New Posts New Posts RSS Feed - Nabava orbitreka za kućnu upotrebu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nabava orbitreka za kućnu upotrebu

 Post Reply Post Reply
Author
AR15 fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2018
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AR15 fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nabava orbitreka za kućnu upotrebu
    Posted: 29 Lipanj 2018 at 18:07
Pozdrav svima, trebam savjet oko odabira modela i kupovine orbitreka. Ne ciljam na ništa profesionalno, prostor mi recimo nije problem, tražim neki solidan primjerak da me posluži u godinama ispred mene, da može podnjeti veće težine do recimo 150 kg i da ima ponešto naprednih opcija po pitanju vrsta treninga, mjerenja stavki, da li svira ili ima li bluetooth/wifi mi nije ni najmanje bitno.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 18:23

Pozdrav Smile

Do koje cifre biš išao? Ja imam Kettlera, i zadovoljna sam, s tim da sam dobro prošla na popustu pred 2 god. pa ga kupila za relativno ok cijenu.


No, prije svega, zapitaj se koje druge opcije imaš oko treninga, barem kućnog, i same prehrane (prvenstveno), da ga ne nabaviš pa ti stoji ko izložak negdje...kao...khm...moj trenutno Embarrassed

Možda bi bilo bolje uložiti u par podesivih bučica i možda još koji rekvizit, pa složiti neke dobre kućne treninge i uz to srediti prehranu. A onda ostale aktivnosti po vani kako nađeš volje i vremena. Uostalom, za to vrijeme što biš bio na orbitreku, bolje je prošetati vani :) Ili odraditi koji sprint. Odvozit bike......naravno, ovisno o zdrav, problemima koje si spomenuo.






Edited by Gym_girl - 29 Lipanj 2018 at 18:23
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AR15 fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2018
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AR15 fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 19:22
Operirao sam srce, nemam kondicije ni snage za ista ozbiljnije. Masa koju sam nabio jedeci, lezeci i sjedeci mi je prevelik uteg na zglobove i misice da bih trcao, a orbitrek mogu koristiti za kardio cijele godine i s njime sam imao najbolje rezultate s obzirom da sam mogao odrzavati kondiciju konstantno... pa nekih 4000 bi bio limit za orbitrek...naravno postoji i opcija protegnuti taj limit malo ako se nesto bas jako jako bolje nudi za neznatno vise
Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 20:05
Gle, ja bih dala jedan vrlo jednostavan savjet, s obzirom na tvoju kilažu, a i s obzirom na iskustvo mog starog koji je isto operirao srce i imao viška kg. HODANJE. Plain & Simple. Kreni ti prijatelju hodati, od početka do kraja ulice, pa tako svaki dan. Pa proširi na krug oko kvarta. Pa tako svaki dan. Pa tri tramvajske stanice pješice, umjesto tramvajem. I odjebi to da ti je neugodno i ne znam što.

Kakav orbitrek? To ćete samo demotivirati jer na orbitreku nećeš moći izdržati ni pet minuta i samo ćeš pasti u depresiju i gurnuti ga u ćošak.

Aj ti fino umjesto kreni step by step pa za tri mjeseca SVAKODNEVNOG HODANJA PO RAVNOM, kupi orbitrek za nagradu.

To ti je moj najiskreniji i najboljli savjet. Sretno!
Back to Top
AR15 fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2018
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AR15 fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2018 at 07:33
Hvala na savjetu, no orbi je ipak malo veća investicija koju planiram, s toga ću ju trebati realizirati i puno prije tri mjeseca...znaš ide rega na autu, pa će i Žićbo i Nova godina...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.