New Posts New Posts RSS Feed - Upoznavanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upoznavanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 26>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2018 at 08:39

Nego što, nemam uopće potrebu mijenjati jer mi je taj doručak jedan od razloga za dignut se iz kreveta LOL

Slažem se za povrće, s tim da si malo to kombiniraš i sa svježim povrćem pa imaš i jedno i drugo!





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2018 at 09:38
Je,je ...U kombinaciji je i svjeze!Zelena salata,kupus salata,mjesanna,obican krastavac samo narezan..Bilo sta!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2018 at 09:55
 
Ma više sam mislila na povrće, zeleno lisnato, kupusnjače itd. Smile Da nisu uvijek ti kupovni mixevi :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2018 at 13:42
A to...Ok,evo obecajem,budem!S vremenom!To ti ja zato jer mi je brzo gotovo!Radim sebi pa svojima....
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2018 at 14:17
Zmajcek.. imaš u Lidlu tzv. Italian mix, u njemu ti je većinom salatno(paprika, paradajz, luk...) povrće i tikvice. Pretpostavljam da ovo što ti kupuješ je s mrkvom i kukuruzom? Tako da ako se zašeliš promjene, a treba ti nešto brzo, ima i taj. Ili jednostavno kelj ili brokula, cvjetača.. na lešo.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2018 at 15:40
Te u Lidlu i kupujem!Ima jos mislim meksicki i gurmanski!Cvjetacu volim!Moze i to s mrkvom i brokulom npr!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2018 at 13:01
Originally posted by zmajcek68 zmajcek68 wrote:

A to...Ok,evo obecajem,budem!S vremenom!To ti ja zato jer mi je brzo gotovo!Radim sebi pa svojima....

Naravno, kao i ja Wink Ma kažem samo radi malo promjene, a i da nisu samo ti mixevi jer i u njima zna biti svakakvih dodataka Smile Nebitno za start, ali onak...za inače Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2018 at 13:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by zmajcek68 zmajcek68 wrote:

A to...Ok,evo obecajem,budem!S vremenom!To ti ja zato jer mi je brzo gotovo!Radim sebi pa svojima....

Naravno, kao i ja Wink Ma kažem samo radi malo promjene, a i da nisu samo ti mixevi jer i u njima zna biti svakakvih dodataka Smile Nebitno za start, ali onak...za inače Wink

Za start su i meni bili odlicni jre je sve u njima, i brzo je gotovo i lako je: nema guljenja ciscenja, sjeckanja. Al nakon nekog vremena se ionako prirodno nekako zasitis jer im je okus stalno isti. Tek onda sam pocela ''razdvajati'' to svo povrce jer sam htjela ciklirati okuse, pa prirodno i kupovati nesmrznute oblike. Doc ce to prirodno, ovo je sasvim ok za start. Alternativno, ja kad ima sezonskog nakupujem pa dio spremim odmah, dio smrznem sama pa vadim. Najcesce doduse radim mealprep na veliko ali to je druga tematika. 
Samo naprijed, ici ce to, uopce ne sumnjam Clap
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2018 at 13:28
Da,svjesna sam da nije cisto povrce,ali dobro je za prilagodbu! Za danas sam si uzela tikvu butternut!Jedem ju pecenu+zelena salata!Sto se tice ostatka moram u nabavku...Po malo integralne rize i svjezeg povrca tako da necu samo kupovne mixeve uzimat!Poceo me sorat pms,ali na psihickoj bazi!Ono...Puknes deset puta dnevno,izderes se i jedva cekas da svi zaspu ,da nikog ne cujes! Zasad nemam zelju za slatkim,nadam se da ce tako i ostati!Gladna nisam,kavu vise ne pijem,caj mi vise pase!Popijem aigurno litru dnevno,ostatak voda!Ak mi se nesto gricka (rijetkost bome) ,uzmem mandarinu ili dvije!Osjetim napetost zbog pms-a ,ali me ne vuce na slatko!Mozda zato sto ga ne konzumiram pa nema onog zacaranog kruga da pojedes nesto pa vuce na jos i jos.....Ako je to u pitanju onda znaci da biram dobre namirnice!Bar se nadam....
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2018 at 13:29
Belfegora
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2018 at 13:37
Jedno sam naucila u ove 2 godine, ja koja obozavam analizirat: U vrijeme PMS-a nema mjesta za analizu! Radije se okupiraj necim ahahahahaha! Razmisljaj o setnji, frizeru, lakiranju noktiju, partiji bridza, nebitno hahaha Smile Makni fokus skroz s hrane i popuni si vrijeme malo vise nego inace. To je cesto sklizak teren i bolje je na njega pripremljen, i najhrabriji ponekad zavrse na dupencu a sad ti to nikako ne treba, predji nama na mracnu stranu LOL
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2018 at 13:47
Ahahahah.....Je,bome je sklizak teren!Vidjet cemo na kraju kako ce proci!Za pocetak cu peglat...Imam brdo pa ce biti dovoljna okupacija za pocetak!Treba i rucak napravit,malu izvest kasnije...Pa ih spremit za spavanje i skolu,zadaca...Hmmmm....Mislim da nema mjesta za hranu!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2018 at 08:53

Meni je u tim danima, ali i inače, spas tamna čokolada Cool  

Zadnje vrijeme sam se navukla na proteinske čokoladice, stalno govorim da mi je to sad jedini porok LOL Pa si onak zaguštam malo nakon obroka, samo komadić uzmem i to mi je čisto ok!

Kad baš ništa ne upali od tog micanja fokusa, kad vražičko ode predaleko.... Big smile Ali dobro, ja sam sad više u fazi vraćanja kilaže pa si dopustim i malo više svega.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2018 at 08:56

zmajček, ako još nisi probaj heljdu - super kao zamjena za rižu i meni savršen izvor UH! Predobra je sa morskim plodovima Star ali i sa mesom, jajima....ma bilo čime...a možeš od nje raditi i palačinke i kruh..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2018 at 09:03
Heljdu nisam probala!Ima i heljdino brasno,jel da?Vidim neke palacinke....Hahahh....Vrijedi probat,zasto ne?
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2018 at 09:18
 
Ima, al ja sam ti jednostavno znala samljeti heljdu Smile

Probaj, baš ima jedan specifičan, pomalo orašasti okus. Meni jako paše! 

Dosadna sam sa tim linkanjem al kad već pišem da si skratim posao Big smile http://www.fitness.com.hr/prehrana/planirana-prehrana/Slasni-recepti-s-heljdom.aspx

Malo idejica!

I ovo, jako fino, sad treba probati i sarme na istu shemu Big smile  http://www.fitness.com.hr/blog/Gym_girl/Punjene-paprike-to-dye-for.aspx


Edited by Gym_girl - 28 Rujan 2018 at 12:18
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.