New Posts New Posts RSS Feed - ozljeda prep&#ššš;na i pilates
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ozljeda prep&#ššš;na i pilates

 Post Reply Post Reply
Author
chillout23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chillout23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ozljeda prep&#ššš;na i pilates
    Posted: 22 Travanj 2009 at 14:30
Bok...
na nogometu sam prije 3 tjedna istegnul preponu i još me lagano zateže
I sad se mislim upisat na pilates, ali nisam siguran jel to pametna ideja ili da pricekam dok se to skroz smiri pa da onda krenem?
Hvala
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2009 at 18:04
Planiraš se upisati na pilates inace ili samo zbog ozljede?

Samo zbog ozljede mislim da uopce nema potrebe upisivati nešto posebno, jer ionako bi trebao pripaziti dok ozljeda ne prođe. Bolje se konzultirati s nekim strucnim za rehabilitacijske vježbe za preponu.

Mislim, pilates je super, ali ne služi za iscjeljivanje ozljeda, iako je pogodniji za one koji imaju problema od npr. crobika.
Back to Top
chillout23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chillout23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2009 at 19:11
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Planiraš se upisati na pilates inace ili samo zbog ozljede?Samo zbog ozljede mislim da uopce nema potrebe upisivati nešto posebno, jer ionako bi trebao pripaziti dok ozljeda ne prođe. Bolje se konzultirati s nekim strucnim za rehabilitacijske vježbe za preponu.Mislim, pilates je super, ali ne služi za iscjeljivanje ozljeda, iako je pogodniji za one koji imaju problema od npr. crobika.


Ma neee..sorry, nisam objasnil
Planiram inace, bez obzira na ovo kaj se dogodilo..
to mi je želja vec godinama i nisam mogel zbog posla i sad napokon mogu
ne mislim s time zacijelit ozljedu..u sportu sam cijeli život i znam nekaj o tome svemu
BTW...imam 36 godina i više rehabilitacija ozljede nije ko kad sam imal 20
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2009 at 20:24
Ma krivo sam te onda skužila.
Pa upiši ga, zakaj ne, i pojacano pazi dok ozljeda ne prođe, tj. pitaj voditeljicu kaj eventualno ne smiješ raditi zbog prepone.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2009 at 20:39
  ma smiješ na pilates.... meni je pukla parcijalno stražnja loža pred par mjeseci, pa sam skoro pa cijelo vrijeme radila pilates..iako i sad boli moram priznati....;)
Samo pazi da ne forsiraš i to je to.....;)
Back to Top
chillout23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chillout23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2009 at 17:49
Fala cure
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.