New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav ekipa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav ekipa

 Post Reply Post Reply
Author
Vesna-Petra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2021
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vesna-Petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav ekipa
    Posted: 24 Sijecanj 2021 at 08:00
Jedna sam od onih koja je natukla puno kila u zadnjih 13 godina,i odlučila sam tome stati na kraj. Naravno da su kile i dugogodišnje pušenje uzele danak, i da sam tlakaš, visoki trigliceridi, kolesterol,početak KOPB-a dugogodišnja leukocitoza kojoj neznaju uzrok, ali.. Ali, prestala sam pušit 01.08. i užasno sam ponosna na samu sebe, jer sam se riješila dugogodišnje ovisnosti. Imam problema i sa povišenim šećerom, od 7-9 pa sam odlučila svoj život okrenuti na glavačke. Krenula sam na nordijsko hodanje, i svaki dan oko 18 sati ja hodam sat vremena. Subotom kada ne pada kiša, možete me naći na bindeku, u grupi hodača. Za koji tjedan kupujem sobni bicikl(čekam plaću)😉, pa ću i njega cajbat dok gledam tv. A, krenula sam i sa prehranom. To mi je najteži dio. Kupila sam psilium ljuskice i pravim kruh. Bučino, heljdino i pirovo brašno. Izbacila slatko, i pekarske proizvode, počela malo više konzumirati lešadu sa maslinovim uljem,i jako je teško. Dakle, tek sam tjedan dana na takvoj prehrani. Pijem puno vode, naročito na poslu, i kad se vratim sa hidanja. I ovak, imam 56 godina,visoka sam 166, i užasnih 92kg. Ako ima još kakav savjet, što i kako, pomozite. I da, nisam bila svakodnevni konzument slatkog, ali kad mi je došlo, maznula bih malu milku. To mi najviše fali,i Coca-Cola. Pozdrav od žene koja pokušava spasiti što se još spasiti da.😊
Back to Top
Vesna-Petra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2021
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vesna-Petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2021 at 08:13
I da, zaboravila sam napisati, imem hiperteriozu, štitnjača je puna kvržica, i krajem mjeseca sam ponovno naručena na punkciju.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.