New Posts New Posts RSS Feed - Napredak u teretani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Napredak u teretani

 Post Reply Post Reply
Author
PrincessKenny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2017
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PrincessKenny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Napredak u teretani
    Posted: 01 Ožujak 2018 at 11:00
Pozdrav! Imam jedno kratko pitanje, krenula sam u teretanu prije mjesec-mjesec i pol dana i zbilja odradim trening kako treba i u svakoj seriji dižem svoj maksimum, ali nakon mjesec i pol još uvijek dižem istu kilažu i ne osjećam da postajem snažnija, zanima me je li normalno da je napredak toliko spor (pogotovo za početnike) ili radim nešto krivo? imam klasičan push/pull/legs split i za svaku mišićnu grupu odradim 2 vježbe, također radim višezglobne vježbe poput čučnjeva i pretklona
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2018 at 11:22
Čučnjeva i pretklona? Misliš mrtvo dizanje možda? Mislim da jest normalno, ali ipak ću pitati... koje vježbe radiš, koliko često treniraš, kako izgleda taj program? Zašto push/pull/legs ako si početnik? Jesi prošla opću pripremu? (Nekakav fullbody, ali više možda na spravama, dok učiš čučanj, bench...) Radiš li s nekim, je li ti netko pokazao kako se izvode sve vježbe koje radiš?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.