New Posts New Posts RSS Feed - Podizanje muških sisa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podizanje muških sisa

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 14>
Author
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 17:29
Tlak ko bebi kad sam smiren 120/80
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 17:41
Sad sam lud viditeljica teretane kaževda mu večeras za večeru ne trebaju ugljikohidrati.imam junetine još,kaže navečer ne ugljikohidrati.idem trenirat treba mi savjet.
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 19:45
Novak, NE. Ako ti ideš navečer trenirati, tebi poslije treninga trebaju ugljikohidrati. To što ona govori je jedna glupa strategija, da prostiš, preseravanja s vodom i glikogenom, koja se koristi za fat loss, što a) tebi nije cilj, b) čak i da je, poslije treninga ti trebaju UH ako ništa drugo, a onda radi boljeg i bržeg oporavka.
Dat ću ti jedan primjer kako bi ja to napravila na tvome mjestu, pa ti vidi šta ti od toga odgovara i što možeš na sebi primijeniti.
Buđenje: 2 čaše vode.
Doručak: 130g zobenih, 3 kuhana jaja, miješana salata sa 1 žlicom ulja+ kruška/jabuka....
Posao: čaj/voda...... barem 1-2 termosice ili veće čaše dnevno.
Ručak: 200g piletine s kožom ili svinjskog buta(važeš pečeno), 4-5 raženih krekera(ovo možeš imati negdje spremljeno u ladici na poslu, a meso si poneseš pa samo pojedeš kako i kad bi pojeo taj zbregov) ili 2 šnite raženog kruha(prosječne debljine) + povrće po želji + jabuka
Večera: 200g junetine(važeš pečeno), 200g kuhane palente+ 2 žlice chie, + jabuka/banana(po potrebi)....+ salata + voda nakon večere, a tijekom treninga da i ne spominjem.
OVO JE SAMO JEDAN PRIMJER. Ako se tebi ove količine trenutno čine previše, a ti smanji, jer nisam sigurna kako/koliko si do sada jeo. Samo ti hoću reći iz ovoga da bi ja:
a) podebljala unos na toliko aktivnosti, ali postupno. Ovo je primjer, ti količine/porcije prilagodi sebi. Ako ti je mrsko vagati, meso recimo 2 puta koliko ti stane na dlan. UH jedno 2-3 šake.
a.1) makla toliko mliječnog i wheya i držala se krute prave hrane.
b) imala U SVAKOM obroku P(meso, jaja, bjelanjke)+UH(palenta, voće, povrće, zobene) +M(chia, ulje, masnije meso, jaja...)+povrće i voće radi vlakana i mikronutrijenata.
c) pila puno tekućine.
d) jela na održavanju, a ne se zamarala raznim fat loss strategijama(čitaj: manipulacijama vodom i glikogenom.)
e) trenirala progresivno, i zamolila nekoga da mi sastavi takav program, gdje radim max 15 ponavljanja, složene vježbe, ispravnom tehnikom. I to tako da 15. ponavljanje izvlačim, a ne da nakon 15. mogu još toliko.
e.2) ne se, s druge strane, ubila na treningu, nego redovito odmarala. Hoćeš kardio? Šetaj.
f) opustila se koliko mogu i navečer nešto čitala prije spavanja.



Edited by Justanyone - 26 Rujan 2019 at 19:53
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 19:52
Još nešto. Ove količine ovdje tebi APSOLUTNO NISU AMEN, ovo je, opet ponavljam, SAMO JEDAN PRIMJER, da vidiš na kakvu kompoziciju obroka mislim. Ti svoje jelo naravno prilagođavaš energiji i osjećaju sitosti. Pogotovo ako si jeo puno manje.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 20:09
Originally posted by Novak-44 Novak-44 wrote:

Sad sam lud viditeljica teretane kaževda mu večeras za večeru ne trebaju ugljikohidrati.imam junetine još,kaže navečer ne ugljikohidrati.idem trenirat treba mi savjet.

Na tebi je koga ćeš slušati Wink Jesi je pitao zašto ti ne trebaju? Neka ti objasni zašto to misli....

Tu ti je troje nas reklo isto, a tebe zbuni ta jedna koja ide kontra LOL Novak moj, nisu svi voditelji teretane cjepljeni protiv loših savjeta, neka te ne zavara funkcija Wink

Svaka strategija ima svoje mjesto, prednosti i nedostatke, ali tebi sada restrikcije ne trebaju.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 20:57
Ma ne misli ona ništa loše.Najprije da ponovimo meni je cilj dignuti sise.i napraviti od te kože neku mišićnu masu.To se može progresivnim treningom i prehranom?Ja ću danas pojesti junetinu salatu i 50 grama riže.i na silu ću napraviti onaj shake kefir,bademi,jabuka.Just@,ovo mi je puno količinski meni želudac nemože primiti toliko hrane,ni sad nisam gladan a popio sam samo whey sa vodom i nspuhan sam,ujutro kad ga stavim u kašu ne napuše.Ali me ujutro kada ga pomješam sa vodom i zobenim ne napuše.Mlijeko bi izbacio.Za sutra sam spremio 2 jabuke i 30,40 grama badema.Kad će mi proć ovaj mlohav trbuh i šlaufi dali je to od napuhanosti ili nenapretka u treningu (Kortizol)?Danas sam opet osjetio svaki mišić.Moram naučit jest,ja bi sada mogao u krevet ali sam svjestan da sam se istrošio na treningu,a i na poslu hodanjem potrošim za jedan dobar kardio.Šta kažete na štitnjaču.Ako izbacim whey di ću nadoknadit te proteine ili da pustim 2 mjerice na dan?Novi Početak.

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:09
Moj želudac je mali tih 7 8 kila sam nabio u tri mjeseca sa slatkim poslije 42 dana bolnice.i zato malo stane.
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:10
Dobro. I mislila sam ja da bi tebi ovo moglo biti previše. Zato sam rekla da je ovo primjer.
Kao prvo, da, to se može adekvatnom prehranom i progresivnim treningom.
Dalje, koliko je cca te junetine? Rižu važeš sirovu ili kuhanu?

Trbuh može biti od hrpe toga: slabog trupa, zadržavanja vode, stolice, kortizola....

Nije cilj da ti u sebe trpaš ove količine. Nego da vidiš primjer doručka, obroka koji bi si mogao organizirati na poslu, i poslije treninga, a da se ne treseš i koji bi te možda držao sitim dulje od 5 sati jer ti to očito treba ako moraš imati pauzu dulju od 5 sati između obroka. Bar sam ja shvatila da je tako.
Jer jbga, tebi od nečeg dođe zlo. Je li to od premalo hrane, preduge pauze, loše kompozicije tog obroka(namirnice koje možda vuku na još, a bez nečeg da poništi taj efekt), umora, nedostatka tekućine, stresa, ili od svega toga pomalo(moje mišljenje), to treba vidjeti. Zato ti i pišemo rješenja za svaki od tih problema i postupno te učimo o prehrani.
Štitnjača ti je granična malo, a proteine ćeš nadoknaditi iz hrane. Ne treba ti whey uz meso, jaja, sir, mahunarke... Whey ti je ko' da piješ litre Stepka, otprilike, samo bez masti i sa dodanim šećerom. Jesi ti do kraja pročitao što smo ti pisali(i pišemo) Iver, Gymka i ja?

Edited by Justanyone - 26 Rujan 2019 at 21:11
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:18
Iskreno ,nisam još sve ali kužim,ono ponašanje koje pripisujem svom ponašsnju što je i Gym primjetila prepisujem Kortizolu.Vidiš kako smisleno pišem kad nisam gladan🤔.Ali ću se potruditi za vikend.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:19
Sirovu je važem.
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:22
Ok. Dakle, nisi gladan sad s tom junetinom, salatom, rižom i shakeom? Ovo je već velika stvar. Znači, ravnoteža ti odgovara. Drži se toga, od doručka do večere. Prema ovome što pišeš, čini mi se da su moji primjeri obroka gore ok, ako ti mogu pomoći, izvrsno, samo prilagodi količine. Jesi pio vode, tj. koliko si danas popio?
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:29
Nisi me razumjela😊ja se sad borim sa junetinom ali ću je pojestiNisam bio gladan poslije Wheya već ali moram jest da me glad ne probudi.Riž važem sirovu.Još ću poslije onaj shake od Gym popit da se ne dižem po noći,to me frustrira,poremeçuje san a jedem sranja.o tome sam pisao šta sam radio prošli tjrdan.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:47
Generalije imate razbacane su ali su ti sve.od slike nalaza,pvijesti.da dodam da ja ustvari nemam apeti,naime da je po želudcu ništa ne bih jeo.Molim mišljenje i po svim generalijama koje su na dva posta.Ķako i šta dalje.
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:51
Nije mi baš jasna ta tvoja sitost. Ujutro nisi gladan, pa se boriš sa hranom, pa si nakon 4,5 sati od wheya gladan. Preko dana onda od zbregova samo nisi gladan 8 sati, pa jedeš malo, pa navečer opet nisi gladan? I sve to uz minimalno tekućine, ali zato je po noći raspašoj?

Ako je tako kako sam napisala, ti ili ignoriraš vlastitu glad, ili imaš jako poremećen osjećaj sitosti, što je ok. Nisi jedini. Kreni od te večere nakon koje se ne dižeš, pa onda i ujutro napravi nešto slično. Svejedno mislim da će ti sve što smo pisali(pa i obroci) biti od koristi, prvenstveno ravnoteža u obrocima.
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 21:55
Nalazi ti se ne vide dobro, i mi nismo liječnici, i ne možemo se igrati istih, neodgovorno je. Mislim svejedno da smo ti svo troje dobro savjetovali:
Samo ti hoću reći iz ovoga da bi ja:
a) podebljala unos na toliko aktivnosti, ali postupno. Ovo je primjer, ti količine/porcije prilagodi sebi. Ako ti je mrsko vagati, meso recimo 2 puta koliko ti stane na dlan. UH jedno 2-3 šake.
a.1) makla toliko mliječnog i wheya i držala se krute prave hrane.
a.2. kreni od večere koju si rekao da ti odgovara, pa si smisli slične obroke.
b) imala U SVAKOM obroku P(meso, jaja, bjelanjke)+UH(palenta, voće, povrće, zobene) +M(chia, ulje, masnije meso, jaja...)+povrće i voće radi vlakana i mikronutrijenata.
c) pila puno tekućine.
d) jela na održavanju,
e) trenirala progresivno, i zamolila nekoga da mi sastavi takav program, gdje radim max 15 ponavljanja, složene vježbe, ispravnom tehnikom. I to tako da 15. ponavljanje izvlačim, a ne da nakon 15. mogu još toliko.
e.2) ne se, s druge strane, ubila na treningu, nego redovito odmarala. Hoćeš kardio? Šetaj.
f) opustila se koliko mogu i navečer nešto čitala prije spavanja.
Istina da quotam svoj post, ali i Iver, i Gymka su ti slično savjetovali. Pročitaj sve.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 22:06
Ne razumijem ovo jela na odžavanju, oprost..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.