New Posts New Posts RSS Feed - Beastpink Yum Yum Whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beastpink Yum Yum Whey

 Post Reply Post Reply
Author
BarbaraijaaM View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BarbaraijaaM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Beastpink Yum Yum Whey
    Posted: 08 Sijecanj 2020 at 21:45
Hej ljudi.

Vidim da je sad na akciji, pa me zanima je li probao netko ovaj protein? Kakva mu je konzistencija? Ima li prednosti u odnosu na druge neženske proteine?

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2020 at 13:35
Kakvi su to ženski i neženski proteini?
Be healthy, be happy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2020 at 12:14

Deklaracija sve govori Smile Dodaci različitih enzima, vitamina, minerala, fat burnera mogu i ne moraju biti prednost jer je pitanje koliko je navedenog uopće unutra, a i da li sve to svima treba - uglavnom ne i bolje je onda uzimati pojedinačno što treba. Koliko vidim, ovaj whey ima i nešto manji udio proteina zbog svega toga nabacanog pa eto, to su te razlike, a sad je na svakome da odluči što će uzimati.

Navedeni whey nisam probala tako da na prvi dio ne znam odgovoriti, možda se još netko javi da podijeli svoja iskustva. Ja osobno nisam na strani takvih mixeva radi gore navedenih razloga.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.