New Posts New Posts RSS Feed - Sklekovi od 0
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sklekovi od 0

 Post Reply Post Reply
Author
Tarik6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2020
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tarik6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sklekovi od 0
    Posted: 21 Ožujak 2021 at 18:29
Postovanje. U pocetku je uvijek najbrzi napredak, zato trebate pametno pristupiti. Pa da krenem ;)
Ojacavajte postepeno, tj prvo radite sklekove na podignutoj podlozi, npr rukama se oslonite na stolicu ili tako nesto slicno, jer bude lakse i ojacavate misice. Zatim radite sklekove sa koljena, tzv zenske sklekove(mada se ne slazem da je taj izraz pravilan). Poslije toga radite negativne dijelove skleka, tj dio skleka u kojem se spustate do poda, jaaako kontrolisano da osjetite da se grudni misic isteze, i radite te negative oko 3 do 5 sekundi. Zatim radite sklekove tako da se krenete podici, ako uspijete super, ako ne onda potpomognete koljenom, takoreci odgurnete se od poda.
Mozete tu ubaciti i nekoliko serija izdrzaja u polozaju skleka, da ojacate misice trbusnog zida.
Sretno :)
Zelis smrsati? Zelis dodati misicnu masu? Zelis dostici svoju top formu, a ne znas kako? Ja ti mogu pomoci.
Tarik Mehtic - Online coach
E-Mail: [email protected]
Viber: +38762499103
Back to Top
0lolz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 19 Ožujak 2021
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 0lolz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2021 at 23:40
Krenula sam sa sklekovima i cilj mi je doc do nekih 20ak.Prvi dan sam napravila moozda 1 pravilan kroz probu da pokusam. Dakle krecem od 0. Programi na internetu mi baš i ne prave razliku. Probala sam modificirane,negativne,zenske,plankove i ostale pocetnicke vjezbe sa tih programa kroz nekih tjedan dana cisto da vidim sta mogu sta ne mogu da se na to fokusiram nista pretjerano. Sad trenutno imam upalu misica takvu da ne mogu ni stat u stav za sklek. Kako da postignem veci br sklekova i koje vjezbe bi bile najbolje uz to za sto brzi napredak? Pls bilo kakav savjet pogotovo kroz ovaj pocetni dio da bar dodem do 2/3 🙈
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.