New Posts New Posts RSS Feed - Podizanje muških sisa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podizanje muških sisa

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 14>
Author
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2019 at 10:52
Gymka, znam da sam ga malo zbunila. Ali on je meni toliko.... Paničan oko tog buđenja i treskavice, da sam mu htjela ponuditi alternativu oko koje bi on osobno bio mirniji. Whey i zobene i chia nisu loš obrok, ali ako njega smeta nadutost i treskavice, rekoh ubaci malo drugačije masti, više vode i vlakana pa da si miran 7 sati. Tim više što sam shvatila da nije u mogućnosti u miru jesti na poslu nego mora na brzinu.
A i trpao ga je u sebe(Whey, jel'), pa rekoh nek odmori malo

Edited by Justanyone - 27 Rujan 2019 at 10:55
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2019 at 10:59

Originally posted by Novak-44 Novak-44 wrote:

Dizanja traju godinama,idem redovito na kontrole koje su kao savjetovanja jer mi je doktorica super,ona za dizanja kaže da su ritual.Godinama sam se znao dizati i mazn litru mlijeka i pol kruha.Neću Vas više tlačiti,barem neko vrijeme.moram ovo pročitati sve na miru,ali ono što sam pohvatao mi je u redu.Da buni me internet bune me ljudi u teretani,zato sam sada ovdje i ostajem troje istih mi najviše paše.Da novi početak.😊,Ne bih na vagu jer se debelo a znam da nisam dobio onih 5 kg masti u tjedan dana.Trening prehrana a vagati ću se za par dana kada mi prođe ova napuhanost,čisto da znam di sam?



Može biti, može svašta biti. Možda i lijekovi imaju neku ulogu. Noć je mnogima problematična, iz raznih razloga, a s obzirom na tvoju dijagnozu nebi bilo čudo da se budiš iz nekih sasvim drugih razloga, nepovezanih sa onime što jedeš koji sat prije.

Kako god, nemaš laganu povijest iza sebe i tko god da s tobom radi trebao bi na jedan način biti i u kontaktu sa tvojom doktoricom. Zato je i na nama tu velika odgovornost, jer ne samo da nemamo toliko prakse iza sebe u takvim slučajevima da bi mogli biti sigurni da te dobro savjetujemo nego i sam rad preko monitora jako otežava rješavanje tvoje situacije.

Ali, drago mi je što si došao tu i što smo ti barem nešto pomogli, ako jesmo. Ti si sad uzmi malo vremena, pročitaj sve, skupi sve što trebaš i javi se kad stigneš. A vagu možeš pogledati, ali tek onda kada budeš siguran da te neće izbezumit LOL

Prvo se pogledaj u ogledalo pa ako budeš zadovoljan, onda stani na vagu. I što god ona rekla, znaj da je ogledalo uvijek u prednosti Wink





Edited by Gym_girl - 27 Rujan 2019 at 10:59
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2019 at 11:04
Originally posted by Justanyone Justanyone wrote:

Gymka, znam da sam ga malo zbunila. Ali on je meni toliko.... Paničan oko tog buđenja i treskavice, da sam mu htjela ponuditi alternativu oko koje bi on osobno bio mirniji. Whey i zobene i chia nisu loš obrok, ali ako njega smeta nadutost i treskavice, rekoh ubaci malo drugačije masti, više vode i vlakana pa da si miran 7 sati. Tim više što sam shvatila da nije u mogućnosti u miru jesti na poslu nego mora na brzinu.
A i trpao ga je u sebe(Whey, jel'), pa rekoh nek odmori malo

Savjet uopće nije loš Smile zato sam i rekla da sam proba što mu više odgovara ili neka čak varira po danima ako želi. Ja sam shvatila da čak i ima mogućnosti jesti i da se počne tresti tek nakon više od 5h što smatram normalnim jer to nije mala pauza nakon obroka, ako taj obrok prije nije nešto extra jak. Naravno da pauza može biti i preko 6h ali onda i taj obrok prije mora biti malo jači pa kako kome šta odgovara Smile

Ja se isto tako volim igrat s tim droučkom i količinama, ovisno o tome kada planiram imati sljedeći obrok. Nekad pojedem više, nekad manje pa gledam koliko mi treba da se zasitim. Mada to ovisi i o danima jer nismo uvijek isto gladni/siti, čak i od istih količina hrane :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2019 at 11:15
Hvala ljudi❤
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2019 at 15:04
@Novak, sretno :). Drži se, i iskreno se nadam da se čujemo ovdje s dobrim vijestima
@gymka, znam. Ja sam na njegove gabarite i to kako je prije jeo izračunala da mu je taj doručak tu negdje, pogotovo jer mi se večera činila jača, pa reko, ajmo vidjeti za početak tu količinu, ali na drugim namirnicama, pa neka sam isproba odgovara li mu i je li stvar u količini, pauzi, izboru namirnica, žeđi....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2019 at 12:32
Originally posted by Justanyone Justanyone wrote:

... pa neka sam isproba odgovara li mu i je li stvar u količini, pauzi, izboru namirnica, žeđi....

Na kraju je uvijek poanta u ovome Smile

Kontradiktornih informacija će uvijek biti, ali to nije ni čudno s obzirom na sve naše različitosti. Zato je primjena uvijek ključ svega. Nešto izabereš, testiraš, vidiš sam na sebi i sva se magla digne Smile Treba vremena ali isplati se. 

A Novak, nema na čemu i sretno da Wink Vjerujem da ti je od svega ovoga živa zbrka u glavi ali polako, korak po korak. Najbitnije je da zapamtiš da se ne izgladnjuješ i da ti je sad puno bitnije, kad već imaš želju trenirati, jednim pravilnim treningom početi graditi mišićnu masu koja će onda sama po sebi pomoći u izgaranju masnoća. Zato trebaš jesti, dovoljno da podržiš njen rast i hormone koji ti trebaju da budeš generalno ok. Pusti vagu, neće ti dati pravu sliku i opusti se - fokus sa boljeg izgleda prebaci na prvenstveno jačanje i na samo zdravlje, pa će i izgled to popratiti uz puno manje frustracija.

Sve je ovo i dalje daleko od onoga na što bi trebalo sličiti pravo vođenje ali to ovdje i nije moguće, tako da neke početne smjernice imaš, a za dalje ćemo vidjeti kako će ići.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2019 at 12:58
Hvala još jednom sad sam sa treninga(progresivnog😊),sutra čitam i odmaram slušat ću tijelo,bio sam i na vagi jučer popodne(86,4),sa tim da nisam bio frustriran jer je to bilo popodne,i fluktacija je sigurno bila 1,5,kilogram,tako da sam na 85 a to mi je mišićna masa koja se još ne vidi.Ženi sam rekao da sakrije vagu.Noćno dizanje ću probati rješiti sa soecijalistom,ako ne ide bit će uvijek neka voćka sa strane.Sve sam rekao i puno toga mi je ušlo još moram sve oričitat.Samo nisam mislio da je bitno a i ne smeta mi na ovoj kilaži koju dižem,a i doktorica je rekla da mogu trenirati,ali osjećam da moram reći.2015 mi je pukla plućna aorta vanjskim udarcem,pa ako mi bude snetala ja se javim.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 15:20
Evo sve sam pročitao i što se tiče prehrane sve mi je jasno,mislim da je buđenje po noći psihološke prirode i na tome ću poraditi sa specijalistom naime osluškivao tijelo i primjetio da nisam gladan nego je to "ritual" kako mi je več rekla dr.Mislim da sam ovaj tjedan odradaio najpoštenije treninge do sada ali mi smeta ta opeklina na desnoj ruci,naime kada sam radio leđa na lat osjećam da mogu još ali ta desna ruka zašteka.To se dađa na svim vježbama dizanja,bench,razvlačenje itd.I skužio sam da mi smanjuje progresiju i povečanje kilaže u svemu.Šta da napravim sa tom rukom koja me sigurno koći,opeklina je tu cijeli život,od 14 mjeseci života.Na to ovaj dečko što radi samnom nema odgovor a onu tetu neču ni pitati.Poslati ču sliku.Hvala i oprostite.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 15:25
https://imgur.com/a/lbsqTQ
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 16:20

Novak, možeš li opisati kako je došlo do jedne i druge ozljede? Mislim na opeklinu i situaciju sa plućnom aortom... i koliko je duboka ta opeklina bila? Po svemu sudeći obuhvatila je dublje strukture pa zato sada i imaš problema sa nekim pokretima. Kako je liječenje toga išlo...iako kako vidim bio si beba onda? :(

Šta ti smeta pri pokretu točno, osjetiš da te koža steže ili ti više nešto unutra blokira pun opseg pokreta? To ti se javlja na svim opterećenjima ili tek na većim?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 16:40
Plućna aorta je pukla kad se zabio komad šoferšajbe u pluća i zakrpan sam.Nemam problema sa tim ni na cardiu (danas 7 km moje ljubavi ceste😊) ni na ovim smiješnim težinama.Što se tiče ruke prolila mi se vrela voda po ruci i po ključnoj kosti.Koža me nije nikad stezala,igrao sam vaterpolo i sa rukom u bilo kojim pokretima nemam problema,pa tako ni pri dizanju mislim što se tiče kože nema problema.Stvar je da mi se recimo na benchu počne puno prije tresti 32,5,kg,na tazvlačenju na klupici sa 10,12,kg,radim i sa lijevom mogu još ili.onaj progresivni zadnji radim ispravno,a ova desna klone,krivi se i to.Na latu špaga ostane u krivo lijeva strana dole desna gore,desna ruka šteka.Mislim da mi se zato desna sisa nije digla,primjer kada radim trbušnjake prekriženih ruku osjetim mišić na lijevoj sisi a na desnoj ne.Danas gledam bicepse i tricepse lijeva ruka zadovoljan na desnoj ništa.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 16:45
Pa i kad radim bicebs dvoručni zašteka,desna strana.Ima li pomoći jer imam osječaj da me to koči i da bi recimo na benchu u ovih 3 mjeseca bio makar na 40kg.Na latu zašteka i na 30 i na 40 kila kad je više ponavljanja.Smiren sam i shvatio sam sve ali me malo strah da sam na maksimumu.
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 16:47
Novak, je li ti itko ikad rekao da imaš kakvih problema s držanjem? Kakvo je stanje sa vježbama za donji dio?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 16:51

Treba svakako vidjeti kakvo je držanje ali i poraditi na jačanju te desne ruke, kako pišeš čini mi se da se tu radi o čistoj slabosti. Radiš li kad vježbe jednom rukom kao npr. potisak za prsa bučicama jednoručni ili razna veslanja bučicom?

Isto tako, trebalo bi vidjeti formu na latu....tu se vjerojatno moraš više fokusirati da vučeš leđima, ne rukama...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 16:54
Sa držanjem imam problem oduvijek od rođenja skolioza mislim,ali to sam ispravio u ova tri mjeseca jer ako išta radim ispravno to je da su prsa van leđa ravno.Misliš na noge noge ubijam i noge su mi super i listovi i svi mišići se baš vide i tvrdi su već.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2019 at 17:13
Nisam radio ni veslanja,ni potisak na ravnoj klupi,radim samo biceps i triceps za desnu ruku ali je ful slaba sa 10 kg jedva par pravilnih ponavljanja. Opet je gledam i ništa samo koža.3 mjeseca🤔,da napomenem da ni kad sam bio u najboljoj formi nisam mogao napraviti 10 sklekova i imao daleko najslabiji šut u ekipi.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.