New Posts New Posts RSS Feed - pitanje/savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje/savjet

 Post Reply Post Reply
Author
jelenko34 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelenko34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pitanje/savjet
    Posted: 30 Listopad 2017 at 10:48
pozz svima,

imam pitanje tj. mozda neki savjet ko ima slično iskustvo :-/
uglavnom im 34 godine, visoka sam 173 i imam 70 kg. Zadnje 2 godina nisam ništa intenzivno trenirala, tu i tamo, trčanje, role i slično. Nemam nekih pretjeranih problema s težinom, da se razumimo niti bi željela smršaviti puno, nekih 2-3 kg. Zadnjih mjesec dana redovito treniram 3x tjedno, body mix i 2 puta tjedno ubacim još kardio trening nekih 30 min. Iako vidim da mi je tijelo već čvršće i oblikovanije, imam problem što su mi trenutno sve hlače uske u predjelu butina . Znam da se mišić širi i da je to normalno, al ne znam da li nešto krivo radim, tipa da li bi trebala više kardio treninga a manje treninga za oblikovanje. Pazim na prehranu, ne važem baš namirnice, ali ne konzumiran ništa bijelo ni slatko.

hvala unaprijed :-)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2017 at 13:16

Pozdrav,

inače imaš jači donji dio tijela?

Kako si prilagodila prehranu, jesi u deficitu ili? Kako ti kardio izgleda?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jelenko34 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelenko34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2017 at 14:46
Da, inače imam kruška oblik tijela :-/...
Kardio mi je traka, steper ili bicikla, kako kada, s tim da i ovim treninzima 3x tjedno bude i kardio dio, nije samo snaga, uglavnom kobminacija.
Što se tiče prehrane ne jedem bijelo uopće, ako jedem kruh za doručak to raženi kruh ili od nekih žitarica, inače nikad nisam bila ljubitelj nekih konzerviranih proizvoda tipa salame i paštete i tih stvari,a sad ih pogotovo ne jedem. Jedino možda problem stvaraju mliječni proizvodi jer jako volim sir, al opet pazim da je manje masan. Negdi falivam, a ne znam di :-/...pozz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2017 at 11:51

Ne vjerujem da su mliječni problem, eventualno ti mogu navlačiti vodu malo. Da li ti je cijeli dan osjećaj tog stezanja isti ili si ujutro malo "lakša"?

Ovisno o opterećenjima na treningu sigurno da se mišićna masa malo probudila i da si dodatno tu navukla malo više vode uz postojeće masti koje si tu nakupila. Imaš li i dalje problem sa viškom masnoće u tom dijelu?

Bilo bi dobro malo vidjeti kako jedeš....da vidimo di si energetski i kako stojiš sa omjerima UH,P i M.

Kardio je low intensity ili nešto intezivnije? Jesi kad radila sprinteve?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jelenko34 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelenko34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2017 at 14:37
Da, i dalje imam problema s masnocom na tom dijelu, zato me to najvise i opterecuje, sto tamo di zelim da se najvise "smanjim" ti se sirim 😢😢😢. Nekad je taj osjecaj zatezanja manji, al u globalu traperice koje sam nosila prije mjesec dana i koje me nisu stezale sada me stezu 😬...kardio je low intensity, nije bas hard....vidim da si jako pristupacna i hvala na tome, imas mozda kakav prijedlog prehrane i koji bi omjer trebao biti? Ili prijedlog nekog drugacijeg treninga...hvala ti 🤗
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.