New Posts New Posts RSS Feed - Svaki savjet je dobrodošao
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Svaki savjet je dobrodošao

 Post Reply Post Reply
Author
Darijam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darijam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Svaki savjet je dobrodošao
    Posted: 07 Rujan 2017 at 19:20
Bok! Evo i mene u potrazi za savjetom. Naime, ja sam strasno mrsava, listove skoro da ni nemam!
Kupila sam steper, radim vjezbe za listove na stepenicama, uglavnom sve sto sam uspjela naci. Uzimam whey proteine,
Nazalost nisam u mogucnosti ni vremenski ni financijski ici u teretanu ili platiti osobnog trenera. E sad, moje pitanje glasi: koje vjezbe za listove su najbolje a da nisu na spravama u teretani? Koliko wheya dnevno uzimati? Hvala svima! Super ste!
Back to Top
banan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2017 at 20:38
zasto samo listovi?(trči vozi biciklu , nadi na internetu hvala bogu imas svega
whey ti ne treba ,pogotovo ako financijski nisi u mogucnosti

Back to Top
Darijam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darijam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2017 at 20:42
Pa.. listovi su mi bas kriticni.. zensko sam, htjela bi ih malo oblikovati. Ovo drugo jos moze proci. Zapravo sam stvarno aktivna, pretpostavljam da trosim vise nego unosim, ali ne mogu stvarno vise jesti, razletit ce mi se zeludac!
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2017 at 22:59
Preskakanje užeta,planinarenje :) 

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Ccaterpillar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Rujan 2018
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ccaterpillar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2018 at 16:00
Vijača je dobra za listove, što više ponavljanja i preskakanja, to bolje. Mada, ako je mišić lista prirodno kratak, ne pomaže ništa...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.