New Posts New Posts RSS Feed - Igor vs Zimsko salo!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Igor vs Zimsko salo!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2019 at 16:11
Naravno, razumijem. Citao sam i ja ostale postove i svasta saznao. Svaka ti je na mjestu, kao i ostalim.

Ne jedem nista od bijelog brasna, slatkise, brzu hranu, smoki, cips i slične grickalice, sokove, raznorazne namaze.

Naravno, ako je krompir čorba sa malo tjestenine od bijelog brasna necu da je bacim :'D
Back to Top
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2019 at 09:31
Eh, nakon 8 dana novog režima vaga pokazuje 124 kg, struk sa 110 na 107cm. To je 3 kg i 4cm manje. Da li je to prebrzo ili je to ok za pocetak? Unosim okvirno 3100-3500 kcal, najmanje 100 g proteina, tako da se ne izgladnjujem. Ja se osjecam odlično, tako da mislim da nema potrebe za povecanjem unosa hrane.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2019 at 17:11

Fino, i ne mora biti prebrzo za prvi tjedan s obzirom da sigurno voda ima veći udio u tom gubitku :) i da se ti osjećaš odlično.

Slobodno nastavi sa istim režimom i sljedeći tjedan pa ćeš vidjeti - ako se gubitak unormali, što i vjerojatno hoće, možeš tako polako nastaviti dalje ;) Prati razinu energije, san, opće raspoloženje, snagu na treninzima, potencijalne cravingse...pa se uskladi po tome, ako vidiš da ti nešto pati pokušaj nešto malo dignuti. S proteinima i povrćem ćeš teško pogriješiti, iako treba imati u vidu i zdrave masnoće i ugljikohidrate jer nekad tijelo treba baš to.

I možeš se izvagati i negdje na pola puta da ne čekaš tjedan dana i vidiš malo prije kojim tempom ideš ;)





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2019 at 15:11
Druga sedmica prošla, sa 124 na 122.5 kg. Struk sa 107 na 105. Raspoloženje, energija i san na vrhu. Pogotovo san, ne sjecam se kad sam zadnji put imao ovako dobar san.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2019 at 15:37

Ustaljuje se, odlično Star Baš me i zanimao ovaj drugi tjedan jer se tu onda malo bolje vidi što ide s tom težinom. 

Čuj, imaš ove najbitnije faktore na mjestu - ja bih samo lagano uplovila i u ovaj tjedan i spavala ko beba i dalje Cool

Trening ok? Kako ide sa progresom, imaš snage, motivacije, uspiješ sve odraditi?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2019 at 18:33
Cao curke. Evo mene opet nakon vise od pola godine. Pale ste mi jutros na pamet, sad sam na 110 kg, 198cm. Odlicno se osjecam, promjenio sam zivot totalno, i to mi se bas isplatilo 😀

Eto reko samo da napravim check in, ovde sam sve poceo 😆
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2019 at 20:06

Igoreee Hug

Hvala ti za check in Star  Lijepo je znati da si nas se sjetio i još ljepše čuti da ti tako dobro ide, baš sam happy Thumbs Up

Ako ti se da pisati, reci što si sve promijenio i na koji način pa da i drugima poslužiš kao primjer Cool


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2019 at 13:30
Naravno. Hranim se kako treba.
Recimo za dorucak zobene, jaja, integralni hljeb, piletina, banana, posni i feta sir, raznorazno zeleno povrce. Medjuobrok otprilike orasasti plodovi, neka vocka ili nemasni sir.
Rucak krompir, piletina, svinjetina, povrce, krompir, integralna riza i tjestenjna. Ribu uglavnom tunu i losos neka 2 puta sedmiceno.
Vecera posni sir, orasasti plodovi, ponekad neka sunka, jogurt ili nesto sto mi padne na pamet.
Naravno to ne jedem zajedno sve haha

Cheat nemam planiran, nego kad mi dodje pojedem sta mi se jede. Na pocetku sam se kontrolisao, sad vise nema potrebe jer nemam zelje za nekim junkom ili necim.

U teretanu ne idem, nemam cak ni neke posebne treninge nego 3-5 puta sedmicno pjesacim 2 3 sata, 5 kilometara strmog uspona 😀

Imam nekih pitanja za vas iskusne, ali sad se niceg ne mogu sjetiti 😂
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2019 at 17:45

Odlično, samo nikad ne zaboravi na različitost pa se tako potrudi mijenjati namirnice jer se tijelo često s vremenom zasiti i onoga što mu ispočetka godi Smile A i što više različitih namirnica, to više različitih nutrijenata.

Isto tako, iako je pješačenje super aktivnost trening s opterećenjem, pa makar to bio i bodyweight za početak, je uvijek dobrodošao. Pogotovo što nas godine više sustižu Wink

Ali super je vidjeti tako lijepu promjenu, a ti pripremi pitanja pa pucaj Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2020 at 09:13
Evo Igora opet, ovaj put u mnogo povoljnijem stanju nego prvi put kad sam pisao LOL

Sve ide odlično, došao sam samo do 2-3 kg viška (po je l te mojoj procjeni).

Međutim, problem je što je ružno vrijeme pa nemam ni volje ni uslova za aktivnosti na otvorenom, a zbog posla kojim se bavim i ove pandemije ne bih baš u teretanu. Može li neko preporučiti neki kućni trening, znam da postoji masu savjeta i svega na netu, ali ja bih ako neko ima nešto provjereno LOL

Praštajte ako sam smorio Tongue
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.