New Posts New Posts RSS Feed - Pocetak treniranja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetak treniranja

 Post Reply Post Reply
Author
dejan1471 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejan1471 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetak treniranja
    Posted: 05 Prosinac 2017 at 09:31
Da ne dižem novu temu postavim pitanje ovdje.Počeo sam trenirati prije mjesec dana 4 puta teretana 2 puta plivanje tjedno.uzeo bi whey protein, zanima me sa obzirom da treniram tek mjesec dana i da ne dižem neke velike kilaže ima li potrebe i razloga da uzimam whey?
Back to Top
AsibuRS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AsibuRS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2017 at 17:56
Sto se tice mog kretanje to je nedeljom fudbal 90minuta amaterski (seoski fudbal),a ovo ostalo sve slabo,a sto se tice ishrane,jedem dosta jaja i piletine,2-3 jaja denevno minimum i dosta jedem piletine,a voca slabo...A htio bi krenuti u tretanu pa ako neko moze da mi pojasni malo koliko puta trenirati sedmicno,koliko vremenski trening da traje...Nemamo toliku zelju da budem sirok toliko u ramenima da imam prevelike ruke i to..Nego jednostavno da izgledam ono kulturica,malo plocice da se grudi istaknu,malo ramena,sve u granicama neke normale...Pa me interesuje sta da u pocetku forsiram...
Back to Top
Luis309 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luis309 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2017 at 04:45
Mislim da ti je najbitnije da si u kalorijskom deficitu znaci -500 kalorija od potreba i radi kardio znaci trci sto vise a od hrane uvijek se preporuca nes tipa Zobene,Jaja bjelanci riza piletina i tako sl. i jedi jabuke i dosta vlakna jer su jako dobra i napune te pa neces osjetit toliko glad
Back to Top
AsibuRS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AsibuRS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2017 at 18:54
Pozdrav,imam 18 godina i od 6 do 9 rzreda sam trenirao kik boks,nije to bilo nesto perfektno i ishrana i sve,nego ono idemo na trening 3x sedmicno itd.Prestao sam pocetkom srednje.izgledao sam ok nisam bio debeo do skoro ali u zadnje vreme jako puno jedem,moja visina je 186 i imam 90kg,i sve vise se debljam tj, stomak mi raste.
E sad hocu da krenem u teretanu i pocnem aktivno trenirati,pa me interesuje kako sta,kakca ishrana,neki suplementi itd..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.