New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje za plan treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje za plan treninga

 Post Reply Post Reply
Author
tina057 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2019
Location: Rijeka, Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina057 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje za plan treninga
    Posted: 02 Travanj 2020 at 02:28
pozdrav,
Day 1
1.Bb hip thrust
2.Bb squat
3.Bb deadlift
4.Bb kneeling squat
5.Bb calf raise

Day 2
1.Bb hip thrust
2.Bb romanian deadlift
3.Bb glute bridge 
4.Bb good morning
5.Bb bulgarian squat


Kakav bi bio ovaj plan treninga? Da li je dobar za rast gluteusa? Je li dobro stavljati hip thrust, squat i deadlift u isti trening? I jel mozda ovo ipak too much s obzirom da se vecina vjezbi radi sa puno kila, pogotovo glute bridge i hip thrust? Moze misljenje? I da li je premalo izolacijskih vjezbi sto bi stagniralo rast gluteusa? I da li fali vjezbi koje primarno pogadaju gluteus? Dakle ovo su jedina dva treninga nogu tjedno, uz to jos push i pull


Edited by tina057 - 02 Travanj 2020 at 02:29
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2020 at 12:19
Koliko si ti napredovala u težinama, ponavljanjima, formi, pa i izgledu otkako si krenula trenirati? Kako se osjećaš nakon ovakvih treninga i koliko dugo već radiš ovako, a koliko si pratila zadnji program za koji si pitala? I tko ti je sastavljao ovo? Drugo...Radiš push, pull, legs? Ako ovako izgleda leg day, kako izgleda pull trening? Jesu li uvijek u pitanju iste težine i ponavljanja u oba treninga? Već smo ti rekli da nema jedan najbolji plan. Mene teško mrtvo i čučanj sa šipkom istom treningu dobro izmore, pogotovo radi mediusa, a i CNS-a. I moram dobro paziti i na jedno i na drugo da izvedem pravilno, ali ja nisam ti.

Edited by Justanyone - 02 Travanj 2020 at 12:19
Back to Top
tina057 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2019
Location: Rijeka, Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina057 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2020 at 12:28
Dosta sam napredovala. Do sada sam radila ovaj trening koji sam slala:
https://drive.google.com/file/d/1lpApONoGgtPS6BwBvc2E-f-KollMES-r/view?usp=sharing
Ali kako su se teretane zatvorile sada imam samo sipku pa moram promijenit trening a i stalno razmisljam dal uvest deadlift, i dalje radim po onom principu: 8-12 ponavljanja (cucanj i rumunjsko 6-10) tako da svaki tjedan povecam ponavljanje a kada dodem do 12 vracam se na 8 ali povecam kilazu.
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2020 at 12:43
Al pisala si gore da su veće kilaže u pitanju? Ok, ako je samo šipka kužim problem. I sama sam u istom "sosu", samo što ja imam uz šipku i nešto utega. Ovo ti nije loše. Teško mrtvo i čučanj drvit u istom treningu nisam sigurna na duge staze, ali ako ti fali intenziteta,probaj. Uvijek se možeš i igrat sa sporijim ponavljanjima, i više serija i ponavljanja, pa umjesto 12 ići recimo do 15 ponavljanja ili do otkaza. Imaš i supersetova, pa možeš uzet nekakav ruksak i natrpat knjiga i radit Superset čučnja i split squat, pa čučanj i iskorak, sumo čučanj.... ima toga. Mislim da neće ništa stagnirati ako nađeš načina da mišiću daš posla.

Edited by Justanyone - 02 Travanj 2020 at 12:47
Back to Top
tina057 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2019
Location: Rijeka, Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina057 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2020 at 12:56
Pa ne treba mi to nista, imam sipku sa 135 kg utega, mislim da je to dovoljno 😂
Aha ti si razumijela da imam samo sipku, nene, imam sipku sa utezima od 135 kg, misliila sam imam samo sipku u smislu da nemam vise kabel i hip abduction masinu

Edited by tina057 - 02 Travanj 2020 at 12:58
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2020 at 13:44
Šipku sa 135 kg? *drools* Mislim da ti je to sasvim dosta... . Ako ti fali abdukcija, uvijek je možeš radit s gumom oko nogu, iako sumnjam da će ti što faliti nakon čučnja i mrtvog.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.