New Posts New Posts RSS Feed - Pocetak treniranja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetak treniranja

 Post Reply Post Reply
Author
AsibuRS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AsibuRS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetak treniranja
    Posted: 31 Listopad 2017 at 18:54
Pozdrav,imam 18 godina i od 6 do 9 rzreda sam trenirao kik boks,nije to bilo nesto perfektno i ishrana i sve,nego ono idemo na trening 3x sedmicno itd.Prestao sam pocetkom srednje.izgledao sam ok nisam bio debeo do skoro ali u zadnje vreme jako puno jedem,moja visina je 186 i imam 90kg,i sve vise se debljam tj, stomak mi raste.
E sad hocu da krenem u teretanu i pocnem aktivno trenirati,pa me interesuje kako sta,kakca ishrana,neki suplementi itd..
Back to Top
Luis309 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luis309 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2017 at 04:45
Mislim da ti je najbitnije da si u kalorijskom deficitu znaci -500 kalorija od potreba i radi kardio znaci trci sto vise a od hrane uvijek se preporuca nes tipa Zobene,Jaja bjelanci riza piletina i tako sl. i jedi jabuke i dosta vlakna jer su jako dobra i napune te pa neces osjetit toliko glad
Back to Top
AsibuRS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AsibuRS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2017 at 17:56
Sto se tice mog kretanje to je nedeljom fudbal 90minuta amaterski (seoski fudbal),a ovo ostalo sve slabo,a sto se tice ishrane,jedem dosta jaja i piletine,2-3 jaja denevno minimum i dosta jedem piletine,a voca slabo...A htio bi krenuti u tretanu pa ako neko moze da mi pojasni malo koliko puta trenirati sedmicno,koliko vremenski trening da traje...Nemamo toliku zelju da budem sirok toliko u ramenima da imam prevelike ruke i to..Nego jednostavno da izgledam ono kulturica,malo plocice da se grudi istaknu,malo ramena,sve u granicama neke normale...Pa me interesuje sta da u pocetku forsiram...
Back to Top
dejan1471 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejan1471 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2017 at 09:31
Da ne dižem novu temu postavim pitanje ovdje.Počeo sam trenirati prije mjesec dana 4 puta teretana 2 puta plivanje tjedno.uzeo bi whey protein, zanima me sa obzirom da treniram tek mjesec dana i da ne dižem neke velike kilaže ima li potrebe i razloga da uzimam whey?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.