New Posts New Posts RSS Feed - Kutak za tete u srednjim godinama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kutak za tete u srednjim godinama

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2018 at 14:16

Hmmm ne, sad se ne mogu sjetiti ali ako je bila stalni član sigurno bih je iz viđenja znala...ma imala sam i ja pauze od treninga, tek sam od 2007. bila baš redovita.

Da, dosta kasno znaju bit termini ali šta ćeš, većinom su ovako poslije posla, pa više grupa...ni ja baš nisam bila od tih kasnih treninga.

Misliš na bench na lopti? :) Ako misliš na to, rađe ti na sklekove :) Nisam pobornik korištenja lopte za tako nešto, eventualno za sjest pa radit neki potisak, ruke itd (al za to ti je dovoljna i stolica :D) ....nešto di ćeš ipak bit malo stabilnija i umanjit šanse za ozljedu.







Edited by Gym_girl - 28 Lipanj 2018 at 14:17
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2018 at 10:24
Hahaha onda znaš na koju mislim...
Ne ženska je crnokosa, dosta mršava i ajmo reći onak izkvarcana, baš se ne mogu sjetit imena
Nedavno sam se raspitivala oko teretana, cijene baš i niste jeftine, a neke grupe pe su baš u nezgodno vrijeme,npr. Navečer do 22h ili tako nešto, bezveze...
To je super ideja pomalo ulagati u svoje, na kraju krajeva, može se trenirati i bez puno sprava, a kosa klupica može biti zamijenjena pilates loptom jel tako?


Edited by EllaRi - 28 Lipanj 2018 at 10:24
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2018 at 08:40

Tako je da, žena zmaj Mislim da mi je ona bila prva za koju sam rekla - e, i ja ću tako u tim godinama Kad bih je vidjela kako radi biceps pregib, a dečki oko nje sjede i gledaju...jao....predobro   

A sad si razmišljam za tu curu i dečka...trebala bi znati jer sam ja tamo prvi put ušla 1998., heh...sjećam se jedne plave cure koja je trčala?

Super za bučice, radi s njima dokle ide! A onda bi ti bilo dobro nabaviti te podesive da, ja sam si skupila dobru bazu tako :) Imam 2 para tih podesivih i dosta tih pločica, i samo lijepo slažem. Za početak ti čak ni ne treba klupica, jako dobre treninge možeš odraditi samo s tim podesivim. I eventualno si još jednu šipku nabaviš i pffff...varijanti koliko hoćeš :)

Tebi je teretana u dnevnom, meni je i u dnevnom i u sobi, i drugoj sobi i hodniku nekad...


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2018 at 01:24
Tamo je trenirala jedna žena, starija, ali dobrodržeća, ma ima sigurno 18ak ili 20god da nisam tamo išla i kednom sam prošla pored prozora i vidim nju trenira, ja rekoh bože dragi, mislila sam da je odavno umrla a ona još trči ma traci.
Pamtim i curu i dečka oboje su trčali maratone, a onda su dobili dijete sa down sindrom što me totalno šokiralo. Ne pamtim imena.
Bućice su mi ok, postat će to meni ubrzo prelagano, ne znam šta ću onda, najbolje ulagat u svoju opremu. Moja je teretana u dnevnom boravku jer mama a svoju sobu sa tv-om a sin ima svoju sa Pc, laptopom, tabletom.

Spremna sam trenirati koliko god treba. Već mjerkam one ajustable dumbbells, baš
bi voljela ih imat, ali definitivno mi treba i kosa klupica :( do penzije ću to sve nekako skupiti hahaha

Eto mene, probudila se pa tipkam odgovor, baš sam našla vrijeme!



Edited by EllaRi - 28 Lipanj 2018 at 01:26
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 22:08

To ti je...sreća Smile

Ne čudim se...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 21:15
Danas čekam red u ljekarni. Žena ispred mene traži lijek, iz Srbije je, ima nalaz, a ženska za pultom joj ne da, kaže da treba imati privatni recept. Dođe druga ljekarnica, pogleda nalaz i da ženi lijek
Sve što mogu reći je... No comment
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 19:38

Really? Big smile A legenda, moj prvi šef  HeartSmile

Ne znam, iako manji nego ostali taj gym mi je nekako uvijek imao dušu :) A dugo nisam bila dolje, možda ima i nekih novih stvarčica :)

Uh, dugo se radilo do garaže Smile i dosta se uložilo, ali sloboda nema cijenu ....


Ako bis trenirala doma, koliko si puta voljna trenirati? Smile I jesu ti teške te bučice, bilo bi ti ok raditi s njima?






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 19:12
Hvala na informacijama.
Ajmeeee Scorpion gym, poznavala sam vlasnika, uuu koliko je već prošlo
Volim old school way, ne volim ove današnje modne trenpve, ja se sva pogobim u zumbi, volim onak polako, svojim tempom. Išla sam dugo u Studio S na trsatu, tako sam dobro upućena u izvođenje vježbi a kao cura sam čak i balet učila.
Nikad nisam voljela gužvu, a pogotovo u proljeće kad svi pomahnitaju pred ljeto. Malo sam zaboravila vježbe, a neke ni ne možeš bez sprava izvoditi al sva sreća danas imamo youtube i može se birati.
Blago tebi kad imaš garažu za treniranje
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 17:46

Ako ti te bučice predstavljaju izazov, možeš fine treninge odraditi s time :) Ne znam zapravo s kakvim si sve treninzima upoznata, i što si sve do sada radila, ali vjerujem da bar one osnove znaš lijepo odraditi (sklek, veslanje, rameni potisak, čučanj, iskorak, rumunjski deadlift, kettlebell swing), to bi ti moglo dati finu podlogicu. Možeš si uvrstiti i plankove, ali samim ovim vježbama trup će odraditi dobar posao.

A koliko puta tjedno, ovisi o trenutnoj formi i kada si zadnji put vježbala. Ako je dosta prošlo, možeš krenuti i sa 2 full body treninga tjedno (s razmakom od 3 dana  npr.) pa postepeno povećavati. Sve ovisi i kolko volje imaš, bolje ti je krenuti sa manjoj frekvencijom, a ne grunuti svaki dan pa odustat brzo :) Gledaj i da dok ne rješiš problem sa spavanjem (a i ne obaviš taj pregled) ne pretjeruješ s tim treninzima.

Što se gyma tiče....oko tebe su Scorpion, Blue gym i Cosmo gym (nadam se da radi jer nisam bila tamo godinama :).
Ne znam što ti reći, ako ne tražiš gužvu i voliš neki onak, old school way, friendly manji gym onda je Scorpion ok mjesto, radih tamo 2 god ali davno davno :) Pojedinosti na inbox Big smile  Cosmo mi je cool mjesto što se prostora tiče ali stvarno nisam bila otkad se promijenio vlasnik tako da ne znam kako je sad. U Blue gym nisam ušla jer mi je uvijek bio prerazvikan i voljela sam svoje pitomo društvance u Scorpionu :) ali eto, što se prostora, opreme i mogućnosti tiče možda i najbolji od navedenog. A nije ti daleko ni Terminal? Ako voliš bit u izlogu LOL

To ti je ono što se sad mogu sjetit.....i ja sam odavno izašla iz tih krugova, garage style rules Cool






Edited by Gym_girl - 27 Lipanj 2018 at 17:51
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 16:22
Imam bućice sve do 5kg i kettlebell od 5kg,i one zglobne.
Živim malo iznad Elektroprimorja

Ajme ja sam nekad trenirala i po 5x na tjedan, bila sam ispod 60kg,58 prosjek super sam se osjećala, lijepo sam spavala,, dobro sam se hranila

Edited by EllaRi - 27 Lipanj 2018 at 16:25
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 14:16

super

Moguće je, kako ne :) Pogotovo ako imaš još prostora za napredovati sa bodyweight vježbicama. Sklekove možeš uvijek, pa i razne čučnjeve i iskorake, a drugo ovisi i opremi koju imaš? Imaš li doma nešto od tih sklopivih bučica ili sličnog?

Koliko si znala tjedno i vremenski trenirati uz te programe? I kakve si uopće rezultate imala time?

Koji si dio grada, što se preporuke teretane tiče? Mada, ako nisi baš tip od teretane i imaš volje doma odraditi nešto možeš i tako krenuti, barem za početak.





Edited by Gym_girl - 27 Lipanj 2018 at 14:20
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 14:06
Da, iz Ri sam. Javim ako šta konkretno doznam.
Moram se pohvaliti da sam kupila kokosovu mast za pečenje u Sparu.

Ajde sam da maknemo ove probleme koje trenutno imam, loš san, možebitna štitnjača itd.. Gymgirl ili bilo tko, dajte mi koji savjet glede vježbanja. Je li moguće vježbanjem kod kuće ostvariti neki rezultat?? Preporuka za teretanu, koje vježbe, skupine mišića, koliko tjedno, vremenski? Hvalaaaa
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 13:00
Originally posted by EllaRi EllaRi wrote:

Pozdrav svima!
Sutra idem novoj doktorici obavit papirologiju pa ću je pitat. Mama je kod nje i kaže da što god je pitaš ona ti da. E pa da vidimo...


Ako je zbilja tako i ako si iz Ri, slobodno preporuči ,treba mi neka takva
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 12:58

Ma bilo kakva reakcija je jako individualna, zato tu i potičemo konstantno testiranje. Jer su ljudi skloni ići po nekim pravilima ili po onome kako nekome drugome funkcionira, a to nije tako. Ne kaže se uzalud da što je nekome lijek, drugome je otrov :)

Tako da, pogotovo ako voliš krumpir, probaj i vidi po sebi.. šteta da ga se odričeš ako ne trebaš.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 11:44
PROBAJ. Iver me je nedavno ispravio oko nečeg JAKO bitnog što sam ja nažalost bila zaboravila: Inzulinska reakcija organizma na određene namirnice je jako individualna, unatoč općim smjernicama. Lako je moguće da tebi kupovni sladoled manje provocira inzulin od kuhanog krumpira ili mrkve. Kad si zadnji put jela ovo dvoje, i u kojim kombinacijama? Spava li ti se nakon što pojedeš krumpir, i nakon čega si općenito najsitija? Jer meni to blitve što ispadne od jednog pušleka bude čisto dosta. Istina je da se općenito gledano ne bi smio sa IR, to će ti reći svaki doktor, ali kako je tebi bilo nakon što si zadnji put jela tu blitvu s krumpirom?
Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2018 at 11:17
Pozdrav svima!
Sutra idem novoj doktorici obavit papirologiju pa ću je pitat. Mama je kod nje i kaže da što god je pitaš ona ti da. E pa da vidimo...
Što se tiče blitve, najgore mi je što kupim cijeli šleper blitve a ma kraju ispadne jedna zdjelica :)
Što se tiče krumpira, u pravu si, ja ga volim baš kuhanog al ponekad zabrijem kao ne smijem itd
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.