New Posts New Posts RSS Feed - Gdje naručiti kvalitetnu hranu u Zagrebu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje naručiti kvalitetnu hranu u Zagrebu

 Post Reply Post Reply
Author
UnderConstruction View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote UnderConstruction Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gdje naručiti kvalitetnu hranu u Zagrebu
    Posted: 02 Kolovoz 2020 at 14:09
Ponekad nismo u mogučnosti sami pripremiti obrok pa smo prisiljeni naručiti hranu.
Htio bi da ovaj thread bude mjesto gdje ćemo jedni drugima dati preporuke za dobre restorane koji rade dostavu.

Smatram da se razumijem u hranu i vodim računa o tome što i kada jedem cijeli svoj život.
Zbog prirode mog posla i trenutnih životnih uvjeta(potres u ZG)
prisiljen sam često naručivati hranu.

Nikada nisam volio jesti "vani" i svakom novom naruđbom potvrđujem samo ono što znam oduvijek a to je da se u 99% restorana poslužuje smeće a ne hrana.

A po mojim saznanjima uopće ni ne postoji, niti je ikada postojao restoran koji razmišlja o nutricionizmu za aktivne osobe, sportaše.

Doduše postoje restorani koji su sami sebe svrstali u "zdravu hranu"
Tu je riječ pretežno o vegetarijanskim, makrobiotičkim i inim restoranima.
Naravno to nema veze sa nutritivno uravnoteženim obrocima za aktivne osobe, oni su "zdravi" samo zato što ne poslužuju meso.
Oni pretežno smatraju da je 40gr proteina na DAN dovoljno svim ljudima od 6 do 60 bez obzira čime se bave.





Molim da se držite teme i vodite računa o sljedećem.

1. Vodite računa da aktivna osoba od 90+kg može zadovoljiti potrebe prije svega za proteinima(na njima se u restoranima uvijek štedi jer su najskuplji).

Znači tražimo obroke sa 40+grama proteina.

2. Da postoji mogućnost zdravog priloga, povrće itd.

3. Da su relativno dostupni svima (da ne prelaze 100kn)

4. Molim držite se teme i nemojte pisati o onima koji NE valjaju nego o onima koji su dobri i za preporuku.

P.S
Ovo je zamišljeno kao uvod.
Sugestije su dobrodošle, siguran sam da sam nešto zaboravio i da će te me ispraviti :)
Prvi sljedeći post ću rezervirati za popis restorana.

Back to Top
UnderConstruction View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote UnderConstruction Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2020 at 14:10
REZERVIRANO za popis restorana
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.