

također je zanimljivo kako danas sigurno mogu dici š5kg više na benchu, lat mašini ili štatigajaznam, ali nema šanse da napravim š0 pravilnih zgibova



brrr... da ne kašljem ovoliko i da mama spava, sada bih se sletio u dvorište pokušati par komada
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 23:23
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

To je prava snaga. Za takvu ekipu znaš da se ne roka nedopuštenim supstancama i da je to prava "muscle životinja."


e sad baš , cim se taj roka, otom potom
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2009 at 23:36
haha.. po cemu znaš zoki molim te.. tamo u getu je depo testa jeftiniji nego big mack!!!

što se tice zgibova ja baš napravio konstrukciju od željeza.. sad cu da rokam .D
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2009 at 14:15
Ma s cim god se rokali tip je prejak u svakom slucaju 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2009 at 22:35
to stoji.. mislim da sma gledoa snimak gdje povuce 300 kg u deadliftu
Back to Top
Lovro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lovro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2009 at 08:57
  ovo mi izgleda ko kung-fu parodije
Back to Top
Irena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2009 at 20:10
Wow
svaka cast ovom tipu,
bio na necemu ili ne ali izgleda da zna što radi
Back to Top
tina90 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 16:16
do jaja! :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.