New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 20:16
Originally posted by protejini protejini wrote:

Kažeš jedeš sardine u biljnom ulju... Čini mi se kao loš izbor jer em što je biljno ulje užasno kalorično nije ti ni zdravo baš pa radije odaberi konzerviranu hranu u maslinovom ulju i pažljivo ga doziraj.


Hmmm....ja bih tu prvo pitala koliko često ih jede, ako nije prečesto mislim da nema potrebe komplicirati. Čisto ok obrok za tu i tamo. Sigurna sam da ne popije ulje na kraju da bi bilo ne znam koliko kalorično Smile


Originally posted by protejini protejini wrote:


I po meni ja bih radije pristupio mršavljenju sa više aerobnog (cardio) treninga (po mogućnosti 5 dana po nekih sat vremena) uz dva dana treninga sa nekim opterećenjem (i to ovih nekoliko vježbi što ti je Gym_girl preporučila) nego obrnuto kako ti kažeš da radiš. Mislim da bi ti bilo pametnije s obzirom da ti je cilj smanjenje tjelesne masnoće.
Pozz


Misliš da je to bolji način za nju? Po čemu? Def. se slažem da bi trebalo malo prorijediti te treninge, ali ne baš otići u drugu krajnost sa aerobnim. Pogotovo ako kalorijski bude prenisko. I ako na kraju krajeva, za tim nema toliko volje.


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2018 at 20:17
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 20:19

btw. mislim da omega 3 uvijek može biti dobar dodatak prehrani, bez obzira na sve (ukoliko izuzmemo neke zdravstvene poteškoće naravno, ne tvrdim da je za svih i sve situacije)....


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2018 at 20:20
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 21:55

Upravo to, detalji....koji trenutno baš i nisu toliko bitni, pogotovo ako ta sardina nije često na jelovniku. A moramo gledati i sve obroke okolo....nekome će to ulje taman pokrpati te bijedne kalorije.

Nema pravila, ima samo prilagodba osobi kojoj se slaže program. A ovdje imamo premalo podataka da bi mogli reći da bi za nju to bilo bolje ili najbolje. Prva stvar koja može bit limitirajuća je volja da se to odradi u tolikoj količini. Ako je njoj zabavnije trenirat kako sad trenira, ovo bi ju samo isfrustriralo, i s obzirom na kcal unos i ograničene mogućnosti stimulacije mišića možda i unazadilo. Na kraju krajeva, treba i definirati što za koga znači kardio laganog tempa.....jedino što smatram da se može svakodnevno obavljat bez ikakvih upitnika je...dobro staro opuštajuće hodanje...

Na kraju, sjećam se svog kardijanja po 1h svakodnevno. Nije dobro ispalo.

Ne kažem da je uvijek loše, samo da ovako kad generaliziramo nekad zna krivo ispast.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.