New Posts New Posts RSS Feed - Molim savjet o treningu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim savjet o treningu

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
tina057 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2019
Location: Rijeka, Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina057 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2019 at 18:06
Heej :) uzela sam nutricionisticu i napravila mi je jako dobar plan. Isle smo na to da jedem kalorije za odrzavanje tako da bi dobivala na misicnoj masi a gubila masti. Bila sam prvo skepticna zbog vjerovanja u bulk i cut fazu al na kraju je ispalonodlicno, mast sam stvarno gubila a misici su rasli. I stavila mi je najviše ugljikohidrata.

Po ovok treningu radim vec dva mjeseca cca. Vidim rezultate al ne prevelike. Najbitnije mi je da trening bude na papiru savršen, odnosno po znanstvenim cinjenicama ajmo rec idealan za maksimalan rast (volumen, broj vjezbi, serija itd) pa zato pitam za savjet
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2019 at 17:30

Welcome back Tina Smile Kako je prošao cijeli ovaj period od zadnjeg posta, od onog povećanja hrane?

Inače, sve je bitno tako da samo piši, što više info to bolje.

Prije svega, koliko dugo već radiš po ovom principu i kakve rezultate imaš od tada? Imaš li ih uopće ili biš htjela više? Prvo da vidimo to pa idemo dalje....






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tina057 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2019
Location: Rijeka, Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina057 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2019 at 13:32
Pozdrav,
muku mucim sa treningom za glut ili budimo neformalni guzicom i jako puno bi mi značio savjet. Dakle ukratko samo da ispričam druge faktore, imam 60 kg, 173 cm, jedem 2100 kcal dnevno, treniram 4 puta u teretani (dva puta noge-guzica, push i pull), cardio ne radim. (ne znam jel bitno ovo sve al nek bude) Raspored treninga: ponedjeljak noge day 1, utorak pull, četvrtak noge day 2, petak push.

Imam pitanje za svoj trening koji sam slagala. Na linku na drive je slika mog treninga.
https://drive.google.com/file/d/1nbxhwJxpuowLaZt4biY_sdlLb5Ryy-cy/view?usp=sharing

Trenutno radim ovaj pod 1. Crveno označene vježbe su one koje primarno pogađaju guzicu, a što se tiče ponavljanja i kilaže, svaki tjedan povećam u svakoj vježbi ponavljanje za jedan (u rasponu od 8 do 12) a nakon tjedna di je 12 ponavljanja povećavam kilažu pa onda 8 ponavljanja. E sad moje pitanje je da li da promijenim taj trening pod 1 u trening pod 2?
Stvar je u tome da u prvom treningu je u day 1 samo 2 crvene vježbe (tako ću zvati ove koje primarno pogađaju guzicu) a u day 2  ima 4 crvenih vježbi, DA LI JE TO BITNO ? (kao u prvom danu premalo odradila guzicu, a u drugom previše)
A druga stvar je što bi u drugom dodala cable pull through, jer kako kažu treba biti tjedno 20-25 radnih serija za pojedini mišić (radne serije se računaju samo za crvene vježbe kad je riječ o guzici,jer one primarno pogađaju guzicu, jel?), da li je to onda super taman odlično ili će onda biti preveliki volumen ?

P.S. U ovom drugom treningu sam zamijenila BB Good Morning sa SM Kneeling Squatom u odnosu na prvi trening


Edited by tina057 - 06 Studeni 2019 at 13:51
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.