New Posts New Posts RSS Feed - Starac u teretani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Starac u teretani

 Post Reply Post Reply
Author
Erich View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2018
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Starac u teretani
    Posted: 12 Travanj 2019 at 20:21
Da, žena je još uvijek u treningu, ali svatko od nas radi po svom programu, ne želi mi asistirati . U maš gym uvijek dođe nabrijana i bolje je ne dirati. Moj je stalni kritičar i govori mi na koji dio tijela trebam obratiti pažnju. Cijeli sam život manje više u treningu i u različitim dobima imao sam različite želje za izgledom svog tijela...u mladosti Bruce Lee, zatim atletski s izraženom definicijom, pa bilo je i "janjetina pivo" tip tijela, pa sam se opet sabrao i vratio u atletsku građu. Sada malo nabijam i masu...80 kg na 170 cm visine. Masnog tkiva optimalno. Još koji mjesec i navršavam 60 godina. Da napnem kožu morao bi još dignuti kilažu ali....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2019 at 16:48

LOL eee, ma ja bih rekla da se to vježbaj p... ti m... odnosilo na sve kategorije, ne samo na 50 + Big smile Što prije čovjek krene, to se prije navika ukorijeni pa ju je lakše i u kasnijim godinama održavati Wink ali da, definitivno nikad nije kasno za krenuti, a pogotovo su te 50, pa i 40+ godine jako bitne da se krene razmišljati o tome kad se već nije prije. Srce mi zaigra kad vidim ekipicu od 70 + koja je i fizički i mentalno aktivna pun gas, uvijek si kažem - e to hoću..... Thumbs Up

Erich Clap Nisam ni mislila da će biti drukčije! Jel žena još uvijek vjerni pratioc? Cool

Tema se može otvoriti samo se bojim da će biti više propuha nego pisanja, sudeći po godinama većine posjetitelja ali i cjelokupnoj ugasloj aktivnosti foruma Big smile




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Erich View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2018
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2019 at 17:33
Gledam stare dnevnike svojih treninga...koliko sam radio prije 20, 30, 40 godina. Danas dižem težine koje sam dizao prije 30 godina...prije saobraćajke. Pobro...negdje sam i bitno pao...sklekova 10 puta manje...zgibova 3 puta manje. Gymka me isprovocirala prije cca pola godine i napravio sam pomak u treningu. Napredak mi je od tada bitan. Zadovoljan sam i izgledom i težinama koje dižem, a i svojim općim fizičkim stanjem.
Kako otvoriti temu za nas starije u teretani...za nas koji se još uvijek ne predajemo...za nas 50+, 60+,...za nas "vježbaj p... ti m...."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2018 at 10:54

Woow, dobro nam došli Erich, i svaka čast na trudu i primjeru da nema tih godina koje bi nas sprječavale u aktivnom životu
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2018 at 08:02
pozdrav i dobrodosli..
samo naprijed i ne posustajte, dokle god da ide, koliko ide..Thumbs Up
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Erich View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2018
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2018 at 17:53
Lijep pozdrav od jednog dede.
Cijeli život sam aktivan i bavim se, više ili manje aktivno, sportom. Prije 25 godina imao sam tešku saobračajnu nesreću u kojoj su mi jedva sačuvali lijevu podlakticu - bio sam več na stolu da mi je amputiraju kada se doktor predomislio i prebacili me u drugu bolnicu. Također sam tada slomio i tri pršljena kralježnice (L2,L3,L4).
Odbio sam biti invalid i rehabilitaciju proveo na svoj način (ipak uz mali nadzor oca liječnika). Kupio najosnovnije sprave, nešto utega i počeo raditi. Danas, na granici 60 godina, ne sramim se pojaviti na plaži.
Istini za volju, bilo je i skokova u kilaži. Izbacivanjem pive i kruha kilaža se vračala na željenu razinu.
Polako mi se i supruga pridružila u našoj teretanici i izgradila zavidno tijelo.
Baš me zanima do kada ću uspjeti zadržavati postoječe stanje mišiča.
Još jedna napomena...supruga u teretani donosi i dodatne rekvizite (ne moram žicati i opravdavati savaku kunu).
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.