New Posts New Posts RSS Feed - Upoznavanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upoznavanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324 26>
Author
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2018 at 17:40
Hvala ti!Nisam se vagala zadnjih 2-3 tjedna!Al kad meni to nis ne znaci,pa zato!Evo budem na kraju ovog tjedna...Promjenu vidim na sebi i na nekoj robi tako da mi je to mjerilo!
Imam jaknu koju sam bila jedva zakopcavala zbog trbuha (jakna je uska)!Jos me muz zezao da jel trebam pomoc!Hahah...A ja tu jaknu sad normalno zakopcam makar imam jos majicu ispod!

Posto sam od proslog ponedjeljka bas ppvecala aktivnost pricekat cu da prodje mjesec dana makar s tom aktivnoscu pa se izvagat!Onda cemo vidjet kako ce bit!No,ne opterecujem se time jer mi je vaznije da ja sad nastavim i dalje ko i dosad!Dobro se osjecam,jedem zdrabo,nisam gladna,aktivna sam sto je vise moguce svaki dan....Lako za kile..One ce otic pa makar do proljeca!Hahahah...Zivi bili pa vidjeli!Lol
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2018 at 08:02
Sve pohvale za stav! To se nekako jos i najrjedje nazalost vidja, ni sama se nisam mogla pohvaljiti ovakvom strpljivosti i pravilnim pristupom! Bravo i bravo! Thumbs Up
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2018 at 10:02
Hvala ti!Ove moje kile se nisu skupile u 2-3 mjeseca,nego postupno,u par godina!S tim da je i treca trudnoca jos stavila tocku na i!Tako da mi je nerealno ocekivati da cu ja to skinut za 2-3 mjeseca!I da to pokusavam,samo bih se zivcirala oko vage,brojeva,preopteretila bih samu sebe i odustala!Sigurno bi bilo tako!Zato je bolje da pravilno jedem i krecem se koliko mogu pa cemo za neko vrijeme vidjet rezultate!

Ja na trbuhu bas imam salo,onih 10 kg viska s kojima sam usla u trecu trudnocu i mislim da mi nema druge nego naoruzat se strpljenjem!Ne diraju me one price kak je netko skinuo sve za 2,3,4 mjeseca....Briga me!Ja radim po svojem i vidjet cete da ce biti uspjesno!

A sad je vrijeme za pospremanje i setnju!Skakutanje sam prebacila za popodne!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2018 at 13:31

Pravilno razmišljaš

To je nešto što mnogi teško shvate na početku, i žele rezultate što je prije moguće. Ja neću reći da je to nužno loše razmišljanje, ljudi smo, svatko bi nešto htio preko noći, pogotovo kada voda dođe do grla

Po meni je na početku bitno osvijestiti što je potrebno za kakvu transformaciju, odnosno koliko je realno to što netko želi u odnosu na to koliko će trebati rada biti uloženo u taj proces. Moguće je doći do bržih rezultata ali nisu svi spremni na taj rad niti im je to vrijeme dovoljno da usvoje dobre navike. Neki jednostavno vole polako i sigurno, drugi vole udarit malo žešći ritam i sve dok je to pod nekim budnim okom - dobro je


Ali zmajček, ti si definitivno na dobrom putu!


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2018 at 08:07
Jutro!Vaga stagnira,ni gore ni dolje!I kaj sad????Pa nis,nastavljamo u revijalnom tonu!

Kasnije ili tokom vikenda cu napisat tjedno izvjesce!Pozz
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2018 at 13:42

Okkk, ali druge su promjene vidljive, ne? Smile 




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2018 at 14:06
Gymka Jesu!Imala sam modnu reviju jutros! Oblacila robu koju nisam nosila mjesecima!Imam jedne hlace koje su me u bokovima doslovce stezale,ljetne,tipa dimije!Sad me ne stezu;normalan osjecaj kad ih obucem!Probala sam i jednu dugacku haljinu ispod koje preko ljeta nazirao trbuh,znaci ko da sam trudna nekih 4-5 mjeseci!A sad ta haljina lijepo pada,kuzi se i dalje trbuh,ali ne u tolikoj mjeri!Malo sam ostala iznenadjena,nisam duuuuugo vidjela svoju siluetu!Hahahh....Dobar osjecaj,moram priznat!

Moram pitat nesto vezano uz famozni posni sir!Priznajem,nije mi omiljen!Nekako mi je dosadan!Ako ga uzmem to je uz kreker,dva i svjezu papriku!No ajde,ako jedem brokulu i cvjetacu,budem i njega! Ali mene zanima koliko se njega treba unijeti dnevno,jer ono,bas sam ga izostavila!A ako ga uzmem to je kolicina od nekih 200 grama,cca!
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2018 at 14:21
Ovaj tjedan sam malo razocarana svojom fizickom aktivnoscilu!Mislila sam da cu to bolje odradit i sad imam griznju savjesti!Bila sam vise umorna nego odmorna!Mala opet zeza sa nocnim spavanjem!Ono ,probudi se pred jutro na 2 sata,npr od cca 3-5,ja se dizem prije 7,i to me ubije!Ujutro sam strgana i onda nemam volje za skakutanje!Preko dana isto malo spava,jedva sat i pol,i taj dio isto isrpi!Tako da sam bas izmozdena!Ne opravdavam se,dapace,vjerojatno sam se trebala i prisilit nekako!Setnja po vani je bila u rasponu od 4-6 km!

U pon sam odskakutala pol sata,utorak kao odmarala,u srijedu skakutala 45 min,i setnja cca 7 km!E,to me tako zeznulo!U cet me ledja boljela,bila sam skroz strgana!Danas sam samo sat vremena setnje odradila!To mi se vec bilo dogodilo,znaci previse sam aktivna i eto posljedica!A ja bas mislila da ak cu bit sto vise na nogama da cu i biti dobro!Kriva logika,ocito!Tako da vas molim pomoc s tim djelom!A ujutro,cim se ja probudim pospana i nekako bez elana,znam da nekaj ne stima!Inace se razbudim brzo,pol sata,sat mi treba,no sad je malo drugacije!Jos sam jucer po stanu sredjivala jer mi se i toga nakupilo!Peglanje,pranje,prasina....Tako da sam morala to rjesavat!

Hrana je bila ok..Bilo je malih izleta,no ne bih rekla da je strasno...Utorak cca 100 grama pecenog krumpira,srijeda,mlijecni puding vanilija 125 grama i djeci maznula lizalicu (hahah),jucer nista,danas 3 reda cokolade s rizom!Al to sam iz jada uzela nego vise iz potrebe
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2018 at 08:07
Moja vaga ipak napreduje!79.60!!!!!!

Znaci,rjesila sam trudnocu!Bilo je 88 kg nakon poroda (i to par mjeseci nakon), i sad sam na predtrudnickoj kilazi!

Vrijeme je uzasno tako da mi ovaj tjedan aktivnost ovisi o skakutanju!Starija kcer ima bronhitis,ako cu do ducana uspjet izaci bit cu sretna!

Vikend je bio ok s hranom!U subotu (ak se sjecate kak sam rekla da ne mogu jest ak sam okupirana necim) imala sam dva obroka!Dorucak i rucak u restoranu oko 16!Poslije nisam bila gladna!U nedjelju zajutrak,dorucak ,rucak oko 15!Poslije tog nista!!Nisam imala zivaca za veceru jer je mala bila lose pa mi je jelo fakat bilo na kraju pameti!

Inace,primjetila sam da mi je potrebna manja kolicina hrane!Npr...Ako sam prije uzela zobenu plus krekeri s necim sa strane,sam mi je dovoljna samo zobena!
Prije sam znala uzet cca 300 grama mesa+povrca (mozda i 350),a sad mi je ok i 250!
Za veceru sam ako sam jela uzela jogur tu i tamo!No opskrbila sam se zrnatim sirom pa cu od danas to uzimat!I posni isto tako ...

Bilo mi je raspolozenje zeznuto cjeli prosli tjedan,ali nije bilo nikakve potrebe za prezderavanjem!Jesam bila nekako napeta,ko bomba koja ide tik-tak recimo,al ajde proslo je!
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2018 at 08:53
Tooooooooooo!! Svaka čast, zmajcek.Ovaj je baš neki dobar tjedan, i meni su i vaga i centimetri krenuli prema dolje. Znam i sama kako je kad je vrijeme šugavo, tako da ako živiš u zgradi, predlažem stepenice :). Opali par katova svakih pola sata-sat i na konju si, to ti dođe ko' steper.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2018 at 09:17
Super ideja!Vec sam ja bila mozgala o tome,ali ne mogu bebu ostavit sami ni povesti za sobom tako da cu ipak biti in door aktivna!

Pohvale i za tvoj napredak!I vagu i centimetre!Bravo!!

Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2018 at 11:31

 Bravo cure! Clap Clap

Zmajček, ipak je bilo nesto manje hrane sveukupno pa je to i rezultat toga ali ja sam sigurna da će to svejedno samo kliziti prema dolje jednim lijepim ritmom Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2018 at 11:45
Da,slazem se!Mozda da i ubuduce manje jedem?Pa zavrsim na jabukama i gledanjem na sat?
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2018 at 12:31
Ne, zmajcek.... nitko to nije rekao, mislile smo da ti se organizam navikava na promjene u jelovniku, imaš više potrošnje, i ići će to čak i ako ne smanjuješ drastično hranu. Ljudi se često iznenade, kad se maknu (ovo nije osobno o tebi) s krumpira, nekih vrsta variva, i teže hrane, koliko se količinski može pojesti one vlaknaste i proteina, pa čak i nešto ulja i orašastih. Zato u početku i idu kile lakše dolje. xD. I lijek za manje jela i gledanje na sat nisu jabuke, već meso i jaja s povrćem, molim lijepo xD. Jabuke samo vuku na još.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2018 at 12:59
I voce sam smanjila by the way!Al fakat smanjila...Ono,ak uzmem dve-tri vocke tjedno!

Slazem se za kolicinu hrane!Nisam ni sanjala koliko to zdravo moze biti zasitno!

Ma nisam ja krivo shvatila Gymkin komentar,dapace..Samo sam se nasalila na racun jabuka i gledanja na sat!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2018 at 13:07
Originally posted by zmajcek68 zmajcek68 wrote:

Da,slazem se!Mozda da i ubuduce manje jedem?Pa zavrsim na jabukama i gledanjem na sat?


Uhhh to bi za vagu bilo idealno!

Ali samo što se brojki tiče, ipak je sigurnije nastaviti kako radiš    
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.