New Posts New Posts RSS Feed - Molim savjet o treningu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim savjet o treningu

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
tina057 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2019
Location: Rijeka, Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina057 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2019 at 23:16
Malo sam proucaval svoj cucanj, npr do sad sam uvijek radila da kad krenem se spustat dolje pocnem gurat guzicu prema iza i tako se spustam ali sam poslala video trenerici jednoj i ona kaze da se izviju leda i da nije dobro tako raditi ali tako ne osjetim kvadriceps uopce, i sad sam gledala pravilno izvodenje cucnja i kao treba prvo gurat koljena prema naprijed na podetku sopstanja i doc do neke granice i onda spustat guzicu dolje, ali tako totalno osjetim kvadriceps ali tako je kao pravilno. Sta kazete?
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2019 at 05:39
Nisam li ti upravo o tim leđima pisala? Trebaš pravilno sjesti. Naravno da ćeš ići guzicom malo unazad, ali probati se spustiti čim ravnije dolje i stisnuti TRUP, kao da ideš na wc. I držat ga tako tijekom cijelog pokreta. Onda mi reci izviju li ti se leđa.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2019 at 12:01

Možemo li mi vidjeti taj video? Ili pošalji na private ako ti je bed javno...ako želiš, ovako je teško reći radiš li dobro i kako biš trebala. Ima više razloga izvijanja leđa, možda i ideš dublje nego što biš trebala, trenutno ili inače..

Što se probave tiče, nemoj se igrati s tim niti pomiriti da je to tako i da je to normalno, pogotovo zato što to vučeš odmalena. Trebala biš obavezno o tome razgovarati sa nutricionisticom, a ona te onda može uputiti dalje ako je to izvan njene prakse. Problem može bit na više razina, od manjka prob.enzima, želučane kiseline, viška bakterija na mjestima gdje nebi trebale biti, manjka neki drugih dobrih bakterija, disfunkcija jetre i žuči, pogotovo ako imaš probleme sa masnoćama, očito je problem u apsorbciji istih...i to treba rješiti jer ako tu nešto šteka, šteka i apsorbcija vitamina topljivih u mastima i onda se krug širi dalje...do hormona, štitnjače i svega ostalog jer je u tijelu sve povezano.

Iako si radila testove pitanje je kada je to bilo i koliko je to i tada bilo kvalitetno odradjeno, odnosno da li se i odradilo sve što se trebalo odradit. Vučeš previše problema da bi ih zanemarila, a kako sav već jednom napisala - premlada si za to. Znam da ti je trenutno najvažnije izgledati dobro i razumijem to itekako, ali vjeruj mi - prvo biš trebala srediti zdravlje i onda krenuti zdrava i uravnotežena u sve ostale promjene.

Prije svega, osoba s kojom radiš MORA znati sve što ti se dešava....sve je bitno, jer često ono što mi smatramo normalnim ispadne daleko od toga kad vidimo što to u biti znači...



Edited by Gym_girl - 03 Prosinac 2019 at 12:02
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.