New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje

 Post Reply Post Reply
Author
Robertzec View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 28 Listopad 2017
Location: Varazdin
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Robertzec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje
    Posted: 28 Listopad 2017 at 20:41
Ovak ....imam 35 god,90 kg visok 179...nisam debeli imam misicave ruke siroka ramena i misicave noge ...ali imam sala na bokovima trbuh bas i zelim skinuti to bocno salo....skinul sam sa neta kardio vjezbe za skidanje sala vjezbe traju nekih 15 min srednjek inteziteta , vjezbe su za cijelo tijeli kad sam gotov sa time radim sa bucicama jos neki 40 min razne vjezbe...vjezbam 2 dana pa odmor i tako u krug...prehrana mi je otp svaki dan ista a to je ujutro 2 kuhana jaja...zlica meda...rucak pileci file peceni/tunjevina/ riza ponekad kuhani krumpir sa blitvom...vecera uvijek ista posni sir sa povrcem/tunjevina/file piletina...sad mene zanima dal je ok istovrememo raditi jedne i druge vjezbe i dal postoji mogucnos da izgubim misicnu masu na rukama (jer to nezelim) i zanima me dal na ovaj nacin mogu cak povecati malo misicnu masu na rukama...unaprijed hvala i ako ima koji savijet samo naprijed....
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2017 at 10:56
Nećete izgubiti mišićnu masu dok god redovito dižete utege,odnosno bučice.

Preporuka: radite kardio ujutro natašte,prema nekim izvorima,ujutro,nakon perioda posta je poboljšana cirkulacija u abdominalnoj regiji što znači da će ciljati više beta receptore koji otežavaju otpuštanje masnih stanica iz regije u kojoj su dominantni(nego alfa receptore) i ako trenirate na "prazan zeludac" veća je mogućnost da spržite baš to salo šta vas smeta. 

Moja preporuka je jedno 10-15 minuta visokointenzitetnog "cardia",odmor pet minuta,jedno 10-15 minuta "kardia" laganog prema srednjem intenzitetu. Prema Lyleu McDonaldu,na taj način bi se pravilno trebalo stimulirati prvo otpuštanje masnih stanica kroz visoki intenzitet,i nakon 5 minuta kad se stabilizira malo krvotok,dok su u krvotoku.masne stanice bi se trebale izgorit kroz niski-srednji intenzitet.

Primjer: sprintevi,skokovi na povišenje,jako brzo preskakanje užeta,marinci,skok čučnjevi i tako dalje,5 minuta odmor,jogging neki,pješačenje,eliptična mašina ona,bicikl... 

Bilo bi mi izuzetno drago da vam ovo napisano pomogne. Lijep pozdrav!


"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Robertzec View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 28 Listopad 2017
Location: Varazdin
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Robertzec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2017 at 11:24
Puno hvala i primjenit cu vas savjet vec od sutra...ljep pozdrav
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.