New Posts New Posts RSS Feed - weider ili universal?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

weider ili universal?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
daba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: weider ili universal?
    Posted: 19 Sijecanj 2007 at 12:48
rijec je o dva po meni vidljivim podacima slicnim proteinima.super protein 88 od weidera i milk&egg on universala.zanimaju me sve sta bi mi mogli rec o jednom i drugom iz iskustva?hvala na pomoci unaprijed
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2007 at 13:24
 Ja znam iz svoga osobnoga iskustva da je ovaj super protein izvrstan. PA popio sam nekih 6 po 750 g. Veoma dobar proizvod ( idealan kao zamjena za obrok)
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2007 at 14:25

Ja sam bas jucer uzeo od Weidera super protein 80+ i cini mi se da je dosta dobar. Bas ono za ubacit prije spavanja.

Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2007 at 18:11
 weider u svakom slucaju. za universal ne bih bas garantirao
Back to Top
daba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2007 at 11:44

hvala ekipo...dilema je bila u nepoznavanju kvalitete i tak.ali sam se uvjerio da je universal malo skriven na trzistu sto nisam bio siguran kako da shvatim.u svakom slucaju hvala

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 00:42
 Kako moj decko trenira vec š0 god, tako je mene navukao na Scitecov Anabolic Whey i super mi je, najbolje se otapa od svih i ima mi najbolji okus.
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 10:01

Originally posted by Theia Theia wrote:

 Kako moj decko trenira vec š0 god, tako je mene navukao na Scitecov Anabolic Whey i super mi je, najbolje se otapa od svih i ima mi najbolji okus.
 

Joj taj proizvod ima najbolji okus od svih proizvoda koje sam u zivotu probao,mljac mljac

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
daba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 13:22

stvar je toga kaj je ne zelim dobivat toliko na masi vec mi treba nesto za definiciju.zato pretezno gledam proizvode sa vise proteina nego ugljikohidrata.ako imate koji drugi proteinski proizvod koji bi mi posluzio u tu svrhu...i'm listening

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 17:37
Originally posted by daba daba wrote:

stvar je toga kaj je ne zelim dobivat toliko na masi vec mi treba nesto za definiciju.zato pretezno gledam proizvode sa vise proteina nego ugljikohidrata.ako imate koji drugi proteinski proizvod koji bi mi posluzio u tu svrhu...i'm listening

 

Malo idemo u offtopic ali nema veze.. I nije mi jasno gdje smo mi to gore naveli neki proizvod koji ima vise ugljikohidrata nego proteina. Evo ti stranica pa pogledaj neke diet protein proizvode

http://www.fitbody-mostar.com/cms/index.php?option=com_conte nt&task=view&id=65&Itemid=26

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2007 at 18:24
Originally posted by caba caba wrote:

 

Joj taj proizvod ima najbolji okus od svih proizvoda koje sam u zivotu probao,mljac mljac

 

JEL DA?! MLJAC, MLJAC!

A sto je okusa tice, jesi probao

?

Uuuuuu, mljac, mljac....

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2007 at 18:26

 Inace, ovo su protaci najbolji na svijetu!

Nije da reklamiram, ali stvarnoooo jesu!

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2007 at 18:43
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Inace, ovo su protaci najbolji na svijetu!

Nije da reklamiram, ali stvarnoooo jesu!

 

E pa na taj sam mislio(okus fantastican). Jednom dosle moje prijateljice i vidjele te proteine-i ajde nekako sam ja njih nagovorio da to popiju. A kad su to probale kazu ovo je dobro ,skoro mi sve popili

 

Edited by caba
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2007 at 18:45
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by caba caba wrote:

 

Joj taj proizvod ima najbolji okus od svih proizvoda koje sam u zivotu probao,mljac mljac

 

JEL DA?! MLJAC, MLJAC!

A sto je okusa tice, jesi probao

?

Uuuuuu, mljac, mljac....

 

Ovaj nisam nikada probao. Nemam pojma inace mrzim okus jagode

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2007 at 00:43

 Uh, ima ih vise okusa.... MLJAC, MLJAC!

Nego jesi ti rekao tim svojim frendicama da i to deblja u TOLIKIM kolicinama?

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2007 at 00:45

 Ovo su ti okusi:

Okusi: alpska mlijecna cokolada, ananas s vanilijom, vanilija s sumskim vocem, jagoda i bijela cokolada, jogurt i malina

i to s komadima pravog voca!

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2007 at 21:51
preporucam weiderov jer s njim  imam samo dobra iskustva! Mozda ni ovaj drugi nije losiji neznam jer nisam probao
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.