New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2018 at 08:40
Originally posted by Auxilium Auxilium wrote:

Frustira me što nitko na plaži osim jednog lika nije primjetio da vježbam    iako ne vježbam zbog njih nego zbog sebe.


Je li.... Ajmo zamisliti da je cijela plaža primijetila da vježbaš, kako biš se onda osjećao?

Da, nije grijeh priznati si da vježbamo malo i radi drugih i da nam je drago kad to primijete :) Niti je smak svijeta osjećati se frustrirano kada nas ne primijete, to je sve ljudski. Allli...što se prije oslobodimo tog tereta ljudskog mišljenja to ćemo prije do slobode...

Zapravo me zanima kako si uopće siguran da ostatak plaže nije primijetio, možda samo nitko nije htio ništa komentirati niti je ičim odavao da nešto vidi? :) Ovisno o tome kakva je plaža, da li je to neka javna plaža sa morem ljudi ili je to neka manja di se već ekipa zna...ako je ovo drugo, možda se nekima jednostavno nije dalo komentirati, ili ih nije briga za to, nebitno im totalno kako ko izgleda, ili ovo ili ono...ili stvarno nema neke velike promjene...štogod bilo - sve je to rješivo, sve je uvijek rješivo :)

Ok, razvezala se ja sad o plaži , a u biti me zanima - kakvo je točno sad stanje kod tebe što se forme tiče? Kakva je kilaža, centimetri, kako odjeća stoji, kako miš. masa napreduje, kakav je općenito TVOJ dojam sebe samog sada u odnosu na zadnje javljanje?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2018 at 15:10
Evo tek se sad javljam sorry.Što se tiče mojeg dojma ne znam što bi rekao,iskreno s obzirom koliko dugo vježbam rekao bi da je moglo biti dosta bolje .Onda ako malo bolje razmislim ipak sam izgubio koji cm u struku i bokserice me stežu   .E da još najgore je kad mi kažu supruzi da super izgleda a ona ne vježba već je ja malo sa hranom poučavam
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2018 at 17:39

Eto, nešto cm-a je onda i otišlo, pozitivno Smile A sad, to nezadovoljstvo koje vidiš je isto jedan feedback i ja ne bih puno plakala nad time nego potražila uzrok pa onda rješenje Wink

I da, prehrana je uvijek na prvom mjestu u što sam se i ja na sebi uvjerila ove godine više nego ikad. Tako da prvenstveno razmisli malo što bi u tom polju moglo štekati, popravi to,  pa ćeš i ti dobivat komplimente zajedno sa suprugom, bez da se previše oznojite Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Erich View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2018
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2018 at 18:22
Star sa samo 46 godina hahaha mladiču. Ima još da španaš po utezima. Nagovori ga Gymka neka digne te težine. Mene je (si) uspjela nagovoriti.
I moja žena super izgleda (51 ali to nisam napisao) - jučer trenirala sa obje noge u gipsu.
Na plaži vidim tko "radi", ali mi ne pada na pamet da mu to kažem. Smatram to malo nepristojnim...pogotovo ako je žena.
Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2018 at 08:25
Hvala za podršku kao i uvjek .Zaboravio sam napisati da ipak po ljeti prehrana nije sređena kao inače jer je vruće pa mi se neda ići doma na marendu kao inaće.Najveći mi je problem zajutrak i to da znam vrlo malo o mastima te o količini ugljikohidrata koje moram unijeti.Ali opet ako usporedimo stanje s prije uspio sam izgubiti tih par cm u struku i još trebam par da bi bilo to to.Najvažnije je da nisam izgubio volju za vježbanje i da sredim prehranu i da vidim određene pomake.Plan do sljedeće sezone je dobiti par cm na pravim mjestima kao što su ruke i noge te konačno ugledati trbušnjake te ukuliko netko ima konkretan savjet bio bih zahvalan    
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.