New Posts New Posts RSS Feed - Skinny Fat, ali ima kvaka...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skinny Fat, ali ima kvaka...

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skinny Fat, ali ima kvaka...
    Posted: 23 Srpanj 2018 at 16:15

Neone, bez obzira na to jedno zdravstveno ograničenje koje imaš možeš puno toga napraviti ako to zbilja hoćeš :)

Bitno je znati iz kakve početne točke krećeš, i što se aktivnosti i prehrane tiče, pa se onda laganim koracima pomicati unaprijed....već samom korekcijom prehrane biš vidio pomak.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
banan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2018 at 16:58
probaj calisthenic
Back to Top
NeonRipper View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2018
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NeonRipper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2018 at 18:30
Bok ljudi, nov sam ovdje :)
Imam jednu specifičnu situaciju i trebao bih savjet.

Kao što ste skužili iz naslova moj tip bi bio skinny fat (za malo više informacija imam 70kg na 173cm, što bi bilo ok da je malo drugačije to raspoređeno :D).
E sad čitao sam o treniranju, prehrani, i kako riješiti taj skinny fat problem, no kod mene je jedna malo specifična situacija. Naime zbog srčane mane kardiolog mi je rekao da nikako ne smijem dizati teške terete (što naravno isključuje vježbe snage kod treniranja više-manje). To ne znači da sam ne znam kako slab i da ne mogu podizati teške terete, ali mi se ne preporučuje da to radim. Znači doktor mi je rekao da mogu raditi kardio tipa trčanje, plivanje, bicikliranje, a što se ostaloga tiče ovo ne znači da ja ne bih smio npr raditi s laganim girjama od npr 5 kg, nego da ne bih smio benchpress raditi i sl.

Moje pitanje je, pošto uvijek kod ljudi koji su skinny fat vidim savjet da se fokusiraju na vježbe snage, mogu li i kako nešto promijeniti samo s kardiom i nekim lakšim vježbama? Nije meni sa cilj nabildati se, a i to ne bih mogao postići iz ovo ograničenje koje imam, nego da malo izravnam taj trbuh i dobijem neku normalnu liniju.

Unaprijed hvala na savjetima i isprike adminima ako sam u krivi podforum posao.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.