New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 21:00


Svjesnost je prvi korak prema rješavanju problema Wink

Da, Dukat fit dakle Cool  Kada stiže whey? Big smile

Bilo bi dobro ovo izbaciti i umjesto toga prijeći na whey.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 21:05
Nisam još naručio još se premišljam jer nekako kao da nisu svi za to.Definitivno izbacujem sardine jer je to ipak puno ulja samo ne znam što za doručak pošto nisam doma tada.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 21:30

Koji su razlozi bliže okoline protiv? 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 21:34
ma nisam mislio na njih nego ovdje na forumu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 21:35


Nije puno ulja ako većina ostane u konzervi. A što se ostalih varijanti tiče, zbilja ih ima....tona :) Šta kažeš da za početak umjesto tih sardina uzmeš tunu, u vodi? Napraviš neku salaticu s tim i super. Imaš i svježi sir. Jaja. Pa i neki zdraviji sendvič ti nebi škodio za taj obrok, prilagodiš ove ostale obroke i tu si malo daš gušta. Večer prije spečeš komad piletine, staviš list salate i eto ti ok sendviča. Za početak.....

Jedeš sve od ovog nabrojenog? Koji su ti najveći limiti tu, za taj obrok? 


 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2018 at 21:36
Originally posted by Auxilium Auxilium wrote:

ma nisam mislio na njih nego ovdje na forumu.

Ne znam baš koji su to svi.... Smile

Olakšalo bi ti dosta.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2018 at 08:00
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Auxilium Auxilium wrote:

ma nisam mislio na njih nego ovdje na forumu.

Ne znam baš koji su to svi.... Smile

Olakšalo bi ti dosta.

Ne znam ni ja na koga mislis, ali potpisujem Gymku..
Whey je! Thumbs Up
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2018 at 20:33
ok ekipa onda uzimam ovaj impact whey od 2,5 kg i jer vidim da su ljudi zadovoljni.
Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2018 at 20:55
Ili ovo :all in one protein
Prehrambene vrijednosti:
Neto količina: 3500g
Doziranje: 1 mjerica (~25 g)
     Po doziranju:
Energetska vrijednost:     92,8 kcal
Proteini     19 g
Ugljikohidrati     3,2 g
Masti     0,9 g
Aminokiselinski profil     na 100g
L-Leucin     8200 mg
L-Valin     5250 mg
L-Isoleucin     4850 mg
L-Lisin     5800 mg
L-Fenilalanin     4200 mg
L-Treonin     4100 mg
L-Metionin     1200 mg
L-Triptofan     1100 mg
L-Glutamin     19800 mg
L-Asparaginska kiselina     10700 mg
L-Arginin     7500 mg
L-Prolin     4900 mg
L-Serin     4900 mg
L-Alanin     4200 mg
L-Glicin     4900 mg
L-Tirosin     4200 mg
L-Histidin     2500 mg
L-Cistein     1700 mg
Sastav:
Mješavina proteina (koncentrat sirutke, micelarni kazein, beef), maltodekstrin, kakao, aroma čokolade, ksantan guma, umjetni zaslađivač: sukraloza, kalijev acesulfam.
Način upotrebe:
Pomiješajte 1-3 mjerice proizvoda s vodom, mlijekom ili jogurtom. Konkretne preporučene količine su ovisne o korisniku i njegovim ciljevima. Konzumirajte neposredno nakon treninga ili kao napitak između obroka, za ispunjenje dnevnih potreba za bjelančevinama. Za dodatne bjelančevine miješajte s malomasnim mlijekom.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2018 at 21:31


Myprotein Smile

Između ostalog, držala bi se dalje od acesulfama. Nije ni sukraloza na duge staze zlato al je prema svemu što čitam barem zericu sigurnija od ovoga. Naravno, imaš i čisti whey bez okusa ili sa steviom pa si još sigurniji. Ako to čovjek danas uopće može biti :)

I samo bez panike, ja brojim skoro 10 godina konstantnog oblijevanja wheyem pa sam sasvim ok Big smile


Edited by Gym_girl - 27 Travanj 2018 at 22:51
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2018 at 19:24
Kupio imapact whey od myproeteina po vašoj preporuci.Smanjio unos ugljikohidrata a za večeru ih izbjegavam ako je moguće.Proteine za sada pijem jednom dnevno i to iza treninga a kad ne treniram onda iza lagane večere.Znači izbacio sam tjesteninui rižu ili eventualno jednom tjedno.Ubacio sam više ribe i bijelog mesa i najviše povrća.Ne vidim još neke promjene ali se osjećam gladnije hehehe.
Planiram ovaj mjesec raditi samo složene vježbe i to kom.5 s tim da umjesto 3 serije planiram raditi 4.Šta vi mislite je li dobar plan? Nudio mi se neki trener preko neta na daljinu ali mislim da to nema smisla.   
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2018 at 22:13
 

Možda si smanjio malo previše pa si radiš dupli stres na tijelo, treningom i velikim deficitom. Možeš li nam opisati kako izgledaju ti obroci sada?

Što se treninga tiče, možeš određeno vrijeme raditi i 5 serija po 5 ali imaš li dovoljno težina na raspolaganju da bi ti takav raspon ponavljanja bio stimulativan? Ako nemaš, bolje ti je biti oko 8 - 12 i nastojati vidjeti progres. Ja sam uvijek voljela kombinirati sve, ili odrađivati po fazama (tjednima).

Zašto misliš da nema smisla raditi s nekim na daljinu? :) Ja imam jako lijepa iskustva takvog rada, s tim da osoba koja traži pomoć mora biti spremna na komunikaciju, odnosno davanje feedbacka kad se to zatraži jer je užasno bitno dobiti informaciju od klijenta na vrijeme da bi se plan prilagodio u potpunosti. 






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2018 at 09:06
Ok ujutro odmah zobene 80 posto i musli 20 posto sa proteinskim mlijekom.
oko 12 banana jedna i ostane mi nešto mlijeka pa popijem.
ručak oko 16 meso bijelo uglavnom i puno povrća te jedan integralni tost.
večera oko 19 od ručka šta ostane samo bez tosta.
oko 21 proteini za mlijekom i ubacim orašasto ili smrznuto voće.
trening je uvijek oko 18 sati ali večera uvjek odmah iza treninga .
Što se tiče online coachinga mislim da bi to napravilo stres dodatni a ja ne patim od nekih velikih rezultata pošto sam svjestan da ako budem baš zapeo mogućnosti ozljeda u mojim godinama su ogromne a niti doma ima mogućnosti da puno dižem jer imam smo dvoručne utege na kojima sam trenutno na cca 60 posto od najveće moguće težine a koja je za neke vježbače smiješna a za mene ipak nije.Tako da idem lagano i vjerujem da mi više od toga nikad i neče biti potrebno jer teretanu ne volim niti imam mogućnosti da idem u nju.Jedino ako jednog dana uselim u kuću onda bi mogao i više.    
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2018 at 10:57

Ok, znaš dobro što želiš i sasvim je u redu ne ubacivati se u online coaching niti kretati u teretanu ako ti to nije ono što bi te ispunjavalo dovoljno da se toga držiš. Možeš ti jako puno napredovati i ovako, uz svoju trenutnu volju koju vidim imaš, i uz par savjeta koje ćeš, nadam se, biti voljan isprobati kao i do sada ;)


Bilo bi ti dobro minimizirati unos šećera u prvom dijelu dana. Prvenstveno možeš poraditi na tome da ovo proteinsko mlijeko zamijeniš wheyem kojeg si kupio, da s vremenom (ili odmah ako možeš) te musle izbaciš skroz, i da umjesto ove banane oko 12 ubaciš nešto drugo.

Reci mi, koliko bi ti to bilo izvedivo i imaš li neke ideje što bi ti odgovaralo za taj drugi obrok? Koliko si tu uopće gladan? Recimo kombinacija neke malo "laganije" voćke (npr. jabuke)sa orašastim plodovima bi ti bila malo bolja ako nisi jako gladan. Ako jesi, varijante su beskonačne :)





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Auxilium View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Auxilium Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2018 at 10:08
Znači proteinsko mljeko ima 5 g šećera na 100 g pa msilim da nije strašno ili ipak je jer nekad popijem 2 boce a to je 50 g ali uglavnom sam na 25g šećera i plus musle ali vrlo malo i da planiram ih izbaciti ali mi treba malo vremena.
Sad sam uzeo lješnake,bademe i orahe pa oko 11 pojedem malo toga.
Ja sam ti non stop gladan to je problem hehe.
Zadnjih par dana osjećam slabost inače i pogotovo kod vježbanja i mislim da sam smanjio ugljikohidrate previše pa sam odlučio ipak ubaciti tjesteninu ili rižu jednom ili dva put tjedno.Međutim u zadnjih par dana kad sam to smanjio odmah je salo počelo ići dolje i nitko sretniji od mene .
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2018 at 10:10
Jedes li dovoljno povrca u danu i pijes li tekucine? :)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.