New Posts New Posts RSS Feed - Proteini ili BCAA u tabletama - preporuka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini ili BCAA u tabletama - preporuka

 Post Reply Post Reply
Author
tinat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tinat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Proteini ili BCAA u tabletama - preporuka
    Posted: 02 Veljaca 2018 at 20:29
Zlo mi je više od proteinskih shakeova svih boja i oblika i htjela bih nakon treninga naprosto progutat par tableta i bok.

Ali samo sam jednom prije par godina kupila neke BCAA u tabletama i te tablete su bile toliko glomazne da ih nisam mogla progutati ni prepolovljene.

Pa ne znam, eto da pitam, da li možda netko zna preporučiti neke proteine ili aminokiseline, u tabletama ili kapsulama, ali da nisu gigantske?



ps.
Pod "gigantske" ubrajam recimo ovo (to su BioTech L-Carnitine koje su mi isto za udavit se)



Edited by tinat - 02 Veljaca 2018 at 20:39
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2018 at 17:20
Nisam upucen da li uopce postoji takvo sto.. whey tablete jel..

Ako ti whey bas nikako ne pase, zasto bi uopce morala imat unos bjelancevina iz istoga?
Imas krutih proteinskih namirnica koliko volis. =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
tinat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tinat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2018 at 21:08
Joj ne, teško mi je jesti nakon treninga. Uglavnom ne mogu nikad dokrajčiti ni punu dozu shake-a, a sklona sam stvarno gubljenju mišića ako ne konzumiram nešto takvo spasilačko nakon divljanja.
Ne moraju biti proteini, može i BCAA, tog ima u kapsulama, samo nemreš znati kolke su dok ne otvoriš bočicu. Zato pitam za iskustva, eto...
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2018 at 23:18
A tekuce bcaa? Mislim da postoje sirupi za pravljenje vocni pa ispadne kao sok
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2018 at 02:38
za misisce trebas proteine bcaa uuimas prije i za vrijene treninga... ti bi uzimala neato poalje treninga samo da nesto uzmes?   sta znaci puna doza shakea? deci i pol vode sa mjericom praha nemoa popit? uzmi iglu i heklaj
Back to Top
tinat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tinat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2018 at 15:42
Originally posted by CeLe111 CeLe111 wrote:

A tekuce bcaa? Mislim da postoje sirupi za pravljenje vocni pa ispadne kao sok
Hm, a imala sam to, bilo je odurno. Ne bih više

Uglavnom u zadnje vrijeme koristim whey prašak bez okusa, pa si ga umućkam u različite voćne smoothije, ali već mi je i tog pun nos. Al nekaj moram uzimati inače gubim mišiće. Tablete ili kapsule mi se čine najmanje odurne ali su sve tako ooogrome.


Originally posted by -sly- -sly- wrote:

za misisce trebas proteine bcaa uuimas prije i za vrijene treninga... ti bi uzimala neato poalje treninga samo da nesto uzmes?   sta znaci puna doza shakea? deci i pol vode sa mjericom praha nemoa popit? uzmi iglu i heklaj

Ti se sa svima tak razgovaraš ili samo sa ženskama?

Edited by tinat - 11 Veljaca 2018 at 15:46
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2018 at 18:23

tinat, inače pojedeš neki kruti obrok nakon treninga? Ne odmah, nego ono....1h - 2h nakon? Prije treninga isto tako složiš neki uravnoteženi obrok?

Ako si rekreativac i jedeš redovito i uravnoteženo (pogotovo dovoljno proteina iz krutih izvora) mislim da se ne biš trebala opterećivati sa tim što uzmeš neposredno nakon treninga. Ništa se neće strašno desit ako malo pričekaš pa pojedeš nešto konkretno i dobro.

Znam da to nije odgovor na tvoje pitanje al eto, nastojim razbit taj strah od gubljenja mišića ako se nešto ne uzme sekundu nakon treninga :) A u vezi veličine raznih tableta....možda će netko znati nešto više :) Ja sam davno uzimala neke od olimpa čini mi se...isto povelike, samo ih nisam baš metrom mjerila hehe.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tinat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tinat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2018 at 20:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Znam da to nije odgovor na tvoje pitanje al eto, nastojim razbit taj strah od gubljenja mišića ako se nešto ne uzme sekundu nakon treninga :)

Dakle ostavila sam skroz krivi dojam ...

Ljuuudi, gledajtee, ne znači da ne uzimam u obzir ništa drugo, ali od milijardu mogućnosti koje postoje, naprosto me zanima ima li tko za preporučiti neke tablete/kapsule koje su manji volumenom. That's all.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2018 at 23:06

ok Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Janvk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2018
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janvk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2019 at 13:21
Kapsule od bcaa su sranje odvratne skroz,nije preporuka samo prah sa okusom narandze
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.